2

to co lecimy po manite? :)

0

hahahahahahahahahaahahhahahahaha

0

Dołek formy Suareza? Bez przesady. Nie miał dzisiaj szczęścia. Ale jeżeli Suarez jest w dołku formy i strzela bramkę to w czym jest Bale i Benzema? A co do deulofeu to nie zagrał aż tak tragicznie.

0

Oczywiście wiem że napisałeś to 11 minut temu.

0

No dokładnie XD

0

Ej ten dembele to jest po prostu niemożliwy.

6

Oby tak dalej! A i tak na marginesie, będziemy mogli nimi pograć w FIFIE!!!

0

Deulofeu stara się ale średnio mu to wychodzi ale może się wyrobi.Busquets wraca z dalekiej podróży którą odbył w poprzednim sezonie a Rakitić gra dobrze ale minus za zmarnowaną okazje.

0

wat?

0

Gościu co ty piep##ysz?

0

NAPIWNO

0

Tomasz Hajto i Jakub Wawrzyniak

4

20:00 OGŁOSZENIE TRANSFERU? O jak dobrz...
...a nie ku#wa jest 22:00!

0

niech zostanie

0

Valverde lubi garć dwoma defensywnymi pomocnikami.

29

wyjście kwestią godzin

1

Czyli w skrócie transfer kwestią godzin. XD

6

Pique myślał że musi dobrać karty

0

1

Transfer Messiego do realu ogłszony na Twitterze przez...

...OurMine! Hahah a z nas się śmiali! XD

0

Pisze się Eriksen :)

0

Było już to zdjęcie.

0

Kurde trochę mało miejsca na tych okładkach zostawili Digne'owi.

0

Bartek Bartek ty ch#@$. Troszkę zmieniając klasyka z Wiedźmina w prosty sposób można skomentować nasz zarząd.

0

Niektórzy ludzie tego nie rozumieją. Piłkarz ma w kontrakcie napisane ile będzie grał dla tego klubu i ma obowiązek wypełnienia go. Jeżeli klub zechce może go sprzedać ale jeżeli nie to ma grać i koniec. Nie jest niewolnikiem tylko pracownikiem. Takie są zasady i musi o wypełnić kontrakt.

0

Powie że, nie jestem załamany bo to jest właśnie football. Raz wygra real raz Barca i tak w kółko. Choć teraz zidane może sobie powiedzieć raz się wygrywa raz się wygrywa. Ale trudno świat się nie kończy. Valverde musi jeszcze poukładać zespół. Valverde dostał ciężki początek w postaci dwumeczu z Realem. Jak wszyscy pamiętamy takiego dwumeczu nie musiał rozgrywać Enrique. Narazie wygląda to źle ale wierzę, że się poprawi. Ale jednak barki w pomocy i na skrzydle są widoczne.

1

LM,LaLiga,SPE,sph,KMŚ,ZP dla ronaldo. :)

1

A w presezonie dobrze grał

3

Wow. Podawać umie. I współpracować z kolegami! To jest dobry typ. Jeszcze powiedzcie mi że biegać potrafi to wtedy będzie mega.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?