3

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego liga nic z tym nie robi?

1

Barcelona sama zremisowała ten mecz, bramki po kretyńskich błędach i rapha nietrafiajacy setki

1

Barcelońska ta obrona betisu

9

Quique Setien i jego tikitaka z Góralskim i Krychowiakiem w pomocy, ale to by chodziło

3

@Gracek10 przeczytałem Pol i pomyślałem ze chodzi o Michała

2

Szczekanie Realu o sędziów jest tak żałosne patrząc jakie wały sędziowskie na ich korzyści były w ich meczach a to wszystko okraszone upominkowymi torebkami z logiem klubu dla sędziów

7

Kounde od początku sezonu top

0

Xavi uparty jak wół nowe nie znałem

0

Felix Felixem ale dawać Cancelo

0

Nawałka wolny, on to ogarnie

1

Xavi do września!

1

Sergi Roberto i Marcos Alonso bo kto inny

1

@Isso89 villareal 0:2 Barcelona

1

Alonso i Gavi na lewej stornie. Ale będzie wiatr…

2

Poje*ie mnie zaraz

0

@SteuerFreiMoney Gavi ewidentna ręka a Pan z Getafe za to naturalnie ułożona wszystko w porządeczku

3

@PatrychoO „Wykonać rozkaz 66”

0

Lahoz tęsknimy :’(

2

Damian Suarez dokończył mecz ze skromną żółtą kartą z 82 minuty

2

Liga Negreiry pamiętajcie

0

O Boże następny mecz z Cadiz… wyśmienity początek sezonu

22

Bordalas może skakać latać krzyczeć ale dla Pana Panie Xavi jest czerwona kartka

14

Świat by był piękniejszy gdyby Getafe spadło z ligi

0

Stevie Wonder pierdzielony

2

Ten mecz jest tak abstrakcyjny

3

Damian Suarez bo dwóch łokciach nie ma ani jednej kartki…

1

Orion narazie MVP

5

Czyli Neymar w wieku 31 lat wypisuje się z poważnej piłki. Koncertowo zmarnował sobie karierę tym transferem do PSG.

0

@tristan87 o ile będzie chciał odejść chyba ze Lapcio mu zabierze 10 jak 9 Depayowi

0

Zakładając że Neymar przyjdzie to ciekawe jaki dostanie numer bo 7, 10, 11 są zajęte

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?