1

@kuz kupowałem nie raz na eneba, g2a czy kinguin. Nigdy bana nie wyłapałem więc według mnie bezpiecznie

2

Dominguez w parze z Inigo wyglądał znośnie ale niestety to jeszcze nie ten moment żeby Cubarsi był szefem obrony, potrzeba mu doświadczonego partnera takiego jak Martinez

2

@MrOskarekk fakt były błędy ale myślę że i bez nich by nas zlali, zagraliśmy katastrofalnie

0

Na Dominguezach i Martinach daleko nie dojedziemy niestety

0

Zlali nad okropnie

2

Mecz słaby, ale takie są mecze z Getafe, 3 punkty są? Są. Komplet po 7 meczach więc jest legancko

2

Na getafe Yamal powinien nie wstawać z ławki żeby go rzeźnicy nie połamali

1

Dzwonić do Wojtka

0

Najgorzej że to podanie ter stegena nie było po jakąś wielką presją. Kolejny raz w lm głupie czerwo ustawia mecz niestety :(

1

Zimny prysznic.

0

Dziś trzeba zagrać mecz imienia realu madryt zeby wygrać

1

Mareczke jeszcze śpi

6

Olmo - 1 mecz 1 bramka
Mbappe - 3 mecze 0 bramek
Deco i szwagry znowu wygrywają

1

Ależ to galacticos przejeżdża się po rywalach

0

Olmo ma to DNA :)

0

A przed chwilą wszyscy myśleliśmy że za dużo środkowych obrońców mamy ://

0

Ja czułem że z deco beda problemy ale nie aż takie. Oni zaraz sprzedadzą pół składu a bardziej oddazą za bezcen bo sobie uwidzieli olmo.

1

Przyszło kolejne wielkie ego w postaci mbappe i juz nawet siła przyjaźni nie pozwoliła wygrać w ostatniej minucie po bramce z tyłka

0

@patrys218 mi się osobiście nie podobają ale 3 stówki to nawet uczciwa cena, pewnie są wygodne

2

Szanuj xaviego swego bo możesz mieć gorszego. Flick do grudnia.

3

Niech Pique nakręci La Decisión 2 z Nico w roli głównej bo ile może ta karuzela trwać

0

Jeśli tak to się skończy to uważam zachowanie Marqueza za lekko mówiąc nieeleganckie i głupie. Powiedział że podpisze kontrakt ale jak wróci z wygrzewania dupy na wakacjach. Wraca i jednak się rozmyślił bo mu Meksyk proponuję kontrakt w repce. Dodatkowo dla jego kariery to jakieś totalne nieporozumienie i ogromny błąd bo nie będzie trenował regularnie ale no cóż…

16

Nie ma to jak wykorzystywać 17 latka do politycznych gierek…

0

Rywal też na S XD

1

Nie no obwinianie lewusa za to że przegraliśmy to jak obwiniać Krychowiaka że przez jego wejście Barca strzeliła na 6:1 z PSG

0

No były fajne momenty ale to są dalej tylko momenty

0

We are so so back

1

Znacie jakieś fajną stronkę na której można wyrwać retro koszulki piłkarskie?

2

@Adran360 być może tak jest, ale samą barcelonę oglądam z dużo mniejszymi emocjami. Kiedyś każdy mecz cieszył, każdy finał LM czy grała Barca czy grał real czy ktokolwiek inny. Teraz mam wrażenie że brak piłce tego czegoś.

18

Mam wrażenie że piłka nożna utraciła to coś, utraciła tą magię a ta dominacja Realu w ostatnich latach to tylko symbol tej degradacji tego pięknego sportu :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?