2

@JohnA Nie, to nie jest praktyka w drugą stronę. katolicy nie mają monopolu na wizerunek Maryji, a kazdy ma prawo do parodiowania czego chce, co więcej jest to oznaka zdrowego społeczeństwa jeśli wierzenia są krytykowane. Nie mówię że nie ma takich zachowań w drugą stronę ale akurat te co wymieniłeś bardzo ładnie mieszczą się w ramach cywilizowanej wolności słowa.

0

Yamal jest bezcenny, nie można go sprzedać za żadne pieniądze.
I niech na niego chuchają i nawet poddają walkę o ligę żeby go nie zajechać, tak jak Pedriego.

0

@Kgorecki2500 co jak co, ale tylko prawak może zobaczyć szczęśliwych ludzi spędzających czas ze sobą na zewnątrz, tańczących i robiących sobie jedzenie i się spłakać bo są czarni

0

@Survier > "ideologia woke"
XDDD nie zniżaj dyskursu politycznego do rynsztokowego poziomu jak obecnie w USA

0

@BorzyKrzys co jest bardziej ideologią - przekonanie o wyższości osób hetero jako jedynych mogących tworzyć społeczeństwo, czy akceptacja wszystkich dobrowolnych związków dorosłych ludzi?

0

@RosjaninBut bo brakuje rzetelnej edukacji seksualnej

0

@Almighty jakby hetero nie było wciskane dzieciom do ust od najmłodszych lat XD

5

Nie uderzcie się we framugę jak będziecie wychodzić :* znakomity odsiew

0

@AlexDark00 około połowa kobiet dokonujących aborcji to matki posiadające już dzieci więc bardzo nietrafiona i oderwana od rzeczywistości ocena

2

@michal26 Nikt nie wybiera takich mieszkań własnowolnie, w obliczu braku regulacji biedniejsi są zmuszeni do mieszkania w takich szkodliwych warunkach, tak działa bezregulacyjny kapitalizm.

0

@mmaciass "Kocham moją żonę najbardziej na świecie, tylko raz na jakiś czas sprzedaję jej liścia dla porządku jak się za bardzo panoszy"

0

@MesQueUnClub_87 Sytuacja się zmienia, z każdym kolejnym rokiem rodziny są bardziej tolerancyjne. Patrząc tak na świat to w Ameryce nie powinna być zniesiona segregacja, bo czarne dzieci były potem szykanowane w szkołach. Nie można stwierdzić że yy no nie powinno tak być ale zmiana jest trudna więc tego nigdy nie zrobimy XD w ogóle patrząc na twoje poglądy o "odmieńcach" to do szkół publicznych nie powinno posyłać się rudych, otyłych, niepełnosprawnych itd. I prawda, takie dzieci bywają nadal niestety szykanowane. Ale odseparowanie ich od siebie tylko pogłębia ten problem.

0

@Kengo Mój bracie w Chrystusie, jednym z najpopularniejszych seriali obecnie produkowanych jest Southpark. Jeśli już, to poczucie humoru się wyostrza.

0

@Fenelon PO ekonomicznie kiedyś miało podobnie neoliberalne poglądy co teraz Konfederacja (których nie zrealizowali, bo usunięcie podatków to polityczna mrzonka), a nie mają tak skrajnych i niebezpiecznych poglądów społecznych jak oni. Jak ktoś jest w stanie zaakceptować lewicowość, to Razem ma całkiem dobry program i wbrew temu, co czyta się codziennie na La Rambli, nie ma tam nic o zakazie jedzenia mięsa czy 50 płciach (aczkolwiek jest w tej partii parę odklejeńców).
Ale po co ja to piszę, na tej stronie jest 100 ludzi, którzy uważają że przemoc wobec dziecka to nic takiego, ba, pomoże je wytresować!

0

@MesQueUnClub_87 mega ograniczony argument z logiką cyrkularną o tym znęcaniu w szkole. No jeśli nadal będziemy wychowywali dzieci w atmosferze czysto-hetero świata, to tak będzie. Ci sami ludzie którzy płaczą, jak w śwince Peppie są 2 mamy są jednocześnie powodem dlaczego takie nietolerancyjne zachowania istnieją u ich dzieci.

0

@Medium Usprawiedliwianie przemocy wobec dzieci jest bardzo niskie. Za to wychowywanie przez dwóch ojców na pewno jest lepsze niż bycie w domu dziecka.

