16

Niech już gra ten Griezmann. On przynajmniej biegać umie.

0

Uderzy kiedyś z dystansu czy musi z piątego metra strzelać?

0

Piękny drybling Suareza

5

Lahoz to pajac a Alba mu dorównuje...

0

Suarez musi wejść bo Griezmann niewidoczny oh wait...

4

Zmienił słabego Griezmanna na słabego Suareza... coś pięknego

0

Griezmann to chyba depresji dostanie. Dwa fajne spotkania a teraz taka bryndza.

1

Za dużo z Suarezem przebywa :D

2

Co my murować będziemy? Dramat...

14

Kolejny dobry mecz Griezmanna. Myślę że da nam jeszcze dużo dobrego

1

@karci0 to nie ma znaczenia

0

Czemu on nie podal?

17

Czemu nie mogli tak grać od wznowienia rozgrywek? Naprawdę dobry mecz i to jeszcze na wyjeździe

9

Mam nadzieję że Neymar nie wróci. Napluł nam w twarz. Nie ma tu dla niego miejsca mimo jego umiejętności.

1

Niech ten sezon się już skończy...

0

Nie mogę patrzeć na Suareza

2

Jeżeli za każdy kontakt będziemy dyktować karnego to się okaże że na Suarezie powinno być milion karnych

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Ter Stegen pijany chyba

0

Nie no to trzeba powtórzyć :p

0

Powtórzyć karnego Błaszczykowskiego!

4

"...może również grać wyżej, a w przeszłości był ustawiany nawet na skrzydłach." No i w końcu mamy skrzydłowego :D

1

A Suarez dalej na boisku...

2

Chowamy taktyki na ligę mistrzów :p

0

Kurwa mać tyle napiszę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dawno nie czułem takiej przyjemności oglądając Barce

0

E tam co wy tam wiecie liga tez spoko ;)

35

Widzę De Jong solidarnie z Barceloną

6

De jong właśnie się dowiedział w jakie łajno wpadł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?