girlanda
Dołączył/a: listopad 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 trop facile, chyba że chodzi o wykończenie
0
a kto to zdecydował się pojawić
0
@JustJiff nie stracił tylko Lenglet go przytrzymał
0
ten co macha że kartki to też powinien dostać
0
dobra uff 1/3 mecz pójdzie lekko przynajmniej
0
@Adriano71 o ile jest to w ramach sportowej walki. za celowe łamanie nóg nadal czerwo.
2
czekamy na przelew
1
niemożliwe że ten drewniak nas ratuje xdddd
0
Lamine już psychę złamał Nico
0
po prostu Lamine.
3
Można mówić że w środek bramki ale dla mnie to Ter Stegen by dawno leżał na ziemi i patrzył jak piłka wlatuje nad nim do siatki
0
Dzisiaj chłopaki mają konkurs we wsadzaniu na konia
0
Nie no Kounde się dał zrobić 2 razy w jednej akcji
0
@MateS i co najgorsze, zrobi po nich mega cieszynkę, napinkę i będzie udawał że znowu jest najlepszy bo naklepał jakimś farmerom xd
1
@reloaded -> fajna komedia
-> kac vegas
wybierz jedno
0
@Kubsoleon @tbas @mekston @Mateonvious @MichuZ44 @Soetie @Huck @FCB_dimiC Może macie rację. Ogólnie zwykle bronię Yamala i jestem fanem jego gry, nawet jak dużo traci piłek przez ryzyko ale wczoraj akurat odpaliłem dopiero w 65' i wydawało mi się że oprócz super wrzutki to obrońcy go czytali ciągle.
0
Wczorajszy mecz to jedno. Ale martwi mnie co się dzieje z Yamalem. Rok temu to był zawodnik, którego bał się każdy obrońca, bo był niezwykle kreatywny w dryblingu ze świetną techniką. Teraz mam wrażenie że gra często przewidywalnie i idzie w proste środki, zbliżając się do przeciętności. Nadal jest to jeden z najbardziej wartościowych zawodników, ale oczekiwałem że będzie się rozwijał, a nie hamował.
2
@barcuśl z nim byśmy dowieźli ten półfinał z Interem
3
Kurczę Raphinha coś się łapie za udo...
0
Griezmann xdddddd
0
Gdzie tu faul był???
1
@macio_944 Coś, czego zabrakło w zeszłym sezonie
1
to co Lewy asysta? hahah
1
Dla takich akcji trzyma się Lamine'a i nie ma znaczenia że w 3 innych takich akcjach straci piłkę. Niektórzy muszą zrozumieć.
2
Piła od Pedriego była dobra ale to trzeba mieć dynamikę żeby takich skorzystać
0
@halfnolife weszła na orbitę
0
@Consigliere Cubarsi miał nogę wysuniętą do tyłu, nie zdążył
0
@aspr1me uwielbiam czytać takie komentarze szczególnie od ludzi którzy się zapierają że nie ma czegoś takiego jak płeć społeczna :) samemu kwestionując płeć tylko na podstawie wyboru prezencji takiej osoby
0
Ferran co prawie asystę kolejną zaliczył xd
3
@marek86 Mamy zasady w UE, że małżeństwa są wzajemnie uznawane we wszystkich krajach, z czego korzystają też polskie małżeństwa. Nie mamy prawa sobie wybierać jakie małżeństwa uznajemy a jakie nie, to zwykła dyskryminacja prawna.