greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XD
3
Nwm czemu ale Valverde zrobł tylko jedną zmianę. Jak dla mnie deulofeu i denis mogli by dać dużo świeżości w grze.
0
Ale jak się patrzy na ten plakat z Messim to aż mam ciarki. Niestety ale niektórzy ludzie są nie oszukujmy się są lekko mówiąc zaburzeni. Jak dobrze że mieszkamy w Polsce bo jednak nie jesteśmy ich celem.
0
Uważam że będzie miał tyle samo ZP jak Embape(być może zero) ale raczej Mbappe czy Jesusa nie przebije.
5
kozak tytuł
0
Widzę kolejny twój komentarz i w każdym nawiązujesz do meczu z Juve chodź nwm co ma jedno do drugiego. Ale Ronaldo też "śmiechnoł" po dwumeczu z Celtą,cnie? XDDDD
3
Ej dobre jest to TVP. Oglądam sobie na stronce tvpsport i po transmisji mam reklamę o meczu Barca-Malaga. I ten lektor "Czy Barcelona podtrzyma dobrą passę"... Jakby ten mecz się nie odbył.
0
Ten drybling ta dynamika te zwody! To akcja na miarę najlepszego zawodnika świata!
9
Leo aż śmiechnoł jak usłyszał XD
0
no właśnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ale Leo jest pomijany... Takie trochę słabe to. Wszystkich(prawie) pytają a Messiego nie.
0
Teraz wszyscy że ZP i The Best to nagroda indywidualna i nie można patrzeć tylko na puchary a najważniejsze są liczba goli i gra bla bla bla. I jest to u niektórych hipokryzja. Niestety ale wiele z tych osób pisało wtedy kiedy wygrywał Cr7 a messi trofea pisało zupełnie na odwrót.
0
Messi autorytetem dla messiego powiadasz?
7
Nominuje użytkownika AxelF. Bardzo przyjemnie i kulturalnie można z nim dyskutować a on sam zamieszcza bardzo ciekawe komentarz.
0
Co się stało to się nie odstanie.
0
Jest jeszcze opcja z Messim na ŚPO a griezmann na skrzydło. Ale przy tym ustawieniu trzeba będzie sprzedać jednego a nawet kilku pomocników
1
To jest z tobą źle :/
1
http://sport.tvp.pl/34333894/liga-mistrzow-w-tvp-wybierz-srodowy-mecz głosować głosować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
http://e2.365dm.com/15/12/16-9/20/gerard-pique-twitter-tweet-barcelona_3384257.jpg?20151203073019
0
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ok
7
Rekord zostaje w rękach Santosu
0
XD
0
Nie chcę nic mówić ale Paulina ma w tym sezonie więcej goli od Suareza.
0
A ok dzięki nie wiedziałem
0
Ja się tak zapytam administracji. Czemu mamy już 15 punktów jeżeli mecz się nie skończył? Niedoceniacie Eibaru? Jeszcze mecz się nie skończył.
0
Deulofeu lubi to.
0
Przepłacony
0
Nie! Tylko nie Gomes!