greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chukwueze come to Barca
0
@szkutnik91 stara podstrona, nie została usunięta po prostu. Gdy wejdzie się w buy my shirt wyświetla się koszulka z ostatniego sezonu Messiego. Nic specjalnego.
1
@Chlebek23391 nie wiem czy ze mną coś nie tak ale ni chu chu nie rozumiem xdd
1
@Limaker sędzia był jaki był ale nawet z nieomylnym byśmy tego nie wygrali. W drugiej połowie byli lepsi, po prostu
1
@Chlebek23391 nie spinaj się chłopie
18
Znowu zmiana chipu, się w cyberpunka nagrali w tej Barcelonie
7
Jak coś to dopiero teraz Puchar Króla jest bardzo ważnym trofeum a nie pucharem pocieszenia
0
@Fc1980fanatic SPRZEDAĆ WSZYSTKICH, KUPIĆ WSZYSTKICH!!!!!1!!!
0
@supraomnes1 rasizm Ferrana, obrzydliwe zachowanie
1
@barto_8 nie przyzwyczajajcie się, raz na jakiś czas to i ślepej kurze ziarno się trafi ;)
0
@Kazragore jakby wszyscy nasi skrzydłowi byli irytujący jak dembele to by było pięknie
0
Kibice realu mają swój moment, dajmy się im nacieszyć w końcu pierwszy raz od dawnaaa to nie oni dostali w*ierdol do 0
5
Szkoda KKSu, piękna przygoda :(((
2
Who needs Messi?
2
Tym wywiadem tylko szkodzi swojemu synowi. Zamiast wyjść i powiedzieć ze Ansu potrzebuje wsparcia, że robi wszystko żeby wrócić do formy to on pomyje wylewa i robi jakieś kwasy. Ten chłopak potrzebuje spokoju a cały czas „jego otoczenie” robi szumy wokół niego.
0
@Kamiloza91 brakuje meczu w superpucharze przegranego 3:2 zatem 5/7 ale to dalej niezły wynik
0
No i jest fąsi.
5
Uwierzcie lub nie ale jak zobaczyłem skaldy to odrazu pomyślałem ze roberto strzeli :DDD
0
Gdzie polecacie obejrzeć meczyk? Canal plus czy eleven?
0
Oczywiście united troluje mi kupon pfff
0
@Odcinkowy Wytwórnia o nazwie 2020 wydaje album nagrany przez wszystkich członków labelu (+goście) nagrany podczas 6 dniowego pobytu w zbudowanym na potrzebę projekcie kompleksie studiów nagrań na terenie stoczni gdańskiej. Tak w skrócie.
4
@natanvip myśle ze kibice realu tez się wstydzili jak wygrali LM mając jeden strzał na bramkę, faktycznie będzie wstyd jak wygramy ta ligę trzeba anulować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kessie od kiedy niby tak jest?
6
to jest MENTAL.
2
Najlepsza zagrywka taktyczna XD
28
Xavi po przegranej z Realem: „Bez wymówek, ale z Lewandowskim i Pedrim inaczej to by wyglądało”
1
@Rust_Cohle Coś ty, jestem jeb… oazą spokoju.
0
Xavi: „Spójrzcie na listę zawodników powołanych na ten mecz. Chcecie żebym z nimi grał TikiTaki?”
7
Xavi: „Bez wymówek, ale gdyby Messi nie odszedł inaczej to by wyglądało”