0

Chukwueze come to Barca

0

@szkutnik91 stara podstrona, nie została usunięta po prostu. Gdy wejdzie się w buy my shirt wyświetla się koszulka z ostatniego sezonu Messiego. Nic specjalnego.

1

@Chlebek23391 nie wiem czy ze mną coś nie tak ale ni chu chu nie rozumiem xdd

1

@Limaker sędzia był jaki był ale nawet z nieomylnym byśmy tego nie wygrali. W drugiej połowie byli lepsi, po prostu

1

@Chlebek23391 nie spinaj się chłopie

18

Znowu zmiana chipu, się w cyberpunka nagrali w tej Barcelonie

7

Jak coś to dopiero teraz Puchar Króla jest bardzo ważnym trofeum a nie pucharem pocieszenia

0

@Fc1980fanatic SPRZEDAĆ WSZYSTKICH, KUPIĆ WSZYSTKICH!!!!!1!!!

0

@supraomnes1 rasizm Ferrana, obrzydliwe zachowanie

1

@barto_8 nie przyzwyczajajcie się, raz na jakiś czas to i ślepej kurze ziarno się trafi ;)

0

@Kazragore jakby wszyscy nasi skrzydłowi byli irytujący jak dembele to by było pięknie

0

Kibice realu mają swój moment, dajmy się im nacieszyć w końcu pierwszy raz od dawnaaa to nie oni dostali w*ierdol do 0

5

Szkoda KKSu, piękna przygoda :(((

2

Who needs Messi?

2

Tym wywiadem tylko szkodzi swojemu synowi. Zamiast wyjść i powiedzieć ze Ansu potrzebuje wsparcia, że robi wszystko żeby wrócić do formy to on pomyje wylewa i robi jakieś kwasy. Ten chłopak potrzebuje spokoju a cały czas „jego otoczenie” robi szumy wokół niego.

0

@Kamiloza91 brakuje meczu w superpucharze przegranego 3:2 zatem 5/7 ale to dalej niezły wynik

0

No i jest fąsi.

5

Uwierzcie lub nie ale jak zobaczyłem skaldy to odrazu pomyślałem ze roberto strzeli :DDD

0

Gdzie polecacie obejrzeć meczyk? Canal plus czy eleven?

0

Oczywiście united troluje mi kupon pfff

0

@Odcinkowy Wytwórnia o nazwie 2020 wydaje album nagrany przez wszystkich członków labelu (+goście) nagrany podczas 6 dniowego pobytu w zbudowanym na potrzebę projekcie kompleksie studiów nagrań na terenie stoczni gdańskiej. Tak w skrócie.

4

@natanvip myśle ze kibice realu tez się wstydzili jak wygrali LM mając jeden strzał na bramkę, faktycznie będzie wstyd jak wygramy ta ligę trzeba anulować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kessie od kiedy niby tak jest?

6

to jest MENTAL.

2

Najlepsza zagrywka taktyczna XD

28

Xavi po przegranej z Realem: „Bez wymówek, ale z Lewandowskim i Pedrim inaczej to by wyglądało”

1

@Rust_Cohle Coś ty, jestem jeb… oazą spokoju.

0

Xavi: „Spójrzcie na listę zawodników powołanych na ten mecz. Chcecie żebym z nimi grał TikiTaki?”

7

Xavi: „Bez wymówek, ale gdyby Messi nie odszedł inaczej to by wyglądało”

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?