greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston karol chyba też to lubi
10
Trump lubi silnych mężczyzn?
6
Mój boże, jak można na niego głosować. Patus prezydentem Polski to będzie wstyd na skale światową jeśli to się ziści.
10
Czy ktoś poważnie popiera tego błazna Brauna?
1
Deco dawaj transfery. Uzupełnić kadrę i ta drużyna będzie miażdżyć.
0
To jest niemożliwe.
0
Ale niesamowicie się w tym sezonie ogląda progres Yamala. Chłopak wydawało się że jest kozakiem, a teraz wskoczył jeszcze na wyższy poziom. Gdzie jest ten sufit?
2
Tak jak mówił Wojtek w wywiadzie po klasyku. Ta drużyna w tym sezonie była bezapelacyjnie najlepsza. Najpiękniej grająca, chory ultra ofensywny futbol. Nie udało się wygrać trypletu być może ze względu na pojedyncze błędy. Dajcie nam kilka wzmocnień do uzupełnienia kadry i walczymy za rok o jeszcze więcej.
0
Co za zwierzyna
1
Ferminator ferminator
1
@Piotrek1993 nope, zabraknie jednego punktu
0
No robert jak!!!
5
Jutro na pełnym gazie i jedziemy z tym espanyolem
0
Nie było chyba jak sobie cofnąłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mallorca to wypuści chyba że jakaś niesamowita impotencja realu się wydarzy
0
@Faro w pierwszej na Senyszyn w drugiej Trzaskowski.
0
Mallorca musisz!
0
Christensen ale ciebie brakował chłopie.
0
Czy Kamil Gala odniósł się do skandalu z bandażem Raphy?
3
Dobra ale ta kampania z Travisem Scottem + jeszcze taki klasyk. Bomba marketingowa klubu. Fantastycznie to wygląda, sam zamówiłem bluze i retro koszulkę. Najlepsza współpraca z artystą jaka była.
0
Ale mbappe co calme robił przy 0:2 to moment ikoniczny
2
Nie no wkur**ony jestem że Ferminkowi pajac z gwizdkiem zabrał taki moment
3
@Andi18 a ja to kupuje, jak mają mi dawać taką radość to jest największe trofeum w tym roku dla mnie
5
De Jong zaliczył comeback roku, co go Hansi odbudował to jest szok
0
Rapha 2 gole ale powinny być 5 ale wywalone i tak go kocham
2
Absurdalnie sędziowany mecz, co za patologia sędziowska:
0
Trafił w rękę, potem i tak kontrolował piłkę, fermin mu ją odebrał, co za kiep
0
@Cvzx myślę że przy dzisiejszej obronie realu to bedzie profesura
1
Wnioskuje abyśmy każdy mecz zaczynali od 0:2 dla przeciwnika.