greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator oni nie podrafią podać z dobrym timingiem chociaż jednego podania tutaj real nic nie ma do roboty bo nawet jak Tchouameni daje prezent to oni nie potrafią dwoch podan skleic
3
Espanyol jest tak tragiczny w ofensywie. Jakby pierwszy raz grali w piłkę
2
Kylian obudzil Roberta
0
Dzisiaj trzeba przekonująco wygrać i najlepiej zeby robert ustrzelił ze dwie
9
Ale że wy wszyscy od wczoraj tej drużynie kibicujecie? Przed chwilą najlepsi na świecie byliśmy a teraz już nie mamy o co grać. Zremisowaliśmy z Getafe. Z drużyną która z graniem w piłkę nie ma za dużo wspólnego. Jasne to jest słaby wynik, bardzo utrudniający dalszą walkę o mistrzostwo, ale wyzywać piłkarzy od zj**ów i itd? Dramat taki sam jak poziom dzisiejszego meczu.
47
Obrzydliwy klub, obrzydliwy Bordalas, obrzydliwi piłkarze i obrzydliwi kibice. To nie jest piłka nożna.
4
Jestem zaskoczony jak odpowiedzialnie i dobrze to poki co wyglada
3
Powinno byc po rowno
2
Teraz tylko wyjsc na druga polowe z nastawieniem ze dalej jest 0:0 i dociskac ich. Gnoić ich do końca
4
Araujo ty sie zastanow co ty chcesz zrobic!
0
Takie momenty przekonuja mnie ze zyjemy w symulacji :p Akurat teraz inigo
0
Balde caly czas na karuzeli dzisiaj
2
Dwóch polaków w podstawowym składzie Barcelony na elclasico. Kilka lat temu jeden polak wydawał się mało prawdopodobny a teraz mamy dwóch. Coś pięknego!
1
Ale przecież dani olmo chcę tylko grać w piłkę :(((
1
W koncu de jong kapitalna pilka
0
Ktoś wytłumaczy co zmieniła się od wczoraj wieczorem jak był wielki optymizm i euforia a dniem dzisiejszym?
1
@FeriFcb na grubym jak portfel laporty po sprzedaży loży vip
12
[AKTUALIZACJA 17:17] Do jednej z barcelońskich pizzeri wpłynęło zamówienie na 3x duża pepperoni i 2x duża amaericana w zestawie z sosami. W biurach panuje optymizm, że dostawca przybędzie o czasie. Tempo rejestracji Olmo i Pau Victoria wchodzi na wyższe obroty. Otoczenie Laporty jest pozytywnie nastawione. Zarząd zmienia chip i rusza na wojnę z La Ligą.
0
Ale co byli w euforii to ich
1
Nawet jesli jakims ujem zarejestrują tego olmo to cały zarząd powinien zachowywać się po męsku i podać się do dymisji. Ale wszyscy wiemy że ani jedno ani drugie się nie wydarzy
2
W biurach panuje optymizm że przed godziną 12 dostawca glovo przywiezie pizze. Tuż po tym podjęta zostanie próba zarejestrowania Daniego Olmo i Pau Victora.
2
@mate92 ogólnie to ten rok dal barcelony to rok zniszczonych nadziei. Najpierw psg które bylo ja luzie do ogrania a potem bvb i szansa na final LM a potem kapitalny wrzesień i październik, wyrobienie przewagi nad rywalami żeby zakończyć rok (najprawdopodobniej) na 3 miejscu. Szkoda gadać, ale nie składamy broni. W LM idzie dobrze a w lidze Real i Atletico tez grają nierówno.
4
Ten mecz mogl lekko skonczyc sie 3:0 a przegraliśmy 1:2. To samo z leganes, to samo z celtą, to samo z las palmas. Dramat
5
Trzeba wygrać z atletico, pilkarze musza zapieprzać na pełnej piźd*ie i trzeba liczyc ze od nowego roku wroci forma.
0
Niedziela wieczur i humor popsuty :(
0
Nie no co sie z ta druzyna dzieje, dramat. Zrozumialem jeszcze betis czy sociedad ale leganes? Boże święty jak w miesiąc mozna bylo rozwalić taką przewagę
0
Antyreklama la ligi ten mecz, to sie tak źle ogląda
1
Mati Doniec znów wygrał
1
Co to tu się odxaviło?
0
Iniaki dobrze czuje te karne, znowu nie wiele braluje ale chyba wzrost jest tu kluczowy