3

Jestem na prawdę wzruszony. Najpiękniejszy sezon od 10 lat. Jak on się nie skończy to już teraz wiem że ci piłkarze to w końcu drużyna. Piękne uczucie!

0

Az mi się przypomniało jak jeszcze w sevilly tak poszedl i nam strzelił

1

Jesteśmy kurwa niezniszczalni!!!!!!!

2

Ogólnie fajnie czuameni strzeliś a nie powinno być go ja boisku

0

Panowie jak celta jak cwlta dawac dawac

2

El tiburon wracamy

0

Dramat to jest panowie i panie

1

Oni chca tu czerwona?

1

Ile fauli oni jeszcze dokonaja ile

1

No ale podejdź cholera

1

Jak to nie jest żółta

2

Blisko gola olimpijskiego

0

Belingham kto??????????????

0

Tibo już ratuje

0

Ten mecz wygląda jak z jakąś mallorcą bez jaj oni maja 27% posiadania

0

Technicznie to on się podparł na piłce. Nie mówie że karny jak tk wedlug przepisow wyglada?

0

Môgł strzelac rekin

0

@ranger3120 teoretycznie jak się nie stawią na meczu to biali mają pokryć wszystkie koszty i straty

1

@Profesorek cardinalum lahoza

0

Real Madryt psuje piękno futbolu? Nowe nie znałem.

0

Oni jutro zagrają po prostu perez zrobić afere musi bo sie udusi. Chorę jazdy tego małego człowieczka są coraz częstsze ostatnio. No ale co nasi piłkarze muszą jutro wyjść i rozjechać madrycioków i zamknąć mordy.

3

Sędziowie ich przepychają do finału, oni ich co tydzień grillują i wyzywają od złodziei w telewizji i mają czelność odwalać taką szopkę wstyd by mi było być ich kibicem

0

Jaki to jest mały klub. Laporta powinien wypiąć swój tłusty zad na superlige kaczyńskiego z madrytu bo ja dalej nie czaje po co w tym jesteśmy

0

Martwi ten brak kartek kurcze

0

Pedri słaby bo nie ma asyst jak coś

1

@ShawnC no ja rozumiem ale określanie to jako wielkie powstanie z kolan to jest lekka przesada

21

Ej dobra nie mogę słuchać jak pucują realowi. POWSTANIE Z KOLAN bo wygrali z rezerwowym athleticiem

1

Ale przyznać że wybicie ala araujo

0

Klasyk, kto by się spodziewał

0

Negreira robi swoje i ja to kocham

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?