0

XD

3

Nwm czemu ale Valverde zrobł tylko jedną zmianę. Jak dla mnie deulofeu i denis mogli by dać dużo świeżości w grze.

0

Ale jak się patrzy na ten plakat z Messim to aż mam ciarki. Niestety ale niektórzy ludzie są nie oszukujmy się są lekko mówiąc zaburzeni. Jak dobrze że mieszkamy w Polsce bo jednak nie jesteśmy ich celem.

0

Uważam że będzie miał tyle samo ZP jak Embape(być może zero) ale raczej Mbappe czy Jesusa nie przebije.

5

kozak tytuł

0

Widzę kolejny twój komentarz i w każdym nawiązujesz do meczu z Juve chodź nwm co ma jedno do drugiego. Ale Ronaldo też "śmiechnoł" po dwumeczu z Celtą,cnie? XDDDD

3

Ej dobre jest to TVP. Oglądam sobie na stronce tvpsport i po transmisji mam reklamę o meczu Barca-Malaga. I ten lektor "Czy Barcelona podtrzyma dobrą passę"... Jakby ten mecz się nie odbył.

0

Ten drybling ta dynamika te zwody! To akcja na miarę najlepszego zawodnika świata!

9

Leo aż śmiechnoł jak usłyszał XD

0

no właśnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ale Leo jest pomijany... Takie trochę słabe to. Wszystkich(prawie) pytają a Messiego nie.

0

Teraz wszyscy że ZP i The Best to nagroda indywidualna i nie można patrzeć tylko na puchary a najważniejsze są liczba goli i gra bla bla bla. I jest to u niektórych hipokryzja. Niestety ale wiele z tych osób pisało wtedy kiedy wygrywał Cr7 a messi trofea pisało zupełnie na odwrót.

0

Messi autorytetem dla messiego powiadasz?

7

Nominuje użytkownika AxelF. Bardzo przyjemnie i kulturalnie można z nim dyskutować a on sam zamieszcza bardzo ciekawe komentarz.

0

Co się stało to się nie odstanie.

0

Jest jeszcze opcja z Messim na ŚPO a griezmann na skrzydło. Ale przy tym ustawieniu trzeba będzie sprzedać jednego a nawet kilku pomocników

1

To jest z tobą źle :/

1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ok

7

Rekord zostaje w rękach Santosu

0

XD

0

Nie chcę nic mówić ale Paulina ma w tym sezonie więcej goli od Suareza.

0

A ok dzięki nie wiedziałem

0

Ja się tak zapytam administracji. Czemu mamy już 15 punktów jeżeli mecz się nie skończył? Niedoceniacie Eibaru? Jeszcze mecz się nie skończył.

0

Deulofeu lubi to.

0

Przepłacony

0

Nie! Tylko nie Gomes!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?