greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś chciał zdjąć rakitića i Roberto?
0
co sie co się stało? a tak na serio to świetna robota.
0
Top 2 będzie napewno a co do top 1 to zobaczymy, bo jednak leo swoje lata ma.
0
Nice
0
trzeci remis z rzędu w lidze?
0
Benzema wyżej od Mertensa?
0
My tu gadu gadu o Realu a jutro jest najważniejszy mecz w kontekście walki o pierwsze miejsce: Getafe-Valencia
0
Suarez w tym meczu tak na 4+. Niby ok ale błędy i nie potrzebne straty się zdarzają. Ale najważniejsze, że powoli ale wraca.
1
!ebani złodzieje. Kolejna bramka zabrana na wagę 3 punktów.
9
Sędziowie to patola 100%
3
Sędzia w hiszpanii to nie zawód, sędzia w hiszpanii to upośledzenie.
16
Tego deulofeu to bym niegrzecznym dzieciom na święta dawał
7
strzeliliśmy 2 bramki a valencia 1 i mamy 1:1
1
przyniosło to wcześniej szczęście więc: ktoś jeszcze wierzy?
0
ktoś jeszcze wierzy? edit:odszczekuje to co napisałem jesssssssssssssst
10
idealne sformułowanie na Onecie: "W strzałach na bramkę przeważa Barcelona: 7:1, w zdobytych bramkach jest 1:1, wynik brzmi 1:0 dla Valencii".
2
Maradona dzisiaj coś słabo
0
Goooooooooooooooooooooooooooool... dla PSG rzecz jasna. Neymar z karnego i po ligue1 się wydaje
0
No no no... tak paradoksalnie to Tak
0
a mówili vidal za słaby w obronie a semedo KOZAK...
2
ten uczuć kiedy niesłusznie twoja ulubiona drużyna przegrywa
3
http://weszlo.com/wp-content/uploads/2017/01/linia.png chyba mam deja vu
0
uefalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Przypomina mi się Betis
1
Dobra żyją. Jest ok.
0
I w hiszpańskich gazetach jutro: wielki Cristiano, wielki Benzema, wielki Real. Barcelona to już bać się musi.
1
To drugi tytuł będzie nasz. YEAH! Mamy praktycznie doublet bo wygraliśmy International Champions Cup! ;)
0
Chyba w bo2 był nuketown a nie bo3
0
Ja i tak zawsze na ostatnią chwilę robię więc spoczko
0
widać że wykorzystuje 100% okazje :)