greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick stworzył potwora!
1
Ah ten negreira
3
Martin na ten moment fajnie chodzi
1
@SelloutCrowd jak oni pomocnikami grają na obronie więc o jakiej głębi mówimy
1
@macio_944 w punkt
1
Ten sorloth to taka łachudra że to już przeginka
0
Najlpeszy pomocnik świata, pomyśleć że są tutaj tacy co by woleli w druzynie brytola od tego magika
6
Atletico gra kupe ale alvarez to jest baller. Szkoda ze nie trafil do nas
3
@NeroTFP1 gdyby rekin nie zmarnował to miałby nawet 3
5
Ferran zdecydowanie lepszy jako joker
1
Co by nie mówić Hansi potrafi pomoc drużynie zmianami
1
Dani ufam tobie
0
Musi być pełen focus zespołu, motywacja i gryzienie murawy niezależnie z kim będziemy grać
30
Anomalia, Real Madryt zasłużenie awansuje w lidze mistrzów.
1
@karolup Leverkusen albo Atletico
2
Ciekawy jest to sezon. Oby skończył się dla nas jak najlepiej.
1
@LukaszFan olmo z jedną nogą zjada gundo w tym sezonie
3
Pozbycie się Gundo to masterclass Deco. Coraz bardziej przekonuje się że szwagry wiedzą co robią
0
Nie wiem, nie potrafię odczuwać jakiejkolwiek sympatii do zawodników Realu. Może Modrić ale reszta? Straszne buce.
1
@barcanawieki czerwona kartka
1
@michal26 dokładnie, sędzia nawet pokazywał gestem że to chodziło o sytuacje wcześniej
1
Yamal dzisiaj powinien odpocząć, czas wypuścić rekina
0
@karolup fermin w przerwie
0
Hansi z erica zrobił solidnego grajka to jeszcze z Martina coś wystruga
7
Szkoda ze wczoraj sedziowie tak czwrwomych kartek dokladnie nie analizowali
5
Koncertu nie było ale 3 punkty zostają w Barcelonie, przewaga zmniejszona i liga znowu w zasięgu. Trzeba walczyć
3
Trzeba cos strzelić bo mogą się pod koniec dziać przysłowiowe jaja
0
Cos gotują powoli ale więcej dokładności trzeba
0
11 fauli 0 kartek, 3 faule 2 kartki. I niech śmietankowi coś mówią Negreirze
1
Życzę sobie i wam panie i panowie kolejnego koncertu Barcelony w tym sezonie. -4 z bezpośrednim starciem na horyzoncie nie będzie wyglądało już tak źle. Vamos!