4

Jesteśmy dziadami

0

Araujo się bawi w Pique

2

Zamiast balde to on wpuszcza alonso matko boska

0

Ludzie nie przesadzajcie już. Wiadomo zagraliśmy gówno ale nie pierwszy i nie ostatni raz jak oglądacie Barcelonę. Trzeba to przełknąć i kibicować żeby udało się zgarnąć ligę bo to będzie i tak duży sukces. Braki kadrowe wyszły w tym meczy. Brak Gaviego, Pedriego i kapitana i już nie ma ładnego grania. Trzeba iść dalej i tyle.

0

Złota piłka loading…

0

O żulu złoty, coś ty zrobił

26

To co Auba znowu przychodzi w styczniu i zaczynamy cisnąć jak rok temu?

0

@Kamiloza91 Savic vs Torres, rewanż na zasadach fame mma

0

Xavi do grudnia?

18

Najlepszy piłkarz w historii, dyskusja zamknięta.

1

Pino i Fati ciagle siedzą a grają ci co kopią się po czole od 3 meczów dalej zabetonowani w składzie.

1

@Janiama 1:0 Japonia

0

@Abominacja ehh no niestety, mój ulubiony artysta, a to co się z nim dzieje przez tą chorobę od paru lat idzie w bardzo złą stronę a praktycznie to co widzimy to ciagle przyspieszający upadek ://

1

Kalkulacje Czesia >>> ofensywa Flicka

6

To ze Olmo jest dalej na boisku to kryminał

46

Dla wszystkich kibiców Realu, to jest tak zwany mental :DDDD

0

czy pierwsza kartka była słuszna? być może nie ale patrząc na tak klasowego i doświadczonego piłkarza to jest kryminał i zupełnie nie rozumiem co autor miał na myśli

0

Ostatni mecz w tym sezonie LM gramy w dzień zmarłych, jakże to symboliczne…

1

@draxidox tak ale musimy pokonać juventus w barażach

10

Jeżeli się nie zgodzą powinni automatycznie stracić miano kapitanów zespołu. Ja na prawdę nie oczekuję że będą grać za darmo ale jako zawodnicy z bardzo długim stażem powinni rozumieć jak klub był zarządzany i jaka jest sytuacja. Jeżeli się nie zgodzą to można wsadzić między bajki opowieści o przywiązaniu do klubu i barw a za prawdę uznać że przez lata Bartek dawał dobry hajs więc nie opłacało się im odchodzić.

2

To jest właśnie życie... Chciał odejść to nie mógł, nie chciał odchodzić to musi. Smutne pożegnanie...

0

Sergito co ty żeś zrobił

0

W końcu wrócił Lewy, w końcu wróciła walka!

3

Tu już nie ma tłumaczenia że nie ma z kim grać...

5

@lukasbarca86 to jest chore że człowiek "w przeszłości notowany za uprowadzenie nieletniego i rozpowszechnianie treści pedofilskich" może być na wolności...

0

@AlvaroHanso niech wpuszcza Trincao, Desta, Moribę i nawet tego Puiga czy Fripo który miał dobre momenty (np. Z PSG) ale Martin odstaje jakościowo od drużyny wyraźnie i dzisiejszy występ tylko to udowadnia. To jest zawodnik do podstawowego składu Leganes a nie jako zmiennik w Barcelonie. Kadra jest jaka jest ale jestem pewien że Dembele czy Griezmann mogli by zrobić więcej w tym samym czasie co duńczyk mimo, że jestem za ich natychmiastowym odejściem. A to że chcesz zgłaszać mnie za to że wyrażam swoje zdanie na temat jakiegoś zawodnik to jest mega ciekawe. Wszystkich krytyków Griezmanna, Dembele, Pjanicia, Roberto, Lengleta też zgłaszasz?

3

@maatiixx lepiej już nikogo jak tak ma to wyglądać.

0

Ja się zastanawiam co myśli sobie Koeman wprowadzając Braithwaitew. Czy on uważa że on może jakkolwiek wpłynąć na naszą grę?

2

Od 4 lat ta drużyna mentalnie nie dojeżdża na najważniejsze mecze w sezonie. To jest straszne jak bardzo Barcelona sfrajeżyła po raz kolejny.

0

Ty myślisz że mnie to rusza? Bo mnie to nie rusza. Myślałeś że mnie to ruszyło? Wcale mnie to nie ruszyło. Bo mnie to nie rusza a ty myślałeś że rusza? Bo mnie to nie rusza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?