0

@mekston karol chyba też to lubi

10

Trump lubi silnych mężczyzn?

6

Mój boże, jak można na niego głosować. Patus prezydentem Polski to będzie wstyd na skale światową jeśli to się ziści.

10

Czy ktoś poważnie popiera tego błazna Brauna?

1

Deco dawaj transfery. Uzupełnić kadrę i ta drużyna będzie miażdżyć.

0

To jest niemożliwe.

0

Ale niesamowicie się w tym sezonie ogląda progres Yamala. Chłopak wydawało się że jest kozakiem, a teraz wskoczył jeszcze na wyższy poziom. Gdzie jest ten sufit?

2

Tak jak mówił Wojtek w wywiadzie po klasyku. Ta drużyna w tym sezonie była bezapelacyjnie najlepsza. Najpiękniej grająca, chory ultra ofensywny futbol. Nie udało się wygrać trypletu być może ze względu na pojedyncze błędy. Dajcie nam kilka wzmocnień do uzupełnienia kadry i walczymy za rok o jeszcze więcej.

0

Co za zwierzyna

1

Ferminator ferminator

1

@Piotrek1993 nope, zabraknie jednego punktu

0

No robert jak!!!

5

Jutro na pełnym gazie i jedziemy z tym espanyolem

0

Nie było chyba jak sobie cofnąłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mallorca to wypuści chyba że jakaś niesamowita impotencja realu się wydarzy

0

@Faro w pierwszej na Senyszyn w drugiej Trzaskowski.

0

Mallorca musisz!

0

Christensen ale ciebie brakował chłopie.

0

Czy Kamil Gala odniósł się do skandalu z bandażem Raphy?

3

Dobra ale ta kampania z Travisem Scottem + jeszcze taki klasyk. Bomba marketingowa klubu. Fantastycznie to wygląda, sam zamówiłem bluze i retro koszulkę. Najlepsza współpraca z artystą jaka była.

0

Ale mbappe co calme robił przy 0:2 to moment ikoniczny

2

Nie no wkur**ony jestem że Ferminkowi pajac z gwizdkiem zabrał taki moment

3

@Andi18 a ja to kupuje, jak mają mi dawać taką radość to jest największe trofeum w tym roku dla mnie

5

De Jong zaliczył comeback roku, co go Hansi odbudował to jest szok

0

Rapha 2 gole ale powinny być 5 ale wywalone i tak go kocham

2

Absurdalnie sędziowany mecz, co za patologia sędziowska:

0

Trafił w rękę, potem i tak kontrolował piłkę, fermin mu ją odebrał, co za kiep

0

@Cvzx myślę że przy dzisiejszej obronie realu to bedzie profesura

1

Wnioskuje abyśmy każdy mecz zaczynali od 0:2 dla przeciwnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?