greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta druzyna jest nie do podrobnia xdd vamos
0
Szkoda Marcusa, dzisiaj najlepszy z ofensywnych graczy.
1
@RinooniR nie ma juz nic, jesteśmy wolni możemy iść
1
Ogólnie ten mecz jest chory. Karny z tyłka i ta pływająca murawa, to powinno być zakazane takie cwaniactwo trawnikowe. Xavi powinien to skontrolować
7
Ja już serio nie wiem kiedy jest karny za rękę a kiedy nie ma. Chyba jak się ma białe koszulki to wtedy można więcej.
4
Pieprzony hernandez henrandez. Szkoda ze z czuamenim tak nie sprawdzał
1
Przypominam ostatnio ten sam sędzia nie dał nam karnego za rękę czuameniego :)
3
Balde kretyńska kartka
0
Ładnie gramy no ale te strzały to tragedia
0
W drugiej robcio na boisko i remontada
1
@Kgorecki2500 xavi na ratowanie sezonu
0
Pierwsze pół roku Lewego w barcy to był kosoms jeśli chodzi o jego formę. Co mecz strzelał bramkę za bramką. Po odpadnięciu z LM (cholerny przekręcony mecz z interem) i mundialu Robert jakby opadł z sił i było sporo gorzej ale w poprzednim sezonie wrócił już na bardzo solidną formę. Dla mnie symbol odbudowy Barcelony i choćby tylko dlatego jest według mnie legendą.
0
@Azazel_Pazuzu no nie no tutaj gościu padł na murawę po zagraniu i się nie ruszał. Oczywiście jest duża szansa że podkręcił to na maksa (jestem pewien że tak było) ale no w takich przypadkach grę się zatrzymuje. Podobna sytuacja była ostatnio w superpucharze europy. Tam też chyba Porro dostał w głowę i upadł i gra odrazu zatrzymana.
4
Nie ma co gadać sędzia wczoraj odwalił kaszanę. Powinien przerwać grę odrazu przy bramce rekina i wyrzucić raphe za idiotyczny wślizg. Tak czy inaczej byśmy ten mecz wygrali ale sędziowanie znowu na poziomie la liga choć tym razem trafiło się że o dziwo na naszą korzyść.
0
@Martwy atletico na papierze mocno się wzmocniło ale jednak wciąż to jest atletico. Liczę że to weźmiemy chociaż łatwo nie będzie
1
Ostatnim trenerem który obronił La Ligę był Ernesto Valverde. Ciekawe czy Hansiemu ta sztuka się uda czy znowu zmiana mistrza. Trzymamy kciuki!
1
Dembele pewnie weźmie to ZP niestety
1
Widocznie dwa trofea to już dla nich za dużo, szkoda
0
Kolejny wirtuoz
2
Troche mi się Zaza przypomniał takie te kroczki robił
0
Oj będzie brakować czasami wyprowadzenia inigo :((
7
Tracimy szefa defensywy, mentora dla Cubarsiego i świetnego obrońce. No ale jeśli to faktycznie jego decyzja to trzeba uszanować.
0
@Lanosss dramatu nie ma ale będzie brakować lider :(
0
@Nightraider no to trochę krucho. Martin na Lo mnie nie przekonuje ale ujdzie a na śo dla mnie zagadka. Oby Flicku to poukładał
1
Kurczę no w takim wypadku przydałby się czwarty stoper. Chyba że martina flick będzie widział na takiej pozycji a Jofre jako backup na LO
0
@Marcelinho99 Teoretycznie jakby się nauczył trzymać linię to ma lepsze warunki do takiej gry bo jest dużo szybszy
0
Pamietajmy tah podobno był w styczniu dogadany, ale nie bo jest pełna kadra.
1
No to niezłe jaja sie dzieją.
0
Top 3 zp dla mnie dembele rapha i yamal w kolejności dowolnej. Każdy wybór zrozumiem. Dorzuciłbym Pedriego ale chyba nierealne a szkoda bo dla mnie to jest gracz niesamowity
8
Lamine to jest taki potwor. Zero litości dzisiaj dla tych biednych Koreańczyków