0

Oj chyba tu karny jednak

1

Nie no real to wciśnie

0

Ile można sprawdzać coś takiego

0

No spalony przecież jak byk

1

@Coutinho007 no to jest ciekawy pomysł z rapha na wahadle. Defensywnie mam wrażenie że może być lepszy od martina i tak bedzie grał podobnie do balde bo balde praktycznie gra jak szkrzydłowy. Ciekawe czy flick zaryzykuje u zrobi eksperyment czy 1:1 postawi na martina lo za lo

0

@Coutinho007 no z nim jest problem że on ani szybki ani silny ani sprytny. Ja jakiś jaśków starcza żeby odciążyć balde ale no blado to widzę. Z bvb już miał karuzele a wczoraj to też autostrada

1

@Coutinho007 no mamy problem z lewą obroną. Martin to jest solidny grajek na ten moment lecz na wielkie mecze albo cięższe nie dojeżdża. Real gra srake ale moga to wykorzystac po prostu zabiegać biednego uszatego na śmierć ale obym się mylił. No a z interem to juz wgl moze byc ciezko

11

Dani Olmo to jest cholera player , dajcie my zdrowie

14

Hołd dla Jezusa Chrystusa, zmartwychwstanie w tym roku przyszło wcześniej

0

Nie do podjebania jest ta drużyna

1

Zaraz wyczaruje faul olmo luz

1

Kolejny liść w mordę i podziałało jedziemy

0

Guirassy ostatnio tera Iglesias ja jebie

1

De jong jak z betisem

0

Symboliczna dyszka na awans realu. Czas rzucić klątwę

2

@Messibestplayerintheworld największa szansa od 6 lat, jak to się nie skończy możemy być dumni z tej drużyny

0

Ale pozytywnie się zaskoczyłem że Hansi zdjął Yamala. Brakowało mi zmiany Raphy bo głowa tam też nie dojechała ale rozumiem że praca w defensywie u niego to zaleta. Mimo wszystko ten mecz pokazał że mamy pewne braki w kadrze. Wyciągasz Pedriego i masz chaos w środku, wyciągasz Inigo i masz bałagan w defensywie, Yamal i Rapha bez formy to nie masz kogo za nich dać realnie bo rekina bardziej rozpatrujemy jako napastnika nie skrzydłowego. Wypada ci balde i grasz Martinem który może nie rozegrał katastrofy ale no trochę nim pokręcili czasami. No ogólnie widać że mamy silną bazę, brakuje zaplecza. Trza wierzyć że Deco ogarnie.

0

Ja chce wierzyć że tym meczem poknoaliśmy demony anfield i rzymu.

3

Ale teraz jest tych meczy od zajebania

0

Widze ze u psg tez ciężary były

1

@Faro gavi przecież najlepiej gra dzisiaj

0

Gramy z łokciami jak cos

1

Klasyk kartki w jedna strone

3

Fermin co ty robisz

2

De jong i Araujo kapitanowie a mam wrażenie że głowa nie dojechała

2

Panowie co tu sie odwala no

0

Brawo, nie było łatwo ale takimi meczami wygrywa się trofea

0

Chodzi to chodzi cisnąć a będzie dobrxe

1

Panowie piłkarze podtrzymajcie nasz marzenia. Niech ten sen trwa! Vamossss

0

@Pitinho Remis z trudnym rywalem po maratonie czterech meczów w 10 dni a tu panika że wszyscy się zepsuli i wgl katastrofa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?