greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Carvajal i @. Gorzej byc nie moglo
0
I jeszcze ten kasztan…
1
Robert jeszcze 5 i dobyk dogoniony
6
Abstrahując od tego czy Xavi powinienem być trenerem czy nie to cała ta sytuacja to jest kompromitacja zarządu. Najpierw szopka z gadaniem że trzeba przekonać Xaviego by został, później konferencja wszyscy uśmiechnięci, hurra optymizm bo Xavi zostaje, a na koniec go wypier… Cyrk na kółkach
0
@Bartek1817 spokojnie stary, jest dużo wiele gorszych rzeczy od których się odechciewa żyć. Pamiętaj to tylko piłka nożna.
40
Na jedno nie możemy narzekać. Po tylu latach dostaliśmy w końcu Barcelone walczącą w europie na poważnie. Gdyby nie ta kartka kto wie czy byśmy nie mieli szans na finał.
0
Po bramce rafy praktycznie nic złego nie miało prawa się stać, guess what
2
Kounde piękna asysta do kolegi z reprezentacji
1
Araujo przegrał ten mecz swoim idiotyzmem. Można wiele mówić o nim dobrego ale jak mu prąd odcina to po całości.
0
Nie wiem skąd oburzenie. Idiotyczna decyzja Araujo i ziomek to wykorzystał. W najgorszym wypadku był by gol gdzie mamy przewage a teraz stracilismy zawodnika. Idiotyczne zachowanie
0
Mam przeczucie że to może być ten sezon kiedy zdobędziemy LM imienia Realu Madryt. Czyli nikt nie wie jakim cudem, dlaczego i jak to możliwe ale wygrana. Ale nie ma co zapeszać, półfinał będzie już wielkim sukcesem
1
Xavi, Thank You and Good Luck
1
Uuuuuuuu rasizm.
0
@Kitek1640 Fati Roque Yamal było by ciekawie jeśli pierwszy z nich odzyskał by formę
2
Mam nadzieje że kartka zostanie anulowana z powodu rasizmu kibiców może vini pomoże rodakowi
1
To są jaja jakieś
0
Za dużo czystych kont ostatnio trzeba bylo cos wpuścić
1
Dobra decyzja ale karnego real by dostał
1
Zwalniać Xaviego póki jest co ratować
0
Xavi out, Mou in
0
Legancko ten tego zmieniamy chip lecimy dalej
12
On traci kontakt z rzeczywistością.
2
Z każdym wywiadem utwierdzam się że Xavi po prostu oszalał
1
Nie wiem gdzie ta wiara w Xaviego. Kadra może nie idealna mogłaby być trochę szersza ale na dobrą sprawę jest na prawdę solidnie. Fakt są braki ale niestety zamiast rozwijać zawodników to u nich widać ciągły regres. Lewy, Balde, Kounde, Araujo. Ci zawodnicy nie przypominają siebie z poprzedniego sezonu, a na dobrą sprawę można wstawić tu każdego. Zero poprawy i nauki z porażek o której tak ochoczo wszyscy w wywiadach mówią. To jest niezrozumiałe, że Xavi pozostał na tym stanowisku bo to kolejna kompromitacja za jego kadencji. 0:4 z realem sezon temu, Girona w tym sezonie czy teraz Real. Inny trener niż Xavi byłby już poza klubem a tu mamy parasol ochronny dla naszego trenejro z racji nazwiska. Ten sezon jest jeszcze do uratowania ale z xavim za sterami nie wierzę w jakikolwiek sukces.
3
Xavi MUSI polecieć po czymś takim po prostu MUSI
1
@KrwawiaceoczyVEB po pólfinale z Atletico pozdrawiam
6
@zeko0 ale drugi faul był o podłożu rasistowskim więc słuszna decyzja sedziego
0
Ser szwajcarski
Obrona Barcelony
Znajdź różnice
1
Vnicius wzbudza we mnie rasizm
7
Liczę że Roberto znowu odpali Clasico mode