0

czyli w I meczu ani Puyol, ani Alves ani Busquets nie mogą obejrzeć żółtej kartki...w rewanżu już mogą. Ewentualnie, jeśli komuś się to przytrafi w spotkaniu na CN, wtedy Puyola zastąpi Marquez...wiadomo jednak, że bez kapitana to już nie to samo :(

0

wg mnie trochę "surowe" te oceny...szkoda, że nasi serwisanci nie oceniają sędziego i przeciwnika...bo tutaj byłbym ciekaw ocen...no to może chociaż sędziego ;P

0

Aż nie wierzę swoim oczom jak widzę źródło tego newsa :)

0

Pierwszy raz słyszałem o rzekomym zainteresowaniu Buffonem ze strony Barcy 1.04.2009, myślałem, że to primaaprilisowy żart. Dobrze by jednak było, gdyby to się sprawdziło :)

0

W II połowie odgwizdał nieprawidłowo spalonego, kiedy wychodził sam na sam jeden z piłkarzy Barcelony. Wiem, że to był błąd sędziego liniowego, ale sędzia mimo sygnalizacji mógł puścić grę dalej. Pozdro!

0

Wow, ale tempo :) Gratuluje i dziękuję :D VeB!

0

Mecz z Mallorcą musi pomóc powrócić Barcelonie "na właściwy tor". Mam głęboką nadzieję, że potraktują ten mecz poważnie. Tutaj przede wszystkim szansa dla Pinto, żeby się wykazać, bo przy ostatnich kiepskich meczach Valdesa może Pep zdecyduje się na tak radykalne posunięcie.

Prowadziliśmy dwukrotnie, z czego raz dwiema bramkami. Brak szczęścia i indywidualne błędy przesądziły, że wracamy z Madrytu w złych nastrojach. Mecz z Athletic Bilbao musi dać nam 3 punkty, bo do końca rozgrywek coraz bliżej a przewaga topnieje jak śnieg po tegorocznej zimie.

Do Meczu Z Lyonem musi powrócić do składu Iniesta. Miejmy nadzieję, że on pociągnie grę środka pola i nie będzie aż tylu strat. Jeżeli chodzi o formację obronną to po prostu żal. Na początku sezonu obrona była monolitem, teraz natomiast tracimy seryjnie bramki po głupich błędach. Wciąż wierzę w końcowy sukces...

Visca El Barca!

0

Tak blisko do najbliższego ataku świata...Poza tym każdy miałby wartościowego zmiennika Henry/Ribery(Iniesta)-Eto'o(Bojan)-Messi(Ribery)...Miodzio!

0

To zdjęcie prześlę mojed dziewczynie na Walentynki. Lubi Messiego, a w dodatku jeszcze ten "amor" :)

0

LFP postara się żeby wszyscy możliwi sędziowie do końca sezonu byli z Madrytu...poziom sędziowania w meczu z Racingiem do najlepszych nie należał. IMO sędzia popełnił kilka rażących błędów, które mogły wpłyną na wynik meczu. Mimo wszystko dobrze się znów dla nas skończyło....

0

Bravo Barca! Jest to kolejny zawodnik, który może przejść do historii jako jeden z najlepszych wychowanków szkółki Barcelony. Po Guardioli, Xavim i Inieście kolejna gwiazda środka pola Dumy Katalonii :)

0

Już wiadomo kto zastąpi w Barcy Ronaldinho :P Sylvinho ma okazję dziś coś ustrzeić :)

0

Cieszy wreszcie mecz bez straconej bramki :)

0

100 lat! Bramek, unikania kontuzji i wiary we własne możliwości :)

0

Mimo wszystko mam nadzieję, że Barca pozwoli Messiemu zostać na Olimpiadzie. Chciałbym uniknąć sytuacji, że zawodnik jest wbrew swojej woli zmuszany do pozostania w klubie. Nie chciałbym by doszło do napięć na linii Messi - FCB. Dinho już odszedł, Messi ma natomiast szansę stać się symbolem klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?