greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sezon jest długi, wszyscy już pozapominali że sezon temu w fazie ligowej PSG nie było nawet pewne awansu do fazy pucharowej w pewnym momencie. Uspokójcie się, wypijcie meliskę będzie dobrze. A nawet jak nie będzie to uj.
0
@DragonxNF Mam wrażenie że pierwsza połowa z Interem w Mediolanie była gorsza.
4
Największy sukces kibiców Realu Madryt w tym tygodniu,
1
Jak w mediolanie, wszystko stykowe na korzyść psg i kartki z dupy dla nas i brak kartek dla rywali
1
dobry pomysł rasha
3
no almost eh...
0
no to jest druga żółta no bez jaj
5
Opierdolka w przerwie od Hansiego i lecimy sie napieprzać w drugiej. Widać że dwie dobre drużyny. Raz my dominujemy raz oni.
0
@kanver_ Aż czasami za bardzo zespołowo. Czasami się prosi żeby walną soczyście jak z Newcastle
1
Zaś ten Mendes cholerny
1
Widać że PSG dzisiaj bez ataku, ale reszta formacji na poziomie
3
żółte za faule taktyczne też w jedną stronę :)
1
Eryczek póki co profesura
2
widzę że kajrat armaty zapłacił rachunek
4
@icon3520 coś tam szaprał. Bez tragedii ale jeszcze musi dużo popracować. Na pewno był aktywny
1
@Deathwing112 nie miał za wiele do roboty, przy golu raczej bez szans
4
@Andi18 Torre może ale tutaj nie wiemy jak wyglądał na treningach. Jak grał to zazwyczaj dobrze ale było coś że Hansi nie stawiał na niego
1
Mamy lidera! Mamy lidera!
0
Brak ruchu w ofensywie, zmiany potrzebne
4
Ale jak to tak? My przypadkiem nie przegraliśmy ligi w przerwie meczu z Oviedo?
0
@Szymemdymek balde raczej wróci
0
Mam nadzieje tylko że Rapha bez kontuzji bo dziwna ta zmiana była tama nagła
0
@kuz odwrotność spodenek yamala
2
Robcio co za strzał
0
Dobrze oglada sie mecz jak komentatorzy nie wiedzą co sie dzieje na boisku
1
Araujo klasycznie, ręka w góre i wywalone
0
Araujo skrzydlowy!
0
@damian16161212 nie pamietam, oglądam od poprzedniego sezonu z editów na tiktoku
22
Joan Garcia, nie przejmuj się ty to jesteś taki gość że nawet jakbyś jakiejś babci nasikał do kroplówki to i tak bym cię lubił.
0
No nic, teraz trzeba czekać do następnego sezonu. Real wygrywa wszystko, Mbappe za rok złota piłka. Szkoda, nie wiem jak ja się pokaże jutro kolegom w szkole.