2

Granada, Cadiz, Getafe... takimi meczami przegrywa się mistrzostwo

7

Jeszcze dyskutują frajerzy

1

@Encore ze strony superligi wynika że mają pozostać w ligach krajowych więc chyba nie dojdzie do takiego scenariusza i dobrze

1

Niech tylko Sasin to zorganizuje to będzie git

5

Ja pier... co tu się odchrzania? To wszstko brzmi tak abstrakcyjne, że ja nie wiem czy ja śpię czy może pijany jestem...

6

Jestem człowiekiem który nie lubi ale też w pewnym sensie boi się drastycznych zmian i nie wiem co o tym myśleć. Liga mistrzów zawsze była symbolem piłki nożnej a teraz w jednej chwili może stracić na znaczeniu. Kawał historii futbolu opiera się na tych rozgrywkach a teraz mogą pozostać tylko wspomnienia. Cholernie jestem ciekawy jak to się potoczy i jak to będzie wyglądać ale jednak sentyment to klasycznych rozgrywek pozostanie na zawsze...

6

Ja yebie co za cyrk... I oczywiscie o drugiej w nocy

16

top 10 najlepszych weekendów. Numer 1 - ten weekend :DDDD

1

Getafe miłością, Getafe życiem

0

Niby "najmniej warty" puchar ale po takim sezonie mega mnie on cieszy! Teraz wygrać wszystko w lidze i liczyć na potknięcie realu. Vamos!

4

Ciężko się to ogląda. Barca se klepie a Bilbao w 11 broni. Mecz niezbyt godny finału :(

0

Ale Braithwaite zaliczył wejście! 3 kontakty z piłka, 2 straty i 1 niecelny strzał. To się nazywa ZMIENNIK.

3

Nie no ale przynajmniej koszulki ładne

1

Ale gra Griezmanna to była dzisiaj totalna tragedia nic dzisiaj nie zrobił oprócz przepuszczenia piłki. Broniłem go długo i dawałem mu czas ale teraz jest dla mnie pierwszym do sprzedania.

1

Messi jak bezdomny wygląda XD

0

Real gra tak dobrze czy Liverpool tak słabo?

6

Griezmann ława na El Clasico i de jong do pomocy, tak to musi wyglądać

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

gra bez farta gówno warta :D

0

Nawet Orban przeciwko Polakom :(

12

Ale bym sobie taką Barcelonę obejrzał ;)

0

@FC1899Barca skończ płakać

3

Messi za trzy :pp

0

co robi dembele w tym meczu? Gość miał już 3 setki i każdą zakończył w ten sam sposób.

2

Najpiękniejszy sport, najpiękniejszy klub! Coś pięknego!

0

Niech będzie jak z Granadą proszę

1

Dest dzisiaj bardzo słabo niestety

0

Griezmann w formie... z 2020

2

to jaki zjazd zaliczył lenglet w tym sezonie to jest niepojęte

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?