0

Można oglądać mecz na Rai 1. Kanał FTA dostępny na satelicie Hotbird - czytaj: jeśli masz n-kę, CP, C+, TnK, inny sprzęt skierowany na Hotbird - możesz oglądać mecz bezpłatnie, tyle, że z włoskim komentarzem. Ale ci też są nieźli :)

0

Z tego co wiem to Keita jest muzułmaninem. Nie wiem, czy w tym wypadku powinno być napisane "Bóg", czy "bóg"

0

Jeżeli zagramy z takimi osłabieniami (Dani Alves, Iniesta, Adriano), to będziemy mogli sprawdzić charakter tej drużyny. Mam nadzieję, że mecz będzie zwycięski. Bardzo by to pomogło w kolejnej rundzie.

0

autora artykułu poniosło z tymi kilometrami, ale fakt, że grał wczoraj praktycznie w każdym sektorze boiska. Widzę, że już nie tylko Daniemu Alvsowi płacą "od kilometra" :)

0

Jeżeli to jest mieszkanie Cesca, to widać, że jeszcze nie zdążył go wykończyć :P

0

czytajcie tytuł - kluczowe jest hasło "ligowy". Messi strzelał jeszcze hat-tricki w superpucharze Hiszpanii, czy Lidze Mistrzów

0

dziś jestem sczęśliwy...jutro napiszę (na trzeźwo) jak widzę aktualnie sytuację obu drużyn i dlaczego zawsze będę wysztrzegał moje przyszłe dzieci przed kibicowaniem Realowi. Felieton z pełnią szacunku dla przeciwnika. Barcelonismo od 22 lat. Pozdrawiam

0

Nareszcie! Mam nadzieję, że będą omijały go kontuzje i że zdobędzie wiele trofeów!

0

mega zdjęcie :)

A tak w temacie, nie jestem zwolennikiem Arszawina, jednakże chcąc rozszerzyć kadrę (ławkę) mógłby się i taki przydać. Poza tym Arszawin wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że jest cule, to nie jest żadna nowa informacja...

0

bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego...

Barcelona dodatkowo wzmocniona będzie zabójczo niebezpieczna, coś czuję, że będą dobre mecze :)

0

Najlepszego Pedrito Pedro Don Pedro!

0

nareszcie!!!! :)

0

dzięki mistrzu!

0

Ja się cieszę niezwykle z tego terminarza...będę akurat w Barcelonie, więc trafię na Villareal. W zeszłym roku Valencia, dwa lata temu Betis. Fajne mecze mi się trafiają. Oby tak dalej. VeB!

0

ładne słowa...ale wciąż za nim nie przepadam. Dla niego, oprócz Van der Saara to też był ostatni mecz w karierze...nic dziwnego, że ma po nim traumę

0

a wiadomo kiedy pierwsze spotkanie nowego sezonu?

0

no to mamy następcę Ronaldo :)

0

@SirBastos - skąd masz to info?

0

Maxwell to człowiek cień ze 100% skutecznością podań w tył. Jako obrońca jest słaby, jako atakujący jest tragiczny. Można się go pozbyć za kilka milionów "ojro"

0

Jeśli się uda to wkrótce zakontraktujemy Cesca oraz Alexisa Sancheza. Przydałoby się jeszcze ze dwóch obrońców, żeby nie powtórzyła się sytuacja z zeszłego sezonu

0

Ja bym wystawił na boisku Abidala od pierwszych minut. Później zmiana na Puyola, Abidal dostanie standing ovation, wejdzie el capitano, który mam nadzieję podniesie do góry tak bardzo upragnione trofeum :)

0

dobry artykuł - uwag brak. Nieźle kombinował poprzedni zarząd...

0

Dokładam się do pytania aveblaugrana... dlaczego tylko rok romario w barcelonie??

0

Jak wygląda ławka? Jest na niej Messi?

0

fantastyczny tekst! całkowicie zgadzam się z opinią autora.

