0

@DeXt3rVeB jak kowala nie lubię, to w punkt hah

0

Od lat brakuje nam tego jednego trofeum, kilka razy byliśmy blisko, teraz bardzo blisko. Ale wciąż Barcelona to najpiękniejszy klub na świecie. Czy najlepszy? Może nie. Ale zdecydowanie najpiękniejszy. Dobranoc cules. Może za rok się uda. Teraz czas na klasyk.

0

@MOLESTA kolejna powtórka którą widzę i według mnke faul. Czy jestem obiektywny? nie wiem, ale wiem że takie rzeczy są gwizdane

0

@Gaucho no dla mnie z tym martinem dziwne, wydawało się że wygrał pozycje a dumfries sie w niego wpieprzył może nie jakoś mocno ale na tyle żeby stracił równowagę. Nie takie drobne faule w ataku są gwizdane. Dziwne że nawet tego nie sprawdził

1

@Coutinho007 mimo że ich nie lubię to niech inter to bierze

19

Chciałbym powiedzieć że Rapha ma swoje odpały, ma goreze mecze. To nie było jego partidazo ale to jak 117 minucie zapieprzał od obrony do ataku… bardzo to doceniam u niego

21

Zostało nam pocałować herb i iść spać. Piękne emocje. Bardzo szkoda. Boli. Oby nasi piłkarze nie podłamali się na klasyk bo to wciąż ważne trofeum. To był mecz jak ze snu. Nikt by takiego scenariusza nie napisał. Zabrakło niewiele. Każdy z piłkarzy dał z siebie 100%. Z różnym skutkiem to fakt ale nie odmówię nikomu zaangażowania w walkę. Było blisko, naprawdę blisko. To chyba najlepszy dwumecz w historii ligi mistrzów, szkoda że bez naszego happy endu. Hansi Flick, dziękujemy, jestem pewien że dasz nam to trofeum, widocznie to nie był ten czas.

0

@Kuchar daj spokój, ten sam błąd mół przydarzyć się innemu piłkarzowi. Zjebał to jasne ale mówcie co chcecie dla mnie każdy z tych chłopaków dał całe serce w to:

2

@TankerHunter jeden błąd martina a jedziecie z nim jak z burą suką. Dał dwie asysty. Ogarnijcie się.

10

Przestańcie wyzywać piłkarzy, zrobili co mogli. Zdarzyły się błędy. Niesamowity żal. Szkoda bardzo piłkarzy i sztabu. Było naprawdę pięknie.

0

Marciniak kończy po wykonywaniu przez bite 30 sekund czasu wolnego przez sommera i 20 sekund kolejny rzut wolny

4

Kilometr spalonego, co za oszustwo

12

Płakać się człowiekowi chce na prawdę, dorosły człowiek ale nie może się pogodzić z tym. Proszę panowie jeszcze troche

0

Znwou nas przekrecaja z interem standard

0

Teraz fort? A nie christensen?

0

Chociaz cholera na tej lini go faulował

0

Będzie wolny niestety

3

Asto pierdolony martin hahha

2

Musimy bardziej odpowiedzialnie grać

1

Szczesny goat!!!!

0

Martin potrzebuje pomocy od raphy

1

Cholera no po tylu latach należy się nam coś. Do boju drużyno!

0

@partymaker eric w tym sezonie solidny bardzo więc z tym się zgodzę chociaż zobaczymy jak na po w meczu z takim rywalem

0

@partymaker nie no bez podjazdu martin do bissecka czy mkhitaryan. Jednak martin to półeczka lub dwie lub 3 niżej

1

@Ptasior chcialem to właśnie napisac, dodaj do tego 2 17 latków w pierwszym składzie to już wgl kosmos.

1

@Kapitan_SW najpiękniejszy sezon od dekady, ten finał z realem z golem w końcówce, piękna gra, comebacki, tyle emocji. Boje sie jedynie tego niedosytu gdybyśmy nie wygrali ani ligi ani ligi mistrzów ale obiektywnie i szczerze trzeba powiedzieć że już musimy być zadowoleni i dumni

0

Nie lękajcie się. Flicku ufam tobie. Nie no stresik jest ale liczę że to zrobią.

0

@Filipem jasna sprawa wciąż solidny grajek to jest, po prostu jestem ciekaw czy faktycznie gorszy sezon czy moze inaczej gra teraz

0

Czy ktoś kto śledzi inter potrafi powiedzieć czy lautaro jest w tym sezonie tak dobry jak w poprzednim? Staty jak na napadziora przeciętne 12 goli i 5 asyst. W lidze mistrzów lepiej bo 8 goli ale wciąż myślałem że on trochę więcej strzela

1

Ja pierdziele ale człowiek zapomniał już jakie to uczucie aż tak się emocjonować meczami Barcelony. Cały dzień z tyłu głowy mecz. Coś pięknego. Dawać ten @Inter Mediolan, napierd… się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?