girlanda
Dołączył/a: listopad 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marek86 Mamy zasady w UE, że małżeństwa są wzajemnie uznawane we wszystkich krajach, z czego korzystają też polskie małżeństwa. Nie mamy prawa sobie wybierać jakie małżeństwa uznajemy a jakie nie, to zwykła dyskryminacja prawna.
1
ale dobrze zbiera te górne piły Lewy
0
Szczerze to Yamal musi mieć jakąś kontuzję, gra mega statycznie
1
@Godlo sory ale nie mogę. KOGO ON MA TAM WSADZIĆ, MY NIE MAMY ŁAWKI
1
Wyście na głowę upadli wszyscy, jeszcze Yamal wam mordy zamknie. Pseudo kibice
0
Torres ma niesamowite delulu zawsze że on sobie myśli że w polu karnym ma czas 3 razy przełożyć piłkę na strzał XD
0
@derus ma nam wygrywać każdy ważny mecz?
1
Ludzie tutaj mają gwoździa w mózgu myśląc że szwedzki junior zrobi tu coś więcej niż Yamal XD to że gra jakby nie grał to nie zmienia faktu że Real dobrze zamknął skrzydła i jedyne okazje do kreacji mieliśmy w środku.
0
Yamal odpali w 2. połowie
1
@Rewolucja123 a co miał zrobić? pajacyk jest standardowym elementem gry bramkarskiej w takich sytuacjach. jakby się rzucał w ciemno to by jeszcze gorzej było
6
Lewy by to z klapkami na oczach wykończył
0
Jak on miał tyle czasu sobie tą piłkę ustawić XD
3
Przecież widać że Real zamknął skrzydła, Yamal to widzi i nie będzie z klapkami na oczach tam leciał na zatracenie. Oddaje piłkę do środka bo tam jedynie mamy przewagę czasami.
0
@Cule1234 chwila ale na VARze chyba wyraźnie dotknął piłki czy mi się wydaje?
0
dobrze że Pedri bierze grę na siebie dzisiaj
2
Podoba mi się nastawienie
0
Jeśli wyjdziemy tak wysoką obroną na Real to Flick zacznie wyglądać na sabotażystę
0
czemu Christensen nie gra od początku ktoś wie??
2
ale bramkarz wyczuł Lewego przez co go przestraszył XD fatalny rzut karny we wszystkich aspektach
1
@mr Barca w sumie masz rację
0
@BHAFCB racja, kwota zapłacona za Olmo była nieakceptowalna
0
Ktoś może mi wytłumaczyć co miała w głowie Barcelona idąc po jakiegoś dzieciaka no-name'a ze Szwecji?
0
@partymaker chyba od czasu kontuzji
0
@Barceloniarz987 no i asysta xd
2
Wiedziałem że Pedri się zrehabilituje, piękna asysta
3
Ale z De Jonga to się rozgrywający zrobił, kiedyś nie do wyobrażenia żeby podawał więcej niż do boku i tyłu, a dziś jakie piły rozdawał...
23
Wiecie co, jakoś mam wrażenie, że za mało się chwali i mówi o Casado. Byłem wczoraj pod wrażeniem tego jak się ustawiał, przecinał piłki, odbierał i przede wszystkim biegał cały mecz. Piękne są te jego wślizgi. W nim jest duża zasługa, że w 10 zneutralizowaliśmy Real. Po prostu nie wierzę jakie mamy szczęście do tych diamentów z akademii co grają pierwszy sezon jakby mieli kilka UCL za pasem.
0
@VamosRakieta czyli z powodu bycia piłkarzami chcesz im odebrać prawo do osobistego wypowiadania się w internecie?
0
@Death_voice a kim mają się czuć jak się urodzili we Francji, tam dorastali i mówią po francusku? przecież nie będą się nagle utożsamiali z jakimś krajem z którego pochodzą ich dziadkowie.
1
@Tomason a czy dowiadywałeś się czemu szala w drugiej turze się przechyliła czy mózg już przeżarty teoriami spiskowymi?