greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dawid4444 oczywiście że jest do wygrania ale na tym etapie sezonu jest równo i ciasno w czołówce. Atletico poki co jest też grze więc tutaj różnie moze byc
0
@GeneralXavi znowu radość z gry zespołu. Za pokonanie Realu i Bayernu strzelając 4 bramki trofeów nie dają ale za to radość mi jako kibicowi przyniosły największą od wielu lat.
3
To jest absurdalne ze kryzys przyszedł w momencie w którym wrócili wszyscy piłkarze. Ale ja jestem dobrej myśli. Po tym co dał nam zespół w tym sezonie wierzę że skończy się to dla nas pięknie. Może to ślepa wiara ale czym by było kibicowanie bez wiary w swój zespół
0
No na borussie w takiej formie to może być licho
0
Yamal niewidoczny, olmo rzadko przy piłce nie dokładny, rekin niestety bardzo słabo. Rapha coś kreuje ale setka zmarnowana. Nasz atak dziś kuleje dość mocno.
0
Balde ostatnio robi progres, powoli wyglada coraz lepiej
0
@tbas yamal również słabo, flick też słabo, fort też. Tylko że u frenkiego i np torresa takie granie staje się już standardem
0
@tbas ale ja nie mowie że zawinił przy bramkach bo to nie jego wina. Po prostu według mnie nie był żadną wartością dodaną w rozegraniu i jak na zawodnika tym potencjale jest to po prostu rozczarowujące.
2
zmiana de jonga znowu katastrofa. Zero jakiegokolwiek ciekawego zagrania tylko hamowanie tempa i granie do tyłu i w bok
0
I tyle bylo z przewagi. Nie wierzę że real straci punkty z getafe
1
Pedri i Rapha najgroźniejsi piłkarze ale brak jednego skrzydła nadto widoczny. Fermin bardzo irytuje. Szkoda balde bo zyskiwał formę, oby to nic poważnego.
0
Tak na prawdę to jest ten prawdziwy test dla Barcelony Flicka, a nie mecze z bayernem i realem. Zobaczymy czy i jak szybko uda się wyjść z tego kryzysu bo tak to trzeba już powili nazywać.
2
Kounde zabawil sie w araujo i postanowił zepsuć wygrany mecz
10
Kapitan zespołu, doświadczony zawodnik, a zachowuje się jak dzieciak któremu zabrali zabawkę. Sędzia się pomylił, fakt. Ale sędziowie mylili się już nie raz.
2
Trochę go kocham
2
@michal26 problem w tym że zawiódł system ale to wciąż sędziowie na varze podejmują decyzję. Musieli widzieć że coś jest nie tak. Ręka lewgo na powtórce z SAOT jest ręką piłkarza sociedad. Tutaj ewidentnie coś nie zagrało a sędziowie na varze ślepo za tym podążyli.
3
Zepsuliście nam dzień niepodległości
2
@norbi77 i co ważne nie strzelili żadnej
15
Barcelona w tym momencie jest najlepszą drużyną na świecie. Czy coś to nam daje? Aktualnie nie ale dziwne uczucie móc to powiedzieć szczerze po raz pierwszy od jakiś 8 lat
0
No to co łysy na ratunek po raz 3?
6
Epokowy ławkowy Arda Guler niżej w hierarchii niż Ceballos
0
Deco znowu wygrał
12
Real Madryt nie ma się czego wstydzić. Wszystkie gole dla Barcelony zdobyli tu piłkarze sprowadzeni i zarejestrowani nielegalnie, a sama Barcelona w świecie pozbawionym korupcji i oszustw nie byłaby dopuszczona do gry w Europie przez udział w największej aferze korupcyjnej w historii.
6
Nie no Flick to jest taki goat. Znowu w przerwie zmienia grę drużyny, znowu dobre zmiany. Jak to dobrze mieć trenera!
0
Czuje że nasz mister ogarnie w połowie i ogramy prześcieradła. Flicku ufam Tobie!
3
Marc Casado to jest jednak gość
1
Rapha ballon d'or
1
Ależ piękny obrazek, nie powiem wzruszyłem się
1
Young Boys zapłaci rachunek
1
@BulaKG Hiszpański ma opanowany