greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A idę spać. To nie na moje nerwy.
3
Zły sen staje się faktem...
Módlmy się żeby nasi się obudzili
1
Z nieba do piekła...
0
To jest to!
1
Mam nadzieję że Messi mocno wkur#iony bo Messi zły to najlepszy Messi
0
EJ EJ bo jeszcze Malcom się zmęczy. Ostatnio często na niego EV stawia :P
0
ulala
0
ty panie nie ten numer chyba
3
Po pierwszej połowie marzyło mi się 5:0 ale teraz to tylko marzy mi się żebyśmy to wygrali
1
Fajna ta barcelona. Tak nie za dobra po strzeleniu dwóch goli
0
zawał
0
munir hahah
0
Trofea < styl? To co powiesz o stylu Realu Madryt? Chyba jednak kibice Realu nie byli załamani bo wygrali LM.
1
A czy poprzedni sezonu był zły?
2
Zwolnić trenera! hahah Nie no nie tak prędko. Gdyby Real Zidane'a zwolnił po remisie i porażce to by nie mieli LM więc bez dramaturgi. Sezon jest długi i wszystko może się zmienić. Pamiętamy jak to było w 2014/15, porażka z celtą, remis z Malagą i późniejsze wpadki nie przeszkodziły w zdobyciu trypletu. Podsumowując, to tylko piłka nożna, zdarzają się słabsze momenty a lepiej żeby były teraz a nie w ćwierćfinale LM. Oczywiście to nie broni trenera i zawodników bo wszystko było nie tak ale to nie koniec świata... i sezonu.
0
Skupiamy się na LM heh...
0
Kto by się spodziewał
0
I po co Neymar?
1
Gra bez farta gów*o warta :D
0
A loew dalej będzie stawiać na neuer'a heh
0
http://ripple.is/football/3190-real-sociedad-vs-barcelona
0
Kolejny stracony gol? Kolejny powód do zwolnienia trenera dla La Rambli :D
7
zVARiowali ci sędziowie
6
nic oprócz korony króla strzelców premier league> dublet i złoty but według FIFA
4
5 minuta - La Rambla zwalnia trenera po raz pierwszy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Hahahahahahhahahhaahhshshshahavava
4
Hejterzy gdzie jesteście?
0
Już tęsknię...
1
Tak gra Rea.... znaczy reprezentacja Francji.