greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld klasyk
3
Rapha z przekazem do Kamila Gali pokazuje na bandaż piękne
2
Karta za symulkę dla mapeta
0
Tego spalonego to od łokcia mierza?
0
Jedziemy dalej! Jeszcze jedna
0
Dobrze trzymać linie spalonego i będzie dobrze. O atak się nie boję, Yamal w gazie.
0
Rekina dzisiaj bym zostawił na ławce i wpuścił w drugiej na podmęczoną obronę realu
1
Mam nadzieję że tego taha jednak weźmiemy bo bądź co bądź przyda się
0
@Ricardinio14 rozum mówi tak, serce mówi nie
2
Nie wiem czemu Uefa dalej pcha tego Marciniaka na ważne mecze. On już w finale mś zgrywał kozaka tylko tam fuksło się że nie mial większych kontrowersji. Teraz każdy mecz z jego udziałem to on skrada główne role. No ale cóż. Jesteśmy sami sobie winni ale jednak decyzje marciniaka wpłyneły na wynik i takie są realia.
2
@CLS63AMG dla mnie to jest żart opowiadać wgl że to martin faulował albo że dumfries chronił piłkę, przecież dosłownie martin przecina podanie do dumfriesa i próbując kopnąć piłkę dostaje nakładkę. Czy mocno? Nie, ale na tyle by zawodnik w biegu stracił równowagę.
1
@Faro szczerze nie zdziwiłbym się jakby go przepchali nawet ponad dembele (gdyby wygrali kmś ofc). Już raz odwołali gale bo nie zagrał 3 meczów w lidze farmerów przez pandemię.
1
@Pressinho dokładnie, po romie czy liverpoolu byl wstyd i złość, tutaj jest smutek
1
@bodzio10 myślę że każdy z nas który szczerze kocha ten klub tak ma. Wiadomo że trzeba zachować pewien dystans ale będąc fanem nie da się przejść do porządku dziennego tak o po takim meczu. No nie da się. Jeszcze bardziej dobijają obrazki z naszymi chłopakami we łzach. Fermin, Pedri, Martin, Rapha. Serce się kraja. Szkoda było blisko
1
@barcelonaLM najgorsze że oni tego nawet nie sprawdzali, do piłki powinien zostać wprowadzony challenge
0
@Vurt na słabe zespoły jako uzupełnienie zespołu tak, ale nie na mecze o trofea, co nie zmienia faktu że wczoraj zostawił serducho i swoje braki potrafił zakamuflować i zagrał dobry mecz szczególnie w ofensywie.
1
Nie wiem jak wy ale ja czuje, mimo że na prawdę jest dla nas dobry, zmęczenie tym sezonem. Tyle meczy, tyle thrillerów. Emocjonalne zrycie bani a wczorajszy mecz to kwintesencja tego z najgorszym możliwym skutkiem. Na prawdę ten mecz był niesamowity ale było to cierpienie emocjonalne. Cały sezon taki jest. Jeśli ja czuję zmęczenie to nie chcę nawet myśleć co czują zawodnicy. Oby jeszcze wystarczyło im paliwa i motywacji na te 4 mecze. Będzie dobrze. Barcelona nigdy nie upadnie, my dopiero zaczynamy wstawać.
0
@Encore no ale nie wejście na piszczel, nie było w tym agresji, nie jest to wejscie na czerwoną kartkę, nawet nie na żółtą, ale jest faul.
2
@lucca87 milion takich fauli, kopiesz zawodnika w piszczel jest faul jakby nie wiem skąd dyskusje o tym czy kontakt był na tyle silny czy nie. W pełnym biegu to nie ma znaczenia, nie trafił w piłkę więc jest faul
1
@Encore no w normalnym tempie odrazu mówiłem że faul, klasyczny faul w ataku przy próbie odbioru piłki
3
@Encore no ale powoduje utratę równowagi i kontroli nad piłką
5
@Encore od kiedy faul oznacza upadek, widać że przez ten kontakt martin traci równowagę i kontrolę na piłką, wygrał pozycję i przed zagraniem piłki dostał w nogę, dla mnie claro faul
0
@Kubsoleon dla mnie był, martin dostał w piszczel korkami, w biegu mogło go to wytrącić z równowagi. Faul w ataku jakich się gwiżdże tysiące, no ale łatwiej jest zobaczyć mikro podwójne dotknięcie piłki przy karnym na varze niż faul
1
A co jeśli to wszystko był sen? A co jeśli żyjemy w symulacji?
4
@Arcybiskup lahoz był jaki był ale jako jedyny się potrafił przyznać że nas przekręcił w 2014 z atletico
0
@Pressinho mowienie że martin go kopnął to jest żart, przecież martin wygrał pozycje i normalnie chciał zagrać piłkę a ten go trafił w nogę. Za dokładnie coś takiego anulowali nam gola z rayo na początku sezonu
6
@DeXt3rVeB od 10 lat jest taka jedna noc w roku gdzie wszyscy cules nie mogą spać, czasem ze złości a tym razem z czystego smutku :((
5
@xvcWinterSoldier barcelona ligi mistrzów nie wygra więc zakład przegrałem więc słowa dotrzymuje https://ibb.co/hFs5nyYy
Ps. Jakby ktoś zbiórkę też chciał wesprzeć to zachęcam
https://www.siepomaga.pl/pawelek-pokropek
11
Cholera nie można spać po takim meczu. Żal tej drużyny bo jej większość to dzieciaki które grają dla klubu swoich marzeń, dawno nie czułem takiej sympatii nie tyle co do klubu bo to czuje zawsze ale do kadry. Fajna grupa, dajcie kilka wzmocnień i możemy zwojować świat.
0
@DeXt3rVeB san siro?