0

@ali3gator oni nie podrafią podać z dobrym timingiem chociaż jednego podania tutaj real nic nie ma do roboty bo nawet jak Tchouameni daje prezent to oni nie potrafią dwoch podan skleic

3

Espanyol jest tak tragiczny w ofensywie. Jakby pierwszy raz grali w piłkę

2

Kylian obudzil Roberta

0

Dzisiaj trzeba przekonująco wygrać i najlepiej zeby robert ustrzelił ze dwie

9

Ale że wy wszyscy od wczoraj tej drużynie kibicujecie? Przed chwilą najlepsi na świecie byliśmy a teraz już nie mamy o co grać. Zremisowaliśmy z Getafe. Z drużyną która z graniem w piłkę nie ma za dużo wspólnego. Jasne to jest słaby wynik, bardzo utrudniający dalszą walkę o mistrzostwo, ale wyzywać piłkarzy od zj**ów i itd? Dramat taki sam jak poziom dzisiejszego meczu.

47

Obrzydliwy klub, obrzydliwy Bordalas, obrzydliwi piłkarze i obrzydliwi kibice. To nie jest piłka nożna.

4

Jestem zaskoczony jak odpowiedzialnie i dobrze to poki co wyglada

3

Powinno byc po rowno

2

Teraz tylko wyjsc na druga polowe z nastawieniem ze dalej jest 0:0 i dociskac ich. Gnoić ich do końca

4

Araujo ty sie zastanow co ty chcesz zrobic!

0

Takie momenty przekonuja mnie ze zyjemy w symulacji :p Akurat teraz inigo

0

Balde caly czas na karuzeli dzisiaj

2

Dwóch polaków w podstawowym składzie Barcelony na elclasico. Kilka lat temu jeden polak wydawał się mało prawdopodobny a teraz mamy dwóch. Coś pięknego!

1

Ale przecież dani olmo chcę tylko grać w piłkę :(((

1

W koncu de jong kapitalna pilka

0

Ktoś wytłumaczy co zmieniła się od wczoraj wieczorem jak był wielki optymizm i euforia a dniem dzisiejszym?

1

@FeriFcb na grubym jak portfel laporty po sprzedaży loży vip

12

[AKTUALIZACJA 17:17] Do jednej z barcelońskich pizzeri wpłynęło zamówienie na 3x duża pepperoni i 2x duża amaericana w zestawie z sosami. W biurach panuje optymizm, że dostawca przybędzie o czasie. Tempo rejestracji Olmo i Pau Victoria wchodzi na wyższe obroty. Otoczenie Laporty jest pozytywnie nastawione. Zarząd zmienia chip i rusza na wojnę z La Ligą.

0

Ale co byli w euforii to ich

1

Nawet jesli jakims ujem zarejestrują tego olmo to cały zarząd powinien zachowywać się po męsku i podać się do dymisji. Ale wszyscy wiemy że ani jedno ani drugie się nie wydarzy

2

W biurach panuje optymizm że przed godziną 12 dostawca glovo przywiezie pizze. Tuż po tym podjęta zostanie próba zarejestrowania Daniego Olmo i Pau Victora.

2

@mate92 ogólnie to ten rok dal barcelony to rok zniszczonych nadziei. Najpierw psg które bylo ja luzie do ogrania a potem bvb i szansa na final LM a potem kapitalny wrzesień i październik, wyrobienie przewagi nad rywalami żeby zakończyć rok (najprawdopodobniej) na 3 miejscu. Szkoda gadać, ale nie składamy broni. W LM idzie dobrze a w lidze Real i Atletico tez grają nierówno.

4

Ten mecz mogl lekko skonczyc sie 3:0 a przegraliśmy 1:2. To samo z leganes, to samo z celtą, to samo z las palmas. Dramat

5

Trzeba wygrać z atletico, pilkarze musza zapieprzać na pełnej piźd*ie i trzeba liczyc ze od nowego roku wroci forma.

0

Niedziela wieczur i humor popsuty :(

0

Nie no co sie z ta druzyna dzieje, dramat. Zrozumialem jeszcze betis czy sociedad ale leganes? Boże święty jak w miesiąc mozna bylo rozwalić taką przewagę

0

Antyreklama la ligi ten mecz, to sie tak źle ogląda

1

Mati Doniec znów wygrał

1

Co to tu się odxaviło?

0

Iniaki dobrze czuje te karne, znowu nie wiele braluje ale chyba wzrost jest tu kluczowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?