greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RinooniR liga mistrzów tez juz bez sensu grać i tak przegramy
0
Paradoksalnie nie graliśmy źle, kilka ładnych akcji, kilka dobrych strzałów ale oczywiście standardowo brak skuteczności. Po stracie gola oviedo zamurowało i będą ciężary. Mam vibe meczu z jakimś Las Palmas z poprzedniego sezonu
0
Olmo i Casado do bazy
1
Co to jest za mecz xd
3
Te strzały Marcusa kozackie, będzie to duży atut
6
@daniel32778 no Rapha niestety już chyba nigdy nie zdobędzie balona. W Barcelonie marketingowo zawsze przegra z Yamalem a nawet gdyby wygrał mundial i zrobił tam super liczby to i tak by pewnie pchany był Vini.
2
@fart Ogólnie miejsca naszych poza laminem strasznie zaniżone, wgl brak w nominowanych inigo to też hit. No ale nic.
1
Cieszmy się z małych rzeczy
2
@directedbyfcb a więc Viva la España… albo niespodziewane zwycięstwo orłów Janka Urbana i upragniony złoty balon dla roberta
0
Ale za rok widzę wieksza szanse pedriego. Po newcastle ludzie się obudzili że jednak coś tam gra to i może nie będą głosowali po kartach w fifie
11
Chcialbym tylko powiedzieć że wygrał znów Joan Laporta. To on mowil ze Dembele jest lepszy od mbappe i co? On nigdy nie przegrywa.
1
@Andi18 monaco liderem, chory influence ansu fatiego
4
Pedri 11, co za kompromitacja głosujących i tego plebiscytu.
1
Zbyt pięknie być nie może. Fermin z kontuzją. Oby nic poważnego
0
@Kengo araujo - apostoł
1
Poza tym gole newcast praktycznie nic przez te 7 minut nie zrobiło. Lekcje z mediolanu odrobione
1
@BRAWAR nie to nie ma co mu liczyć gola
2
Wazny gol, dla drużyny i samego Marcusa
3
@escarabajo ci to tych napastników naprodukują
2
Kiepsko, Newcast dobrze pressowało na początku. Szkoda kilku akcji rashforda. Z piłką pójść umie ale decyzyjność? Bardzo słabo. Fermin zupełnie obok meczu, to nie warunki dla niego chyba. Rapha też nie najlepiej. Robert nie miał za wiele szans, kilka razy dobrze odegrał tyłem do bramki. W obornie dosc w porządku, kounde troche elektryczny , martin z kartką ale ogólnie dobrze. Dobrze że przetrwaliśmy nawałnice, teraz czas w drugiej połowię przejąć inicjatywę.
1
Trzeba bylo kupic tego grimaldo to by wolne strzelal
3
Najlepszy bramkarz świata
4
Przypomnę sytuację z klasyku gdzie Valverde dosłownie oparł się na piłce, tam nie bylo karnego :)
1
Od kiedy cos takiego się gwiżdże?
3
Co ten sędzia przeprosić go poszedł?
2
kurde auba ładnie to zrobił szkoda
9
czy to nie była ta słynna ręka ułożona w literę L?
5
Ale co by nie powiedzieć, Robercik dzisiaj całkiem fresh jeśli chodzi o grę. Ferran dostał lekcje od starego mistrza
1
Rozpoczynamy kampanię Fermina lopeza po złotą piłkę 2026 :p
23
Orłowski co pedriego wychowankiem zrobił