0

@dawid4444 oczywiście że jest do wygrania ale na tym etapie sezonu jest równo i ciasno w czołówce. Atletico poki co jest też grze więc tutaj różnie moze byc

0

@GeneralXavi znowu radość z gry zespołu. Za pokonanie Realu i Bayernu strzelając 4 bramki trofeów nie dają ale za to radość mi jako kibicowi przyniosły największą od wielu lat.

3

To jest absurdalne ze kryzys przyszedł w momencie w którym wrócili wszyscy piłkarze. Ale ja jestem dobrej myśli. Po tym co dał nam zespół w tym sezonie wierzę że skończy się to dla nas pięknie. Może to ślepa wiara ale czym by było kibicowanie bez wiary w swój zespół

0

No na borussie w takiej formie to może być licho

0

Yamal niewidoczny, olmo rzadko przy piłce nie dokładny, rekin niestety bardzo słabo. Rapha coś kreuje ale setka zmarnowana. Nasz atak dziś kuleje dość mocno.

0

Balde ostatnio robi progres, powoli wyglada coraz lepiej

0

@tbas yamal również słabo, flick też słabo, fort też. Tylko że u frenkiego i np torresa takie granie staje się już standardem

0

@tbas ale ja nie mowie że zawinił przy bramkach bo to nie jego wina. Po prostu według mnie nie był żadną wartością dodaną w rozegraniu i jak na zawodnika tym potencjale jest to po prostu rozczarowujące.

2

zmiana de jonga znowu katastrofa. Zero jakiegokolwiek ciekawego zagrania tylko hamowanie tempa i granie do tyłu i w bok

0

I tyle bylo z przewagi. Nie wierzę że real straci punkty z getafe

1

Pedri i Rapha najgroźniejsi piłkarze ale brak jednego skrzydła nadto widoczny. Fermin bardzo irytuje. Szkoda balde bo zyskiwał formę, oby to nic poważnego.

0

Tak na prawdę to jest ten prawdziwy test dla Barcelony Flicka, a nie mecze z bayernem i realem. Zobaczymy czy i jak szybko uda się wyjść z tego kryzysu bo tak to trzeba już powili nazywać.

2

Kounde zabawil sie w araujo i postanowił zepsuć wygrany mecz

10

Kapitan zespołu, doświadczony zawodnik, a zachowuje się jak dzieciak któremu zabrali zabawkę. Sędzia się pomylił, fakt. Ale sędziowie mylili się już nie raz.

2

Trochę go kocham

2

@michal26 problem w tym że zawiódł system ale to wciąż sędziowie na varze podejmują decyzję. Musieli widzieć że coś jest nie tak. Ręka lewgo na powtórce z SAOT jest ręką piłkarza sociedad. Tutaj ewidentnie coś nie zagrało a sędziowie na varze ślepo za tym podążyli.

3

Zepsuliście nam dzień niepodległości

2

@norbi77 i co ważne nie strzelili żadnej

15

Barcelona w tym momencie jest najlepszą drużyną na świecie. Czy coś to nam daje? Aktualnie nie ale dziwne uczucie móc to powiedzieć szczerze po raz pierwszy od jakiś 8 lat

0

No to co łysy na ratunek po raz 3?

6

Epokowy ławkowy Arda Guler niżej w hierarchii niż Ceballos

0

Deco znowu wygrał

12

Real Madryt nie ma się czego wstydzić. Wszystkie gole dla Barcelony zdobyli tu piłkarze sprowadzeni i zarejestrowani nielegalnie, a sama Barcelona w świecie pozbawionym korupcji i oszustw nie byłaby dopuszczona do gry w Europie przez udział w największej aferze korupcyjnej w historii.

6

Nie no Flick to jest taki goat. Znowu w przerwie zmienia grę drużyny, znowu dobre zmiany. Jak to dobrze mieć trenera!

0

Czuje że nasz mister ogarnie w połowie i ogramy prześcieradła. Flicku ufam Tobie!

3

Marc Casado to jest jednak gość

1

Rapha ballon d'or

1

Ależ piękny obrazek, nie powiem wzruszyłem się

1

Young Boys zapłaci rachunek

1

@BulaKG Hiszpański ma opanowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?