0

@cinek9696: "Niemiec pewnie by powiedział: Scheisse" :P

0

Czarny Fabregas...rzekłbym :)

0

W spocie promującym (ostatni filmik) bramka Ronaldinho była chyba z TVP :)

0

Jeśli mimo tych kontuzji uda się FCB wejść do finału CdR i nie stracić punktów w nadchodzących meczach La Liga, to będzie cud. Ja wciąż wierzę!

0

Bardzo trafiony felieton w wykonaniu IceMana. W niczym nie przesadzony. Nie ma co gdybać co by było gdyby...wszystko kończy się w momencie, kiedy Diarra nie został usunięty z boiska w 45. minucie meczu, tuż przed bramką Alvesa. Ta decyzja odmieniła losy spotkania, rozpoczęła serię zdarzeń przyczynowo-skutkowych, których byliśmy świadkami. Przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Xaviego, po opisywanej sytuacji, piłkę wybił stojący w murze Diarra(!), który wybił ją...pod nogi Daniego Alvesa. Booya! Gol! Madryt! Co? 2:0!
Madryt powinien kończyć mecz w 8 piłkarzy, bo to co wyprawiał wczoraj Pepe, Coentrao i usunięty z boiska Ramos wołało o pomstę do nieba. Sędziowanie w takim meczu, gdzie dzieje się naprawdę bardzo dużo jest trudne, wiem o tym. Ale dlaczego arbiter był główną postacią na boisku? To nie jest tak, że Real został znów skrzywdzony, gdyż sędzia mylił się również na korzyść Realu.
Najbardziej jednak cieszy mnie trzeźwe spojrzenie madrykiej Marci. Potrafili po głębokiej analizie napisać coś o sytuacjach kontrowersyjnych i dokładnie je wyjaśnić. Wychodzi z tego, że żaden fan Realu nie może mieć zastrzeżeń do kluczowych sytuacji w meczu. Real nie został okradziony, tylko po prostu był gorszy w dwumeczu. Bo jeśli można napisać, że ich postawa w rewanżu była naprawdę godna uwagi, tak w meczu u siebie byli tłem, zwykłymi statystami, którzy nie potrafili wymienić ze sobą 5-6 podań. I to właśnie pierwszy mecz zadecydował, że do półfinału pucharu Króla awansowała Barcelona.

0

Z wikipedii wynika, że Pele strzelił 703 gole w klubowej i reprezenrtacyjnej piłce seniorskiej. Nie wiem skąd wziął te liczby. Bo jeśli Messi utrzyma poziom, wtedy zje to osiągnięcie Pelego około 32 roku życia.
BTW: Bojan strzelił ponad 1000 bramek w juniorach, więc idąc tokiem myślenia Pele, już prawie go dogonił

0

Xaviemu urwało nogi!! :(

Albo tańczy do Smooth criminal :)

0

jak to zmienić stadion? po co? ograniczyć koszty w przypadku sprzedaży małej puli biletów?

0

@nieznajomy11
to źle pamiętasz, bo to była jedna z najważniejszych bramek Rivaldo dla Barcelony i była strzelona Valencii w ostatniej kolejce ligowej, w 89. minucie spotkania na 3:2. Wynik ten dał Blaugranie możliwość gry w eliminacjach do Ligi Mistrzów w następnym sezonie.
Tyle w temacie.

0

To jest ostatni moment, żeby na nim zarobić. Na jego miejsce trzeba powołać kogoś z kadry Barcy B. Nie ma co wydawać pieniędzy na transfery.

0

Bardzo boli mnie sprawa Oriola Romeu. Wg mnie należy go odkupić po sezonie. Z tak dobrymi opiniami za występy w Chelsea pojawi się za niego dużo ofert. Na pewno pójdzie za o wiele większe pieniądze. Byłby też świetnym zmiennikiem dla Sergio B. w przypadku odejścia Keity.

0

Świetny start Cuenci. Mam nadzieję, że zaskoczy wszystkich jak Pedro przed kilkoma laty, któremu nikt nie wróżył kariery, między inymi ze względu na dość poważny wiek i warunki fizyczne. Isaac pewnie nie przypuszczał nawet, że będzie aż tak ważnym ogniwem w układance Guardioli wobec poważnej kontuzji Villi

0

@oper21
Losowanie to losowanie, nie ma żadnych reguł. Już teraz Barcelona mogła trafić na real zamiast na Osasunę. Jeżeli w styczniu nasi ułani będą mieli jeszcze grudniową formę i finezję, możemy być pewni wyeliminowania Realu i pozbawienia go już w styczniu jednego trofeum.

