greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu dobre wykończenie! Oby tak dalej
4
Ferran tragedia czyli zaraz gol
0
Rashford i Fermin nieźle narazie
0
Ale to zmaścił.
0
No jesli uznajemy ze oyrazabal by wychodzil na czystą pozycje to czerwo. Sedzia ta uznal ale ja mam watpliwosci
0
@Misugi14 to wiedza której nie mają nawet najstarsi górale
0
Nie martwię się zbytnio naszą kiepską formą, mając takiego fachowca jak Flick na ławce wiem że on to wszystko odkręci. Nie z takiego gnoju wyciągnął ten zespół w poprzednim sezonie
0
@Murazor nawet jak bedzie dobra to w ruch pójdą zraszacze jak z Levante. Ale liga ma to gdzieś
8
Ale trzeba przyznać że forma formą jest kiepska ale to że w poprzedniej kolejce graliśmy na basenie zamiast na murawie a dzisiaj na kartoflisku(bez varu xd) to dużo pokazuje w jakim miejscu jest ta liga.
0
@arasz1819 pamiętaj że ligi mistrzów też nie ma co oglądać, tam też już przegraliśmy
6
@YamalFCB10 po nicku sądze że kibicujesz barcelonie od niedawna, nie jest to nic złego ale rayo to nie takie placki, spójrz choćby na nasze mecz z nimi w ostatnich latach. Zawsze mecze z nimi są trudne szczególnie na wyjeździe
0
@voronkoZZZ nie widziałem tych dobrych momentów pedriego, nie zakłamujmy rzeczywistości, dzisiaj zagrał bardzo slabo
2
@directedbyfcb zgadzam się, jako jedyny wprowadzał jakikolwiek spokój w środku, nie było to partidazo w jego wykonaniu ale na tle innych nie wyglądał tak źle
1
@patrys218 laporta zawsze jest najlepszy!
0
@kanver_ jeden z najgorszych meczów pedriego jakie w życiu widziałem, a może nawet najgorszy
2
Dzisiaj oprócz Joana wszyscy grali tragicznie, problem z wyprowadzeniem piłki miał każdy, olmo i rapha marnowali sytuacje które powinny zamknąć mecz. Szkoda ale takie są te mecze z tym rayo, nie leżą nam.
0
Łysy z ekipa zawsze są groźni, znowu to odczuwamy
0
Pachniało tym niestety ehhh
1
Masa głupich dziwnych strat, i to nawet pedriemy się zdarzyło. Czy to aż tak jest kijowa murawa czy nasi tak grają.
10
Jezeli var nie dziala to niezłe xd ten stadion spełnia jakieś wymogi czy tylko camp nou musi je spełniać
0
Nie no te ostatnie powtórki dla mnie pokazują że karny był
0
Żeśmy go wszyscy opitolili żeby nie strzelał to zbytnio do siebie wziął
0
Joan co za kot!!!!
4
@SelloutCrowd to było jasne od początku. Ale jak pokazał poprzedni sezon nawet gdy jest w turbo formie i strzela nam hat tricka jesteśmy wstanie z nimi wygrać.
4
Kurde no oviedo dostaje trochę prezentów tak zeby ruszyć z jakims szybkim atakiem a cały czas psuja. Mierni sa bardzo czyli z nami zagraja mecz zycia
2
@daniel32778 nie możemy, są za starzy. Za to moglibyśmy to zrobić z Ronnym ale Tebas „rekomenduje” zarejestrowanie w pierwszej drużynie, no bo są równi i równiejsi
2
@Comentateiro przepis stary jak świat, dziwne że ktoś go jeszcze nie zna
3
Podobno w szatni w przerwie najczęściej wypowiadanym słowem było słowo „remontada”
0
Nic się nie zmieniło od ostatniego sezonu no i okej!
2
Rapha te wolne kiepsko bije