0

@Saviola88 jeśli fakty stoją przeciwko nam, to tym gorzej dla faktów :)

1

@adambijax widzę że wiara w kapitalistyczne bajeczki o niewidzialnej ręce wolnego rynku i ekonomii skapywania nadal mocna XD

0

@Kazragore Co takiego strasznego się stało, że wołasz o koniec świata? Nawet tak odchylony portal jak fronda napisał ci, że były liczne konsultacje z psychologami i widocznie uznano, że jest to najlepszy ruch ze względu na problemy psychiczne pacjenta. Taki jest obecny standard leczenia dysforii płciowej. A wrzucenie wypowiedzi jakiejś aktywistki to chyba próba manipulacji bo brzmi to jakby trans kobiety dokonywały tych przestępstw na swoich współuwięzionych. I dla twojej informacji, to nie działa tak, że mówisz, że czujesz się kobietą i cię umieszczają w więzieniu dla kobiet XDD ale takie portale jak fronda żerują na emocjach, manipulacji i hurr durr koniec świata upadek cywilizacji

0

@Ojciec5tkidzieci W swojej argumentacji popełniasz duży błąd wynikający z niewiedzy. Świadomość o swojej orientacji może się pojawić późno albo wcale - wg przykładowych danych z https://www.pewresearch.org/social-trends/2013/06/13/chapter-3-the-coming-out-experience/ 8% dorosłych osób lgbt deklaruje, że zrozumieli siebie dopiero w wieku 30 lat i później. W wielu środowiskach zwłaszcza religijno-tradycjonalistycznych ludzi lgbt nadal przedstawia się jako chorych i grzesznych, dlatego nie dziwi, że może to być chowane głęboko w świadomości i taka osoba próbuje żyć "normalnie" tak jak jej znajomi itd. Także ocena tego piłkarza jako oszusta jest raczej nieuzasadniona.

1

Wg tego co obecnie wiadomo w świecie nauki na ten temat, orientacja seksualna najprawdopodobniej wykształca się bardzo wcześnie, natomiast świadomość o własnej orientacji może się pojawić późno lub wcale. Zwłaszcza w społeczeństwie, w jakim żyjemy, gdzie 10 lat temu jeszcze było i nadal jest mnóstwo było takich historii życiowych, że wszyscy twoi znajomi są hetero i tak dalej i ty też spotykasz jakąś fajną dziewczynę i może nie czujesz jakiegoś wielkiego pociągu seksualnego do niej, ale nie wiesz o tym, bo myślisz że każdy tak ma i to normalne. Przez głowę ci nie przejdzie, że jesteś gejem czy coś bo to nienormalne, a ty jesteś zdrowy i normalny. Po latach okazuje się, że tak nie jest i pociąg seksualny jest czymś więcej niż sympatią. Takich historii jest mnóstwo wśród ludzi lgbt, a konserwospecjaliści od spraw rodzinnych już wydali wyrok, że chłop oszukiwał rodzinę XD.

0

@ChessInfo Myślę że domysły o tożsamości płciowej są tutaj niepotrzebne, wiele gejów miało/ma żony, wynika to z presji rodziny/społeczeństwa jak i chęci założenia rodziny i posiadania dzieci.

0

xavi tu mówi po katalońsku prawda?

2

@John_Doe mniejsza edukacja, mniejsze perspektywy i ambicje. co nie znaczy że nie mogą być szczęśliwsi od nas.

0

@LS ale takie lesbijki to byś oglądał z wypiekami na twarzach, co

0

@pluszek Tak, spróbuj być nagle gejem XD a poza tym jaki masz problem z tym, że ktoś będzie chciał spróbować? Poznawanie swojej orientacji to raczej ważna część dojrzewania seksualnego.

0

@galix22 7% Amerykanów identyfikuje się jako LGBT, w młodszych pokoleniach, w których jest mniejsza presja na bycie hetero ta liczba jest jeszcze większa. A poza tym, to nie ma wpychanych na siłę wątków romantycznych hetero?

0

@maniak33333 oczywiście że tak, tylko że coraz częściej w dyskusjach na takie tematy pojawiają się antyracjonalne brednie

3

Gdyby nakaz zapinania pasów w samochodzie wprowadzano dzisiaj:
"to nienaturalne i niewygodne"
"to ustanawia zły precedens, dzisiaj pasy a jutro każą nam hełmy zakładać?"
"przeżywalność wypadków 70% a owieczki żyją w strachu"
"nie można kazać mi nosić pasa, to niekonstytucyjne"
"ja mam wyjątek lekarski, boli mnie ramię"
"jakieś badanie o którymś gdzieś czytałem mówiło, że noszenie pasów ogranicza oddychanie"
"wiesz, że pasy nie ochronią cię przed KAŻDYM wypadkiem?"
"wiecie, że statystyki policyjne są zmanipulowane?"
"boisz się wypadków, które mają szansę 0,00001%? nie popadajmy w paranoję"

0

@DoktorGrzesiowski ten gvardiol który poległ z kretesem w starciu z 35 letnim argentyńczykiem z zaburzeniem wzrostu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?