0

No dobra niech mu będzie...Pepe gra w największym klubie na świecie. Barcelona jest za to najlepszym klubem na świecie. Po raz pierwszy zgadzam się z nim :)

0

Spoko...po sezonie albo dwóch sprzeda się go do realu albo manchesteru city za 100mln ojro

0

Ja popieram jego krytykę. Za głośno Pele mówił o Neymarze jaki to on jest cudowny i ochy i achy. Podczas meczu przeciwko Barcelonie miał dwie okazje, z których przynajmniej jedną powinien wykorzystać. Trudno było uderzyć z główki na bramkę VV, piłka odbiła mu się od ramienia i poleciała bardzo daleko. Jednak jak można było zepsuć akcję 1-1 z bramkarzem, gdzie Valdes powinien zostać pokonany. To już ewidentny klops N11

0

I dobrze się stało. Nie chciałbym lecieć tak jak rywale z Madrytu do Moskwy w lutym :P

0

niestety trzeba kogoś ściągnąć. najlepiej za darmo lub na zasadzie takiej jak Affellay. podobnież Torres jest do wypożyczenia, ewentualnie możnaby spróbować Drogbę sprowadzić (za pół roku kończy się kontrakt, więc odszedłby za grosze)

0

Mam nadzieję, że skład przeciwko Al-Saad będzie "wyśrodkowany" - że zagrają gracze pierwszego składu, jak i kilku wychowanków wprowadzanych do zespołu, a po ewentualnym awansie do finału zobaczymy Pep Dream Team :)
Messi może zostać drugim po Pedro piłkarzem, który strzelił gola we wszystkich rozgrywkach w jednym roku

0

A co z naszywką na koszulkę? Tą złotą? Chyba zwycięzca KMŚ może ją sobie naszyć na trykot na cały kolejny rok kalendarzowy...czy mam rację?

0

Byłoby świetnie gdyby każdy piłkarz pierwszego składu miał swojego zastępcę. Piłkarze Barcelony B, co udowodnili w meczu LM z BATE Borysow, osiągnęli już pewien poziom. Wiadomo, że Montoya nie zastąpi od razu Daniego Alvesa, ale może spokojnie być jego alternatywą w spotkaniach ze słabszymi drużynami lub w Pucharze Króla i ogrywać się w pierwszym składzie.
W przyszłym sezonie trzeba będzie wzmocnić skład ponownie, jako priorytety Pep Guardiola wskaże zapewnie bramkę (Pinto nie będzie miał przedłużonego kontraktu), środek obrony(Puyol ma swoje lata), lewą obronę (niepewna sytuacja Abidala, forma Maxwella i Maxwell w ogóle) i bocznego napastnika (nieskuteczność Villi, wahania formy Pedro). Jeżeli Keita zostanie (a podobnież interesują się nim inne kluby), w co bardzo wierzę, to wtedy Oriol nie ma co wracać i niech pogra w Anglii jeszcze jeden sezon, gdyż w przeciągu tego roku w FCB się nie rozwinie tak jak w Chelsea. Tak to widzę. Po dwóch sezonach gry na najwyższym poziomie w angielskiej Premier League, będzie odpowiednio przygotowany na walkę z Sergio Busquetsem o miejsce w podstawowym składzie.

0

Najlepsza alternatywa dla Busquetsa - na przyszłość. Barca teraz nie robi błędów, jak w przypadku Cesca. Płaci klubom za wychowanie takich piłkarzy (bo jak można nazwać wypożyczenie za 5 mln i możliwość odkupienia za 10mln po sezonie lub 15mln po dwóch bez zgody klubu, do którego "wypożyczony" jest zawodnik)

0

Kurczę...Barca B(aby) zagrała świetny mecz z BATE. Zastanawiam się dlaczego tak kiepsko idzie im w Liga Adelante?

0

Proszę "pogrubić" (wyboldować) Xaviego

0

Xavi nie asystował przy bramce Pique. Bramka była bez asysty, ewentualnie asystę można zaliczyć Eto'o za cudowny rajd prawą stroną boiska...

0

no tak...mecz podwyższonego ryzyka dla 81 000 fanów realu i 250 Barcelony, bo z tego co kojarzę to chyba tyle wejściówek dostanie Duma Katalonii

0

Ja bym sprzedał Maxwella z pocałowaniem ręki. Nie ważne za ile, każde pieniądze powyżej 4mln będą dobre. Maxwell to niestety człowiek cień:
a)nie widać go w ogóle na boisku
b)jeśli już go widać to gra piłkę tylko do tyłu
c)nie atakuje
d)jest cieniem samego siebie z Ajaxu Amsterdam, kiedy to brylował, kiwał, strzelał po cudownych akcjach.
Dla zainteresowanych polecam watch?v=jN043ZhqCPk na YT. Gość był naprawdę niesamowity a regres, jakiego doświadczył w Barcelonie boli mnie bardzo

0

I jeszcze umowa z 50 centem, żeby nagrał alternatywny hymn. BTW: Fajna nazwa firmy :P

0

To na jakiej pozycji zagrał wczoraj Thiago? Nie był po prostu rozgrywającym?

0

Nie rozumiem po co wciąż te komentarze? Masz satelitę? Wyszukaj RAI 1 na swoim dekoderze i obejrzyj. Masz neta? Znajdź sobie transmisję w dobrej jakości w necie, jeśli masz dobre łącze, jeśli nie, to gorszej jakości. Jeśli nie potrafisz szukać, zapłać onetowi te 6 złotych. W czym problem? Polsat pokazuje taki mecz, jaki chce, trzeba to zaakceptować. W BVB i Arsenalu grają Polacy, drużyny mają szanse na awans - na pewno będzie ciekawie. Ja dziś oglądam na włoskim RAI 1. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?