0

szkoda mi tylko tych najmłodszych fanów...

0

http://www.fangol.pl/galeria-view/topTen/postsgallery-other-24h/2/top-ten Biedny chłopak...
myślał że jego idol kocha barcę...
Chciałbym Neymara jako zawodnika ale za to jak nie szanuje klubu niech sp...
...odejdzie.

0

nie mogłem wymyślić nikogo innego więc Artur Boruc

0

Wow! W końcu coś mądrego. Bo ja już myślałem że nie wytrzymie z tym zarządem.

0

Oj niestety zdaje mi się że niewie i ściąganie jakiegoś drugiego Gomesa a przy dobrych wiatrach Coutinho ale za... ...150 mln.

1

Ale złotego buta nigdy tam nie zdobędzie hehe... ...mnożnik 1.5 hehe. Chyba że zdobędzie 50 goli ale to raczej mało prawdopodobne.

0

no i ch%@ no i cześć. Krzyżyk na drogę i do widzenia. Trudno świat się nie kończy na Neymarze! Mamy innych dobrych zawodników np.Douglas(hehe). A poza tym będziemy miel tyle hajsu że kogoś kupimy choć obawiam się że przy tym zarządzie będzie to drugi Gomes...

1

Kibice są zgodni miarka się przebrała...
...dajcie ten wór siana i niech on spier@!#$.

1

jego zachowanie jest żałosne.

0

Twoja opinia. Przypominam jednak o wieku rakitića. To ostatnia szansa by go sprzedać. Ale w niektórych aspektach się z tobą zgadzam.
.

0

Mówienie że Rakitić to filar pomocy jest wyssane z palca. Obejrzałeś el clasico i daw czy trzy mecze w których akurat nieźle zagrał i już jest najlepszy w pomocy?

1

Neymar to Brazylijczyk a oni kasę lubią. Spodziewałem się tego, że prędzej czy później odejdzie. Choć jeszcze nic nie wiadomo to jednak wydaje się to bardzo prawdopodobne.

2

Nwm kim jest Delafeu ale powinniśmy go obserwować bo może to być to dobry zawodnik. XD

2

Fakt jest taki: coś może być na rzeczy. Naymar mliczy. Daje 75% szans że zostanie. I nie piszcie mi że tylko idioci mówią że jest taka możliwość. To jest możliwe. Świat bez Naymara w FCB się nie rozpadnie. Zrozumcie to.

0

A już się szejk cieszył.

0

Ja bym wolał Coutinho a nie Mbappe i Lemara ale też by było spoko.

0

Jak odejdzie to będziemy mieli na coutinho i verattiego. :D Veratti na pomoc a coutinho na skrzydło lub pomoc. Veratti=100/110mln Coutinho=90mln/100mln.

1

Gdyby odszedł do Realu to by było bardzo inteligentne. Wcale nie był by w cieniu Ronaldo. NAPIWNO

0

PSG jest gotowe zapłacić klauzulę odejścia(222mln). Wszystko zależy od Neymara.

0

Podobro neymar podjął decyzję o odejściu ale Nie martwmy się na zapas bo CR7 ten podjął i co z tego wyszło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

ufff... mamy prawego obrońcę. Sergi możesz wejść do pomocy. Chyba że... a dobra nie będę krakał.

0

Dokładnie. To ostatni moment by zarobić na nim kupę hajsu bo za rok czy dwa ze względu na wiek nikt nie zapłaci za niego 150mln. On już jest w taki wieku że za 2 czy 3 lata może zakończyć karierę(32lata). Perez ma głowę do interesów i faktycznie może coś kombinować.

8

Eto'o ukarali a ich nie mogą

1

brawa dla Barcy i dla Alaves za piękną walkę.

1

fajnie by było gdyby Orłowski komentował w Eleven

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?