greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego liga nic z tym nie robi?
1
Barcelona sama zremisowała ten mecz, bramki po kretyńskich błędach i rapha nietrafiajacy setki
1
Barcelońska ta obrona betisu
9
Quique Setien i jego tikitaka z Góralskim i Krychowiakiem w pomocy, ale to by chodziło
3
@Gracek10 przeczytałem Pol i pomyślałem ze chodzi o Michała
2
Szczekanie Realu o sędziów jest tak żałosne patrząc jakie wały sędziowskie na ich korzyści były w ich meczach a to wszystko okraszone upominkowymi torebkami z logiem klubu dla sędziów
7
Kounde od początku sezonu top
0
Xavi uparty jak wół nowe nie znałem
0
Felix Felixem ale dawać Cancelo
0
Nawałka wolny, on to ogarnie
1
Xavi do września!
1
Sergi Roberto i Marcos Alonso bo kto inny
1
@Isso89 villareal 0:2 Barcelona
1
Alonso i Gavi na lewej stornie. Ale będzie wiatr…
2
Poje*ie mnie zaraz
0
@SteuerFreiMoney Gavi ewidentna ręka a Pan z Getafe za to naturalnie ułożona wszystko w porządeczku
3
@PatrychoO „Wykonać rozkaz 66”
0
Lahoz tęsknimy :’(
2
Damian Suarez dokończył mecz ze skromną żółtą kartą z 82 minuty
2
Liga Negreiry pamiętajcie
0
O Boże następny mecz z Cadiz… wyśmienity początek sezonu
22
Bordalas może skakać latać krzyczeć ale dla Pana Panie Xavi jest czerwona kartka
14
Świat by był piękniejszy gdyby Getafe spadło z ligi
0
Stevie Wonder pierdzielony
2
Ten mecz jest tak abstrakcyjny
3
Damian Suarez bo dwóch łokciach nie ma ani jednej kartki…
1
Orion narazie MVP
5
Czyli Neymar w wieku 31 lat wypisuje się z poważnej piłki. Koncertowo zmarnował sobie karierę tym transferem do PSG.
0
@tristan87 o ile będzie chciał odejść chyba ze Lapcio mu zabierze 10 jak 9 Depayowi
0
Zakładając że Neymar przyjdzie to ciekawe jaki dostanie numer bo 7, 10, 11 są zajęte