0

Ktoś chciał zdjąć rakitića i Roberto?

0

co sie co się stało? a tak na serio to świetna robota.

0

Top 2 będzie napewno a co do top 1 to zobaczymy, bo jednak leo swoje lata ma.

0

Nice

0

trzeci remis z rzędu w lidze?

0

Benzema wyżej od Mertensa?

0

My tu gadu gadu o Realu a jutro jest najważniejszy mecz w kontekście walki o pierwsze miejsce: Getafe-Valencia

0

Suarez w tym meczu tak na 4+. Niby ok ale błędy i nie potrzebne straty się zdarzają. Ale najważniejsze, że powoli ale wraca.

1

!ebani złodzieje. Kolejna bramka zabrana na wagę 3 punktów.

9

Sędziowie to patola 100%

3

Sędzia w hiszpanii to nie zawód, sędzia w hiszpanii to upośledzenie.

16

Tego deulofeu to bym niegrzecznym dzieciom na święta dawał

7

strzeliliśmy 2 bramki a valencia 1 i mamy 1:1

1

przyniosło to wcześniej szczęście więc: ktoś jeszcze wierzy?

0

ktoś jeszcze wierzy? edit:odszczekuje to co napisałem jesssssssssssssst

10

idealne sformułowanie na Onecie: "W strzałach na bramkę przeważa Barcelona: 7:1, w zdobytych bramkach jest 1:1, wynik brzmi 1:0 dla Valencii".

2

Maradona dzisiaj coś słabo

0

Goooooooooooooooooooooooooooool... dla PSG rzecz jasna. Neymar z karnego i po ligue1 się wydaje

0

No no no... tak paradoksalnie to Tak

0

a mówili vidal za słaby w obronie a semedo KOZAK...

2

ten uczuć kiedy niesłusznie twoja ulubiona drużyna przegrywa

3

0

uefalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Przypomina mi się Betis

1

Dobra żyją. Jest ok.

0

I w hiszpańskich gazetach jutro: wielki Cristiano, wielki Benzema, wielki Real. Barcelona to już bać się musi.

1

To drugi tytuł będzie nasz. YEAH! Mamy praktycznie doublet bo wygraliśmy International Champions Cup! ;)

0

Chyba w bo2 był nuketown a nie bo3

0

Ja i tak zawsze na ostatnią chwilę robię więc spoczko

0

widać że wykorzystuje 100% okazje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?