Pozdrawiam

0

Teraz wszyscy nowi zawodnicy będą mieli DNA Barcy a potem mogą się nie przyjąć ;/

0

Już nie mogę się doczekać najbliższego meczu...tym bardziej, że będę oglądał go live z trybuny L'ateral. Byle do soboty. VeB!

0

Bardzo dobra wiadomość z '9' Bojana :) Będziemy mieli teraz BK9 :P

0

W przyszłym sezonie trzeba będzie zakontraktować Fabregasa i niestety już powoli trzeba będzie się oglądać za nowym środkowym obrońcą...

Spójrzmy na skład. Guardiola ceni sobie piłkarzy, którzy potrafia zastąpić bez problemu zawodników pierwszego składu. Xavi skończył już 30 lat. Dobrze byłoby już mieć dla niego piłkarza równie kreatywnego, który pociągnie grę do przodu. Swoje lata ma także Puyol. Tarzan jest niesamowicie waleczny i bardzo go szanuję. Niestety trzeba myśleć przyszłościowo. Wierzę w to, że co roku z cantery będą przechodzili do pierwszej drużyny piłkarze młodzi, utalentowani, głodni gry i sukcesów. To bardzo dobry trend, który utrzymuje Barcelona od kilku sezonów. Wiadomo, że nie co roku będzie dołączany taki Busquets, Pique, Xavi, czy Messi. Należy juz szukać następców na te pozycje. W ataku mamy spokój na najbliższe 2 lata. Villa da sobie radę, Messi to Messi, Pedro będzie się rozwijał a Bojan będzie dostawał minuty. Nie widzę miejsca dla Ibry. Gwiazdorstwo powinno zakończyć się z odejściem poprzedniego pokolenia gwiazd (Deco, R10, Eto'o), dlatego też mówię stanowcze NIE dla Robinho.

Delikatnie zboczyłem z toru mojej wypowiedzi. Chciałem prosić o zachowanie ostrożności apropos transferu Mascherano. Piłkarz obdarzony doskonałymi umiejętnościami, potrafiący zagrać niesamowicie skutecznie w obronie i szukać niekonwencjonalnych rozwiązań w ataku. Jednak boję się tego, że:

1.będzie łapał kartki bez sensu - zdarzało mu się nie raz dostać czerwoną, gdy nie było "takiej potrzeby"(- w sensie zagrożenia - wiecie o co chodzi)

2.mało profesjonalne zachowanie pod koniec pobytu w Liverpoolu. Wykazał doprawdy sporą determinację w dążeniu do sfinalizowania transferu, co jest ok teraz dla FCB, ale nie wiadomo, czy w późniejszym czasie nie odstawi Pepowi takiej szopki przy małej ilości minut, nie wystawieniu go w jakimś meczu lub jak zgłosi się po niego jakaś inna drużyna. Może Messi będzie mógł go trochę "utemperować".

3.Przychodzi jako znany piłkarz, od którego będzie się wymagało od samego początku. JM - Jest to znana marka w świecie futbolu. Wiecie jacy są hiszpańscy dziennikarze, jaka ciązy presja na piłkarzach. Niby grał tyle lat w Anglii, gdzie też jest ciężko pod tym względem, jednak proces alimatyzacji może dać mu mocno w kość. Podobnie było z Ibrą.

4.Przychodzi mu walczyć o miejsce na pozycji DM z Sergio Busquesem, który mimo tego, że solidny w defensywie jest drewniany w ataku. Rzadko udaje mu się błysnąć jakimś zagraniem. Guardiola na niego stawia, jakby był najlepszy na świecie na swojej pozycji. Mimo wszystko uważam, że kompletnym piłkarzem był Toure Yaya i to pewnie pozostanie bez dyskusji.

Chciałbym, żeby Javier bez problemu sobie poradził z adaptacją w nowym otoczeniu i stał się przez najbliższe 4-5 lat filarem defensywnym klubu, czego życzę mocno sobie, jak i Wam drodzy Cules.

0

Villa na pewno lepiej wpasowałby się do stylu Barcelony niż drewniany Zlatan...oddać Hleba i wypożyczyć Bojana...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?