greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
to co lecimy po manite? :)
0
hahahahahahahahahaahahhahahahaha
0
Dołek formy Suareza? Bez przesady. Nie miał dzisiaj szczęścia. Ale jeżeli Suarez jest w dołku formy i strzela bramkę to w czym jest Bale i Benzema? A co do deulofeu to nie zagrał aż tak tragicznie.
0
Oczywiście wiem że napisałeś to 11 minut temu.
0
No dokładnie XD
0
Ej ten dembele to jest po prostu niemożliwy.
6
Oby tak dalej! A i tak na marginesie, będziemy mogli nimi pograć w FIFIE!!!
0
Deulofeu stara się ale średnio mu to wychodzi ale może się wyrobi.Busquets wraca z dalekiej podróży którą odbył w poprzednim sezonie a Rakitić gra dobrze ale minus za zmarnowaną okazje.
0
wat?
0
Gościu co ty piep##ysz?
0
NAPIWNO
0
Tomasz Hajto i Jakub Wawrzyniak
4
20:00 OGŁOSZENIE TRANSFERU? O jak dobrz...
...a nie ku#wa jest 22:00!
0
niech zostanie
0
Valverde lubi garć dwoma defensywnymi pomocnikami.
29
wyjście kwestią godzin
1
Czyli w skrócie transfer kwestią godzin. XD
6
Pique myślał że musi dobrać karty
0
https://m.onet.pl/sport/ofsajd/newsy,fcem34
1
Transfer Messiego do realu ogłszony na Twitterze przez...
...OurMine! Hahah a z nas się śmiali! XD
0
Pisze się Eriksen :)
0
Było już to zdjęcie.
0
Kurde trochę mało miejsca na tych okładkach zostawili Digne'owi.
0
Bartek Bartek ty ch#@$. Troszkę zmieniając klasyka z Wiedźmina w prosty sposób można skomentować nasz zarząd.
0
Niektórzy ludzie tego nie rozumieją. Piłkarz ma w kontrakcie napisane ile będzie grał dla tego klubu i ma obowiązek wypełnienia go. Jeżeli klub zechce może go sprzedać ale jeżeli nie to ma grać i koniec. Nie jest niewolnikiem tylko pracownikiem. Takie są zasady i musi o wypełnić kontrakt.
0
Powie że, nie jestem załamany bo to jest właśnie football. Raz wygra real raz Barca i tak w kółko. Choć teraz zidane może sobie powiedzieć raz się wygrywa raz się wygrywa. Ale trudno świat się nie kończy. Valverde musi jeszcze poukładać zespół. Valverde dostał ciężki początek w postaci dwumeczu z Realem. Jak wszyscy pamiętamy takiego dwumeczu nie musiał rozgrywać Enrique. Narazie wygląda to źle ale wierzę, że się poprawi. Ale jednak barki w pomocy i na skrzydle są widoczne.
1
LM,LaLiga,SPE,sph,KMŚ,ZP dla ronaldo. :)
1
A w presezonie dobrze grał
3
Wow. Podawać umie. I współpracować z kolegami! To jest dobry typ. Jeszcze powiedzcie mi że biegać potrafi to wtedy będzie mega.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika