0

Ta druzyna jest nie do podrobnia xdd vamos

0

Szkoda Marcusa, dzisiaj najlepszy z ofensywnych graczy.

1

@RinooniR nie ma juz nic, jesteśmy wolni możemy iść

1

Ogólnie ten mecz jest chory. Karny z tyłka i ta pływająca murawa, to powinno być zakazane takie cwaniactwo trawnikowe. Xavi powinien to skontrolować

7

Ja już serio nie wiem kiedy jest karny za rękę a kiedy nie ma. Chyba jak się ma białe koszulki to wtedy można więcej.

4

Pieprzony hernandez henrandez. Szkoda ze z czuamenim tak nie sprawdzał

1

Przypominam ostatnio ten sam sędzia nie dał nam karnego za rękę czuameniego :)

3

Balde kretyńska kartka

0

Ładnie gramy no ale te strzały to tragedia

0

W drugiej robcio na boisko i remontada

1

@Kgorecki2500 xavi na ratowanie sezonu

0

Pierwsze pół roku Lewego w barcy to był kosoms jeśli chodzi o jego formę. Co mecz strzelał bramkę za bramką. Po odpadnięciu z LM (cholerny przekręcony mecz z interem) i mundialu Robert jakby opadł z sił i było sporo gorzej ale w poprzednim sezonie wrócił już na bardzo solidną formę. Dla mnie symbol odbudowy Barcelony i choćby tylko dlatego jest według mnie legendą.

0

@Azazel_Pazuzu no nie no tutaj gościu padł na murawę po zagraniu i się nie ruszał. Oczywiście jest duża szansa że podkręcił to na maksa (jestem pewien że tak było) ale no w takich przypadkach grę się zatrzymuje. Podobna sytuacja była ostatnio w superpucharze europy. Tam też chyba Porro dostał w głowę i upadł i gra odrazu zatrzymana.

4

Nie ma co gadać sędzia wczoraj odwalił kaszanę. Powinien przerwać grę odrazu przy bramce rekina i wyrzucić raphe za idiotyczny wślizg. Tak czy inaczej byśmy ten mecz wygrali ale sędziowanie znowu na poziomie la liga choć tym razem trafiło się że o dziwo na naszą korzyść.

0

@Martwy atletico na papierze mocno się wzmocniło ale jednak wciąż to jest atletico. Liczę że to weźmiemy chociaż łatwo nie będzie

1

Ostatnim trenerem który obronił La Ligę był Ernesto Valverde. Ciekawe czy Hansiemu ta sztuka się uda czy znowu zmiana mistrza. Trzymamy kciuki!

1

Dembele pewnie weźmie to ZP niestety

1

Widocznie dwa trofea to już dla nich za dużo, szkoda

0

Kolejny wirtuoz

2

Troche mi się Zaza przypomniał takie te kroczki robił

0

Oj będzie brakować czasami wyprowadzenia inigo :((

7

Tracimy szefa defensywy, mentora dla Cubarsiego i świetnego obrońce. No ale jeśli to faktycznie jego decyzja to trzeba uszanować.

0

@Lanosss dramatu nie ma ale będzie brakować lider :(

0

@Nightraider no to trochę krucho. Martin na Lo mnie nie przekonuje ale ujdzie a na śo dla mnie zagadka. Oby Flicku to poukładał

1

Kurczę no w takim wypadku przydałby się czwarty stoper. Chyba że martina flick będzie widział na takiej pozycji a Jofre jako backup na LO

0

@Marcelinho99 Teoretycznie jakby się nauczył trzymać linię to ma lepsze warunki do takiej gry bo jest dużo szybszy

0

Pamietajmy tah podobno był w styczniu dogadany, ale nie bo jest pełna kadra.

1

No to niezłe jaja sie dzieją.

0

Top 3 zp dla mnie dembele rapha i yamal w kolejności dowolnej. Każdy wybór zrozumiem. Dorzuciłbym Pedriego ale chyba nierealne a szkoda bo dla mnie to jest gracz niesamowity

8

Lamine to jest taki potwor. Zero litości dzisiaj dla tych biednych Koreańczyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?