1

@marcin62 trop facile, chyba że chodzi o wykończenie

0

a kto to zdecydował się pojawić

0

@JustJiff nie stracił tylko Lenglet go przytrzymał

0

ten co macha że kartki to też powinien dostać

0

dobra uff 1/3 mecz pójdzie lekko przynajmniej

0

@Adriano71 o ile jest to w ramach sportowej walki. za celowe łamanie nóg nadal czerwo.

2

czekamy na przelew

1

niemożliwe że ten drewniak nas ratuje xdddd

0

Lamine już psychę złamał Nico

0

po prostu Lamine.

3

Można mówić że w środek bramki ale dla mnie to Ter Stegen by dawno leżał na ziemi i patrzył jak piłka wlatuje nad nim do siatki

0

Dzisiaj chłopaki mają konkurs we wsadzaniu na konia

0

Nie no Kounde się dał zrobić 2 razy w jednej akcji

0

@MateS i co najgorsze, zrobi po nich mega cieszynkę, napinkę i będzie udawał że znowu jest najlepszy bo naklepał jakimś farmerom xd

1

@reloaded -> fajna komedia
-> kac vegas
wybierz jedno

0

@Kubsoleon @tbas @mekston @Mateonvious @MichuZ44 @Soetie @Huck @FCB_dimiC Może macie rację. Ogólnie zwykle bronię Yamala i jestem fanem jego gry, nawet jak dużo traci piłek przez ryzyko ale wczoraj akurat odpaliłem dopiero w 65' i wydawało mi się że oprócz super wrzutki to obrońcy go czytali ciągle.

0

Wczorajszy mecz to jedno. Ale martwi mnie co się dzieje z Yamalem. Rok temu to był zawodnik, którego bał się każdy obrońca, bo był niezwykle kreatywny w dryblingu ze świetną techniką. Teraz mam wrażenie że gra często przewidywalnie i idzie w proste środki, zbliżając się do przeciętności. Nadal jest to jeden z najbardziej wartościowych zawodników, ale oczekiwałem że będzie się rozwijał, a nie hamował.

2

@barcuśl z nim byśmy dowieźli ten półfinał z Interem

3

Kurczę Raphinha coś się łapie za udo...

0

Griezmann xdddddd

0

Gdzie tu faul był???

1

@macio_944 Coś, czego zabrakło w zeszłym sezonie

1

to co Lewy asysta? hahah

1

Dla takich akcji trzyma się Lamine'a i nie ma znaczenia że w 3 innych takich akcjach straci piłkę. Niektórzy muszą zrozumieć.

2

Piła od Pedriego była dobra ale to trzeba mieć dynamikę żeby takich skorzystać

0

@halfnolife weszła na orbitę

0

@Consigliere Cubarsi miał nogę wysuniętą do tyłu, nie zdążył

0

@aspr1me uwielbiam czytać takie komentarze szczególnie od ludzi którzy się zapierają że nie ma czegoś takiego jak płeć społeczna :) samemu kwestionując płeć tylko na podstawie wyboru prezencji takiej osoby

0

Ferran co prawie asystę kolejną zaliczył xd

3

@marek86 Mamy zasady w UE, że małżeństwa są wzajemnie uznawane we wszystkich krajach, z czego korzystają też polskie małżeństwa. Nie mamy prawa sobie wybierać jakie małżeństwa uznajemy a jakie nie, to zwykła dyskryminacja prawna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?