greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda mi tylko tych najmłodszych fanów...
0
http://www.fangol.pl/galeria-view/topTen/postsgallery-other-24h/2/top-ten Biedny chłopak...
myślał że jego idol kocha barcę...
Chciałbym Neymara jako zawodnika ale za to jak nie szanuje klubu niech sp...
...odejdzie.
0
nie mogłem wymyślić nikogo innego więc Artur Boruc
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/iniesta-ma-dosc-zamieszania-z-neymarem-niech-zabierze-glos/vqel9s święta racja
0
Wow! W końcu coś mądrego. Bo ja już myślałem że nie wytrzymie z tym zarządem.
0
Oj niestety zdaje mi się że niewie i ściąganie jakiegoś drugiego Gomesa a przy dobrych wiatrach Coutinho ale za... ...150 mln.
1
Ale złotego buta nigdy tam nie zdobędzie hehe... ...mnożnik 1.5 hehe. Chyba że zdobędzie 50 goli ale to raczej mało prawdopodobne.
0
no i ch%@ no i cześć. Krzyżyk na drogę i do widzenia. Trudno świat się nie kończy na Neymarze! Mamy innych dobrych zawodników np.Douglas(hehe). A poza tym będziemy miel tyle hajsu że kogoś kupimy choć obawiam się że przy tym zarządzie będzie to drugi Gomes...
1
Kibice są zgodni miarka się przebrała...
...dajcie ten wór siana i niech on spier@!#$.
1
jego zachowanie jest żałosne.
0
Twoja opinia. Przypominam jednak o wieku rakitića. To ostatnia szansa by go sprzedać. Ale w niektórych aspektach się z tobą zgadzam.
.
0
Mówienie że Rakitić to filar pomocy jest wyssane z palca. Obejrzałeś el clasico i daw czy trzy mecze w których akurat nieźle zagrał i już jest najlepszy w pomocy?
1
Neymar to Brazylijczyk a oni kasę lubią. Spodziewałem się tego, że prędzej czy później odejdzie. Choć jeszcze nic nie wiadomo to jednak wydaje się to bardzo prawdopodobne.
2
Nwm kim jest Delafeu ale powinniśmy go obserwować bo może to być to dobry zawodnik. XD
2
Fakt jest taki: coś może być na rzeczy. Naymar mliczy. Daje 75% szans że zostanie. I nie piszcie mi że tylko idioci mówią że jest taka możliwość. To jest możliwe. Świat bez Naymara w FCB się nie rozpadnie. Zrozumcie to.
0
http://psgfc.pl/news/show/brazylia-neymar-powiedzial-pilkarzom-psg-ze-do-nich-dolaczy
1
https://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/hiszpania,4m6lt0
0
A już się szejk cieszył.
0
Ja bym wolał Coutinho a nie Mbappe i Lemara ale też by było spoko.
0
Jak odejdzie to będziemy mieli na coutinho i verattiego. :D Veratti na pomoc a coutinho na skrzydło lub pomoc. Veratti=100/110mln Coutinho=90mln/100mln.
1
Gdyby odszedł do Realu to by było bardzo inteligentne. Wcale nie był by w cieniu Ronaldo. NAPIWNO
0
PSG jest gotowe zapłacić klauzulę odejścia(222mln). Wszystko zależy od Neymara.
0
Podobro neymar podjął decyzję o odejściu ale Nie martwmy się na zapas bo CR7 ten podjął i co z tego wyszło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
ufff... mamy prawego obrońcę. Sergi możesz wejść do pomocy. Chyba że... a dobra nie będę krakał.
0
Dokładnie. To ostatni moment by zarobić na nim kupę hajsu bo za rok czy dwa ze względu na wiek nikt nie zapłaci za niego 150mln. On już jest w taki wieku że za 2 czy 3 lata może zakończyć karierę(32lata). Perez ma głowę do interesów i faktycznie może coś kombinować.
8
Eto'o ukarali a ich nie mogą
1
brawa dla Barcy i dla Alaves za piękną walkę.
1
fajnie by było gdyby Orłowski komentował w Eleven
0
http://aliez.me/live/0ou89gvd5/