greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Granada, Cadiz, Getafe... takimi meczami przegrywa się mistrzostwo
7
Jeszcze dyskutują frajerzy
1
@Encore ze strony superligi wynika że mają pozostać w ligach krajowych więc chyba nie dojdzie do takiego scenariusza i dobrze
1
Niech tylko Sasin to zorganizuje to będzie git
5
Ja pier... co tu się odchrzania? To wszstko brzmi tak abstrakcyjne, że ja nie wiem czy ja śpię czy może pijany jestem...
6
Jestem człowiekiem który nie lubi ale też w pewnym sensie boi się drastycznych zmian i nie wiem co o tym myśleć. Liga mistrzów zawsze była symbolem piłki nożnej a teraz w jednej chwili może stracić na znaczeniu. Kawał historii futbolu opiera się na tych rozgrywkach a teraz mogą pozostać tylko wspomnienia. Cholernie jestem ciekawy jak to się potoczy i jak to będzie wyglądać ale jednak sentyment to klasycznych rozgrywek pozostanie na zawsze...
6
Ja yebie co za cyrk... I oczywiscie o drugiej w nocy
16
top 10 najlepszych weekendów. Numer 1 - ten weekend :DDDD
1
Getafe miłością, Getafe życiem
0
Niby "najmniej warty" puchar ale po takim sezonie mega mnie on cieszy! Teraz wygrać wszystko w lidze i liczyć na potknięcie realu. Vamos!
4
Ciężko się to ogląda. Barca se klepie a Bilbao w 11 broni. Mecz niezbyt godny finału :(
0
Ale Braithwaite zaliczył wejście! 3 kontakty z piłka, 2 straty i 1 niecelny strzał. To się nazywa ZMIENNIK.
3
Nie no ale przynajmniej koszulki ładne
1
Ale gra Griezmanna to była dzisiaj totalna tragedia nic dzisiaj nie zrobił oprócz przepuszczenia piłki. Broniłem go długo i dawałem mu czas ale teraz jest dla mnie pierwszym do sprzedania.
1
Messi jak bezdomny wygląda XD
0
Real gra tak dobrze czy Liverpool tak słabo?
6
Griezmann ława na El Clasico i de jong do pomocy, tak to musi wyglądać
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
gra bez farta gówno warta :D
0
Nawet Orban przeciwko Polakom :(
12
Ale bym sobie taką Barcelonę obejrzał ;)
0
@FC1899Barca skończ płakać
3
Messi za trzy :pp
0
co robi dembele w tym meczu? Gość miał już 3 setki i każdą zakończył w ten sam sposób.
2
Najpiękniejszy sport, najpiękniejszy klub! Coś pięknego!
0
Niech będzie jak z Granadą proszę
1
Dest dzisiaj bardzo słabo niestety
0
Griezmann w formie... z 2020
2
to jaki zjazd zaliczył lenglet w tym sezonie to jest niepojęte
0
Komentarz usunięty przez użytkownika