0

@Criss18Barca no to trzeba jeszcze ich pokonać. Eintracht to będzie ciężki rywal. Co by nie było trzeba walczyć oraz budować formę na wiosnę i zobaczymy co się urzeźbi

1

@CurryTheGoat30 przejmujemy tranfer Papszuna do Legii

4

@parpe akurat w tym mecz wyskoka linia nie wiele zmieniła, może przy drugiej bramce ale tam było też na styku. Kolektywnie zagralismy slabo a czerwona kartka odebrala szasnę na korektę i tyle

0

@Szmulek realistyczne wróżenie z fusów że nic nie wygramy można się rozejść.

2

@damianex10 w końcu jakaś ekspercka opinia

0

@Szmulek ile lat czeka Milan ile lat czeka Inter? Ile lat czeka United? Ile lat czekało PSG? Ile lat czekało City? Ile lat czeka nwm Arsenal? Co to za miara? Mamy nie wierzyć w zespół którem w większości kibicujemy większość życia bo przyszedł Szmulek i powiedział że bez sensu? Jak jesteś kibicem sukcesu to zmień barwy na niebieskie bo dzisiaj można poświętować. Rok temu ktoś myślał że wygramy 3 puchary i będziemy w półfinale ligi mistrzów? Też nie wierzyłeś i co? Zdziwko?

1

@Szmulek przypomnisz mi na czym polega kibicowanie?

1

@mientusek1407 tu przecież jest tak po każdej porażce i po każdym remisie.

2

Ważne jest dostać się do play offów reszta to jest przywilej ale nie mus. Przykład PSG z poprzedniego sezonu

1

Warto zaznaczyć że to drugi łokieć bez żółtej kartki. Tak nic to nie zmienia gramy gówno, ale poziom sędziego jest równie tragiczny

1

@Veysel powiedział Lusi Enrique rok temu gdy ledwo dostali się do PlayOffów i nie wygrali ligi mistrzów

2

Tak zgadza się jesteśmy dziadami

1

Łokieć bez kartki?

1

Cucurella dostanie kiedys kartke?

1

Znowu słychać naszych. Chociaż doping dojechał

0

Transfer mózgu na przeszczep dla araujo stworzy najlepszego obrońcę patrząc na jego warunki fizyczne. Myślę że może być to tańsze niż cały obrońca

2

Nie no z mistrzami świata to nie wstyd

1

@Hosh no shit sherlock

0

Kartek dla druzny niebieskich nie ma

0

@pride1899 plecy bolą

1

Potrzeba meczu jak z benfica na wyjeździe. Potrzeba nieziemskiego Joana i błyski Rpahy

2

Nie no, mam jakąś do niego sympatię ale ktoś kto nie trzyma ciśnienia i ma problem z decyzjami nie może być kapitanem tego zespołu i nie może być pierwszym wyborem na pozycję środkowego obrońcy. Kolejna już taka sytuacja. Idiotyczny faul.

0

Nie wierzę XDDD

0

To jest to słynne twarde angielskie granie?

3

Tam nie było faulu? I araujo kapitan z kartką za dyskusje. I okej i okej

0

Obrona obroną ale nasza pomoc dzisiaj nieistnieje

6

Trochę bardziej biale koszulki i sędzia to gwiżdże z boiska

2

Boże ferran co to jest

1

Hmm w weekend inaczej przepisy były interpretowane, ciekawe czemu

2

Pena zaatakował głową kolano viniciusa, a piłka sama uderzyła przypadkowo w potężny biceps belingchama i przez przypadek zaliczył asystę. Wszystko legalne. I czego tu nie rozumieć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?