greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roberto po bramce pokazał palcami literę „C”, co oznacza że kontakt na 5 lat się zbliża
1
Robert rozgrywający, Roberto na 9. Nowa taktyka Xaviego
2
Co za patologia.
0
Sergi Bohateł Roberto!
1
Bierzmy Kryche, czas stworzyć zespół amigosów Disneya
1
@Rl9k1nG ciężko ocenić, przyszedł w momencie ciężkiej kupy po koemanie i wyciągnął ten zespół z niezłego łajna, ale od tamtego momentu zero progresu a nawet widać regres. Wygrał niby mistrza ale styl jest kiepski a w tym sezonie nawet gra w obronie nie zachwyca. Jak już miałbym oceniać to dałbym „wyjściowe” 5. Oby coś przeskoczyło i wykonał krok w przód.
0
Rozpoczynamy giełdę nazwisk. Kto za Xaviego? Słucham państwa…
0
Przypomniał sobie ze jest brazylijczykiem
0
Wymieniamy chipy i lecimy dalej, tylko dobry przekaz
0
Xavi powinien wylecieć po czymś takim
0
Siwy dym to jest
0
Ty Janie Gundoganie za lekkie strzelanie
4
Obrona chillera i utopia nic ich nie obchodzi
0
Gra skandaliczna i sędziowanie skandaliczne
0
Brazylijsko-polski duet tuz futbolu gra koncert
1
Czemu on zawsze trafia w ten mur do cholery
0
Belligol Belligol!
1
Bramka na samym początku nas zaskoczyła i zraniła, wyciągniemy wioski, wymienimy chip, dalej chcemy zdobywać trofea, bardzo cierpieliśmy. Co jeszcze powie Xavi po meczu?
0
Pedri nie ma asyst ://
2
Tragiczny mecz, uwazam ze najslabszy w tym sezonie
6
@Jakub1513 to co zawsze, zachowywał się jak kretyn
0
Romeu wracaj do brazzers
3
Sami sobie to przegraliśmy. Xavi super taktyka na pierwszą połowę, serio klasa. Ale niestety w drugiej dokonał samodestrukcji razem z jego pupilem Romeu.
0
Panie Xavi, Romeu to nie Busquets pogódź się z tym
0
10
Treningi z Saviciem nie poszły na marne, rekin wciąż to ma
29
Polać temu Panu, Miquel Camps na prezydenta
4
Jeszcze ta linie od lokcia mu narysowali?
0
Miło cię znowu widzieć Sergio!
1
@paweldunajecfcb płyta 2 klasy lepsza niż jarmark i Europa. Bardzo dobry album z może prostym ale fajnie wykonanym konceptem