greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jestem na prawdę wzruszony. Najpiękniejszy sezon od 10 lat. Jak on się nie skończy to już teraz wiem że ci piłkarze to w końcu drużyna. Piękne uczucie!
0
Az mi się przypomniało jak jeszcze w sevilly tak poszedl i nam strzelił
1
Jesteśmy kurwa niezniszczalni!!!!!!!
2
Ogólnie fajnie czuameni strzeliś a nie powinno być go ja boisku
0
Panowie jak celta jak cwlta dawac dawac
2
El tiburon wracamy
0
Dramat to jest panowie i panie
1
Oni chca tu czerwona?
1
Ile fauli oni jeszcze dokonaja ile
1
No ale podejdź cholera
1
Jak to nie jest żółta
2
Blisko gola olimpijskiego
0
Belingham kto??????????????
0
Tibo już ratuje
0
Ten mecz wygląda jak z jakąś mallorcą bez jaj oni maja 27% posiadania
0
Technicznie to on się podparł na piłce. Nie mówie że karny jak tk wedlug przepisow wyglada?
0
Môgł strzelac rekin
0
@ranger3120 teoretycznie jak się nie stawią na meczu to biali mają pokryć wszystkie koszty i straty
1
@Profesorek cardinalum lahoza
0
Real Madryt psuje piękno futbolu? Nowe nie znałem.
0
Oni jutro zagrają po prostu perez zrobić afere musi bo sie udusi. Chorę jazdy tego małego człowieczka są coraz częstsze ostatnio. No ale co nasi piłkarze muszą jutro wyjść i rozjechać madrycioków i zamknąć mordy.
3
Sędziowie ich przepychają do finału, oni ich co tydzień grillują i wyzywają od złodziei w telewizji i mają czelność odwalać taką szopkę wstyd by mi było być ich kibicem
0
Jaki to jest mały klub. Laporta powinien wypiąć swój tłusty zad na superlige kaczyńskiego z madrytu bo ja dalej nie czaje po co w tym jesteśmy
0
Martwi ten brak kartek kurcze
0
Pedri słaby bo nie ma asyst jak coś
1
@ShawnC no ja rozumiem ale określanie to jako wielkie powstanie z kolan to jest lekka przesada
21
Ej dobra nie mogę słuchać jak pucują realowi. POWSTANIE Z KOLAN bo wygrali z rezerwowym athleticiem
1
Ale przyznać że wybicie ala araujo
0
Klasyk, kto by się spodziewał
0
Negreira robi swoje i ja to kocham