3

@marek86 Mamy zasady w UE, że małżeństwa są wzajemnie uznawane we wszystkich krajach, z czego korzystają też polskie małżeństwa. Nie mamy prawa sobie wybierać jakie małżeństwa uznajemy a jakie nie, to zwykła dyskryminacja prawna.

1

ale dobrze zbiera te górne piły Lewy

0

Szczerze to Yamal musi mieć jakąś kontuzję, gra mega statycznie

1

@Godlo sory ale nie mogę. KOGO ON MA TAM WSADZIĆ, MY NIE MAMY ŁAWKI

1

Wyście na głowę upadli wszyscy, jeszcze Yamal wam mordy zamknie. Pseudo kibice

0

Torres ma niesamowite delulu zawsze że on sobie myśli że w polu karnym ma czas 3 razy przełożyć piłkę na strzał XD

0

@derus ma nam wygrywać każdy ważny mecz?

1

Ludzie tutaj mają gwoździa w mózgu myśląc że szwedzki junior zrobi tu coś więcej niż Yamal XD to że gra jakby nie grał to nie zmienia faktu że Real dobrze zamknął skrzydła i jedyne okazje do kreacji mieliśmy w środku.

0

Yamal odpali w 2. połowie

1

@Rewolucja123 a co miał zrobić? pajacyk jest standardowym elementem gry bramkarskiej w takich sytuacjach. jakby się rzucał w ciemno to by jeszcze gorzej było

6

Lewy by to z klapkami na oczach wykończył

0

Jak on miał tyle czasu sobie tą piłkę ustawić XD

3

Przecież widać że Real zamknął skrzydła, Yamal to widzi i nie będzie z klapkami na oczach tam leciał na zatracenie. Oddaje piłkę do środka bo tam jedynie mamy przewagę czasami.

0

@Cule1234 chwila ale na VARze chyba wyraźnie dotknął piłki czy mi się wydaje?

0

dobrze że Pedri bierze grę na siebie dzisiaj

2

Podoba mi się nastawienie

0

Jeśli wyjdziemy tak wysoką obroną na Real to Flick zacznie wyglądać na sabotażystę

0

czemu Christensen nie gra od początku ktoś wie??

2

ale bramkarz wyczuł Lewego przez co go przestraszył XD fatalny rzut karny we wszystkich aspektach

1

@mr Barca w sumie masz rację

0

@BHAFCB racja, kwota zapłacona za Olmo była nieakceptowalna

0

Ktoś może mi wytłumaczyć co miała w głowie Barcelona idąc po jakiegoś dzieciaka no-name'a ze Szwecji?

0

@partymaker chyba od czasu kontuzji

0

@Barceloniarz987 no i asysta xd

2

Wiedziałem że Pedri się zrehabilituje, piękna asysta

3

Ale z De Jonga to się rozgrywający zrobił, kiedyś nie do wyobrażenia żeby podawał więcej niż do boku i tyłu, a dziś jakie piły rozdawał...

23

Wiecie co, jakoś mam wrażenie, że za mało się chwali i mówi o Casado. Byłem wczoraj pod wrażeniem tego jak się ustawiał, przecinał piłki, odbierał i przede wszystkim biegał cały mecz. Piękne są te jego wślizgi. W nim jest duża zasługa, że w 10 zneutralizowaliśmy Real. Po prostu nie wierzę jakie mamy szczęście do tych diamentów z akademii co grają pierwszy sezon jakby mieli kilka UCL za pasem.

0

@VamosRakieta czyli z powodu bycia piłkarzami chcesz im odebrać prawo do osobistego wypowiadania się w internecie?

0

@Death_voice a kim mają się czuć jak się urodzili we Francji, tam dorastali i mówią po francusku? przecież nie będą się nagle utożsamiali z jakimś krajem z którego pochodzą ich dziadkowie.

1

@Tomason a czy dowiadywałeś się czemu szala w drugiej turze się przechyliła czy mózg już przeżarty teoriami spiskowymi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?