fr3d
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W zeszłym roku też mieliśmy trudniejszą drogę do przebycia do finału a jednak ostatecznie wygraliśmy. Wierzę w naszych chłopaków. Być może wyeliminowanie Arsenalu przyniesie dla nas transfer Cesca Fabregasa, tak jak to był z Titim 3 lata temu :)
0
No tak...trzeba jakoś pomóc Realowi...żal :(
0
Dajcie szansę Bojanowi, niech czuje się potrzebny tej drużynie
0
@xelnaij - wejdź chociażby na wikipedię i poczytaj o Unicefie. Barcelona jest wierna tradycjom nie eksponowania loga sponsorów na swoich koszulkach. Klub nie zarabia na tym ani eurocenta. Co więcej, jeszcze określona kwota przekazywana jest do fundacji Unicef, która pomaga dzieciom. Laporta nie shańbił się "czymś takim" jak to określasz. Ideą FCB jest "Mes que un club", czyli więcej niż klub i ta ideologia jest wyjątkowa - niespotykana w dzisiejszych realiach.
Co do samej idei możesz sobie o niej poczytać w internecie, piszę obecnie pracę magisterską na ten temat i wierz mi, że powinieneś się cieszyć, że dopingujesz drużynę, która jest otwarta na problemy innych. Fakt, są to działania marketingowe, ale działania te ma również poparcie w rzeczywistości.
Wierz mi, że po rewelacyjnych ostatnich sezonach Barcelona jest najbardziej łakomym kąskiem dla sponsorów a nie Real "1/8 finału LM" Madryt. Lukratywne kontrakty koszulkowe Realu byłyby niczym, w porównaniu do tego, co mogłaby wynegocjować FCB. To jest ich świadomy wybór i w żaden sposób nie łamie ideologii, którą od ponad wieku kontynuuje klub.
0
Sergio B. ma 4 kartki na koncie. Jeśli otrzyma "żółtko" z Racingiem, wtedy będzie pauzował 1 mecz.
0
Wygląda jak jakiś skrzat ;)
0
@Yarko - pewnie Messi po raz kolejny :P
0
Bolt i Barca...Messi niestety nie da mu rady, a szkoda :(
0
Czuję, że będzie ciężko. Messi i Ibra muszą dużo nastrzelać w związku z takimi absencjami w defensywie...
0
A liczyłem, że Dima zagra jeden z pierwszych meczy w lidze...Katastrofa :(
0
40 mln + Yaya Toure, bo Pep chyba już go nie widzi w swoim składzie...a szkoda :(
0
Wszystkiego najlepszego Xavi! Żeby kontuzje Cię omijały i żebyś czarował wszystkich dalej swoją grą!
0
Dani Alves na pewno jest wart wydanych na niego pieniędzy! Początkowo bałem się, że może nie grać tak jak w Sevilli, jednak moje obawy okazały się być przedwczesne i niczym nieuzasadnione. Do tej pory wydawało mi się, że jest to laluś, który gra w piłkę po to, żeby się popisywać i nawet mu to wychodziło. Traktowałem go podobnie jak niektóre "gwiazdy" z 7 i 10 na plecach :P
W każdym razie, zarząd powinien zrobić wszystko, żeby Dani został u nas jeszcze na długie lata. VeB!
0
Ten z "7" nieźle wymiata. Kto to?
0
Ręką strzelił w zremisowanym 2:2 derbowym meczu na Camp Nou z Espanyolem Barcelona w sezonie 2006-07
0
Bardzo dobrze, że już skończyli z CdR, będą mogli się skoncentrować na znacznie ważniejszych rozgrywkach...
0
@gorul-16
Albo zdobyć jak najszybciej La Liga i wtedy z pewnością dostanie więcej minut :P
0
Togo, po tym jak ostrzelali ich autokar i kilka osób zginęło...
0
Gerard Pique był bardzo trafionym transferem, tak jak Yaya Toure w ostatnich latach...niestety póki co nie można tego powiedzieć o Czyhryńskim... :/ a duuuużo kasy poszło na takie "drewno". Ci co widzieli mecz z Sevillą wiedzą o czym mówię...
0
Ciekawe spotkania...może Real wreszcie awansuje do 1/4? :P
0
Dobrze Looky :) nauczmy naród korzystać z google i dobrodziejstw internetu :)
0
świetny pomysł!
0
Robinho może się przydać, jednakże może być tak jak z Henrym, też przyszedł do Barcy za duże pieniądze z wysp brytyjskich po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Henry przez rok się aklimatyzował, mam nadzieję, że Robinho ewentualnie zejdzie się z tym znacznie krócej...
0
"Kolejny zawodnik, który pojedzie na PNA" - zgadza się, ale...
Zawodnik jest jeszcze młody, dobry pod względem swoich umiejętności boiskowych. Nie będzie mógł grać w LM, ale przyda się na niezwykle ciężkie i częste mecze w La Liga. Alves nie jest robotem, żeby grać cały czas - przyda mu się odpoczynek oraz rywal o miejsce. W przyszłym sezonie za to będzie ogromne bogactwo wyboru we wszystkich rozgrywkach
0
Zlatan i Maxwell wracają na stare śmieci...Eto'o i Mourinho też ;P
0
Kupcie tego grajka i dajcie mu szanse zaprezentowania swoich umiejętności. Wierzę w Pepa i jego dobry nos do transferów, więc jeśli tak zbzikował na punkcie Czyhryńskiego to chłopak musi coś mieć w sobie...
0
Ibra się doskonale wkomponuje w drużynę. Już wczoraj popisywał się efektownymi zagraniami :)
0
Przy golu dla City ewidentnie zaspał Montoya, którego sam fakt wystąpienia w tym meczu może naprawdę dziwić. Jest młody i nie ma jeszcze doświadczenia. W każdym razie wielki plus dla młodzieży, która w ogólnym rozrachunku pokazała się z naprawdę dobrej strony. Wielkie brawa dla Pepa za decyzję!
0
Najlepsze opcje to Eboue oraz Rafinha. Grygera może grać jeszcze na środku obrony co może być dobrą alternatywą. Cicinho też byłby ciekawym nabytkiem. Opcji wiele, tylko czasu brakuje... :(
0
Wg mnie Barca troche przespała transfer Lucio z bayernu. Doświadczony defensor do kupienia za śmieszne pieniądze (pułap transferu mniej więcej taki jak Pique - 5 mln).
Dobrze byłoby mieć Matę u siebie, choć jeśli miałbym wybierać wolałbym Silvę, ale o nim można zapomnieć:(
Mascherano - jak najbardziej! Solidny pomocnik, na którego warto przeznaczyć trochę grosza. Alternatywą mógłby być w podobnej kwocie Cesc Fabregas.