0

Carvajal i @. Gorzej byc nie moglo

0

I jeszcze ten kasztan…

1

Robert jeszcze 5 i dobyk dogoniony

6

Abstrahując od tego czy Xavi powinienem być trenerem czy nie to cała ta sytuacja to jest kompromitacja zarządu. Najpierw szopka z gadaniem że trzeba przekonać Xaviego by został, później konferencja wszyscy uśmiechnięci, hurra optymizm bo Xavi zostaje, a na koniec go wypier… Cyrk na kółkach

0

@Bartek1817 spokojnie stary, jest dużo wiele gorszych rzeczy od których się odechciewa żyć. Pamiętaj to tylko piłka nożna.

40

Na jedno nie możemy narzekać. Po tylu latach dostaliśmy w końcu Barcelone walczącą w europie na poważnie. Gdyby nie ta kartka kto wie czy byśmy nie mieli szans na finał.

0

Po bramce rafy praktycznie nic złego nie miało prawa się stać, guess what

2

Kounde piękna asysta do kolegi z reprezentacji

1

Araujo przegrał ten mecz swoim idiotyzmem. Można wiele mówić o nim dobrego ale jak mu prąd odcina to po całości.

0

Nie wiem skąd oburzenie. Idiotyczna decyzja Araujo i ziomek to wykorzystał. W najgorszym wypadku był by gol gdzie mamy przewage a teraz stracilismy zawodnika. Idiotyczne zachowanie

0

Mam przeczucie że to może być ten sezon kiedy zdobędziemy LM imienia Realu Madryt. Czyli nikt nie wie jakim cudem, dlaczego i jak to możliwe ale wygrana. Ale nie ma co zapeszać, półfinał będzie już wielkim sukcesem

1

Xavi, Thank You and Good Luck

1

Uuuuuuuu rasizm.

0

@Kitek1640 Fati Roque Yamal było by ciekawie jeśli pierwszy z nich odzyskał by formę

2

Mam nadzieje że kartka zostanie anulowana z powodu rasizmu kibiców może vini pomoże rodakowi

1

To są jaja jakieś

0

Za dużo czystych kont ostatnio trzeba bylo cos wpuścić

1

Dobra decyzja ale karnego real by dostał

1

Zwalniać Xaviego póki jest co ratować

0

Xavi out, Mou in

0

Legancko ten tego zmieniamy chip lecimy dalej

12

On traci kontakt z rzeczywistością.

2

Z każdym wywiadem utwierdzam się że Xavi po prostu oszalał

1

Nie wiem gdzie ta wiara w Xaviego. Kadra może nie idealna mogłaby być trochę szersza ale na dobrą sprawę jest na prawdę solidnie. Fakt są braki ale niestety zamiast rozwijać zawodników to u nich widać ciągły regres. Lewy, Balde, Kounde, Araujo. Ci zawodnicy nie przypominają siebie z poprzedniego sezonu, a na dobrą sprawę można wstawić tu każdego. Zero poprawy i nauki z porażek o której tak ochoczo wszyscy w wywiadach mówią. To jest niezrozumiałe, że Xavi pozostał na tym stanowisku bo to kolejna kompromitacja za jego kadencji. 0:4 z realem sezon temu, Girona w tym sezonie czy teraz Real. Inny trener niż Xavi byłby już poza klubem a tu mamy parasol ochronny dla naszego trenejro z racji nazwiska. Ten sezon jest jeszcze do uratowania ale z xavim za sterami nie wierzę w jakikolwiek sukces.

3

Xavi MUSI polecieć po czymś takim po prostu MUSI

1

@KrwawiaceoczyVEB po pólfinale z Atletico pozdrawiam

6

@zeko0 ale drugi faul był o podłożu rasistowskim więc słuszna decyzja sedziego

0

Ser szwajcarski
Obrona Barcelony
Znajdź różnice

1

Vnicius wzbudza we mnie rasizm

7

Liczę że Roberto znowu odpali Clasico mode

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?