greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Niech już gra ten Griezmann. On przynajmniej biegać umie.
0
Uderzy kiedyś z dystansu czy musi z piątego metra strzelać?
0
Piękny drybling Suareza
5
Lahoz to pajac a Alba mu dorównuje...
0
Suarez musi wejść bo Griezmann niewidoczny oh wait...
4
Zmienił słabego Griezmanna na słabego Suareza... coś pięknego
0
Griezmann to chyba depresji dostanie. Dwa fajne spotkania a teraz taka bryndza.
1
Za dużo z Suarezem przebywa :D
2
Co my murować będziemy? Dramat...
14
Kolejny dobry mecz Griezmanna. Myślę że da nam jeszcze dużo dobrego
1
@karci0 to nie ma znaczenia
0
Czemu on nie podal?
17
Czemu nie mogli tak grać od wznowienia rozgrywek? Naprawdę dobry mecz i to jeszcze na wyjeździe
9
Mam nadzieję że Neymar nie wróci. Napluł nam w twarz. Nie ma tu dla niego miejsca mimo jego umiejętności.
1
Niech ten sezon się już skończy...
0
Nie mogę patrzeć na Suareza
2
Jeżeli za każdy kontakt będziemy dyktować karnego to się okaże że na Suarezie powinno być milion karnych
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Ter Stegen pijany chyba
0
Nie no to trzeba powtórzyć :p
0
Powtórzyć karnego Błaszczykowskiego!
4
"...może również grać wyżej, a w przeszłości był ustawiany nawet na skrzydłach." No i w końcu mamy skrzydłowego :D
1
A Suarez dalej na boisku...
2
Chowamy taktyki na ligę mistrzów :p
0
Kurwa mać tyle napiszę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dawno nie czułem takiej przyjemności oglądając Barce
0
E tam co wy tam wiecie liga tez spoko ;)
35
Widzę De Jong solidarnie z Barceloną
6
De jong właśnie się dowiedział w jakie łajno wpadł :D