0

A idę spać. To nie na moje nerwy.

3

Zły sen staje się faktem...
Módlmy się żeby nasi się obudzili

1

Z nieba do piekła...

0

To jest to!

1

Mam nadzieję że Messi mocno wkur#iony bo Messi zły to najlepszy Messi

0

EJ EJ bo jeszcze Malcom się zmęczy. Ostatnio często na niego EV stawia :P

0

ulala

0

ty panie nie ten numer chyba

3

Po pierwszej połowie marzyło mi się 5:0 ale teraz to tylko marzy mi się żebyśmy to wygrali

1

Fajna ta barcelona. Tak nie za dobra po strzeleniu dwóch goli

0

zawał

0

munir hahah

0

Trofea < styl? To co powiesz o stylu Realu Madryt? Chyba jednak kibice Realu nie byli załamani bo wygrali LM.

1

A czy poprzedni sezonu był zły?

2

Zwolnić trenera! hahah Nie no nie tak prędko. Gdyby Real Zidane'a zwolnił po remisie i porażce to by nie mieli LM więc bez dramaturgi. Sezon jest długi i wszystko może się zmienić. Pamiętamy jak to było w 2014/15, porażka z celtą, remis z Malagą i późniejsze wpadki nie przeszkodziły w zdobyciu trypletu. Podsumowując, to tylko piłka nożna, zdarzają się słabsze momenty a lepiej żeby były teraz a nie w ćwierćfinale LM. Oczywiście to nie broni trenera i zawodników bo wszystko było nie tak ale to nie koniec świata... i sezonu.

0

Skupiamy się na LM heh...

0

Kto by się spodziewał

0

I po co Neymar?

1

Gra bez farta gów*o warta :D

0

A loew dalej będzie stawiać na neuer'a heh

0

Kolejny stracony gol? Kolejny powód do zwolnienia trenera dla La Rambli :D

7

zVARiowali ci sędziowie

6

nic oprócz korony króla strzelców premier league> dublet i złoty but według FIFA

4

5 minuta - La Rambla zwalnia trenera po raz pierwszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Hahahahahahhahahhaahhshshshahavava

4

Hejterzy gdzie jesteście?

0

Już tęsknię...

1

Tak gra Rea.... znaczy reprezentacja Francji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?