greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się ze to bedzie wesoły mecz gol za gol jak w pierwszym starciu. Oby zwycięsko dla nas i najlepiej bez dogrywki. Vamos
0
@sharkon dzisiaj pedri ładuje bramę w samej końcówce na wagę awansu, będziemy tam
0
@Derean może racja. barcelońskie ptsd dotyka im bliżej końca sezonu tym gorzej heh
0
Szczerze w klasyku najbardziej obawiam się nie viniego (karykatura piłkarza z zeszłego sezony), nie mbappe ale Ardy. Dobrze wygląda ostatnio ale też patrząc na ich obrone to mam wrażenie że ile by nam nie strzelili to my strzelimy wiecej. Ale teraz czas na inter.
1
@kosmos91 araujo jutro według mnie obowiązek. Jest jaki jest ale potrzebujemy jego szybkości i warunków fizycznych. Wierzę że da radę
0
Gdzie będziecie oglądać klasyk? Eleven czy Canal+?
1
Ale real jest fizycznie dramatyczny, a typ my gramy co 3 dni
0
Fantastyczna pułapka ofsajdowa realu
8
Celta cień drużyny która grała z nami
0
Za tydzień bedzie wesoły mecz tak czuje. Dużo bramek ale to my zgarniemy pełną pulę
0
Nosz cholera, robert tylko z jednym golem przewagi
0
@Kapitan hawk tak. Real przypieczętowuje mistrzostwo.
2
Guler ciągnie za uszy ten Real ostatnio
0
Niech czuameni się wykartkuje dzisiaj to na nas Real wyjdzie obroną Vallejo Asencio
4
Andreas mnie pozytywnie zaskakuje tak szczerze. Miałem zerowe oczekiwania co do jego powrotu ale i z interem i teraz całkiem solidnie. Może być ważny w kontekście reszty sezonu
6
Celto jutro musisz!
0
Brawo drużyno!
0
Cholera no gavi nie dobrze
2
Nie z tamiego gowna wychodziliśmy w tym sezonie. Mecz jeszcze trwa damy rade
19
Już chyba wiemy czemu fort nie gra, narazie katastrofalne zawody
0
No to se odpoczal yamal
0
@damian16161212 to jest w tym sezonie niesamowite, dostajemy 2 bramki a ja wciąż siedzę spokojny bo wiem że to odrobią. Damy radę w półfinale i w finale też vamos
1
@xvcWinterSoldier zróbmy inaczej, jak barcelona wygra lm to ty wpłacasz 100 na jakiś cel charytatywny a jak nie wygra to ja wrzucam :)
2
Zagramy w finale ligi mistrzów i go wygramy. Mowię wam to ja.
1
Jeśli rudiger jeszcze zagra w tym sezonie za taki cyrk to będzie kompromitacja kolejna zresztą
13
Flick musi się zastanowić czy na inter nie wyjść taką obroną jak konczylismy mecz. Z inigo na lewej
6
To prawda nie byłem gotowy panie Vinicjusz
7
Araujo też bardzo dobry mecz, na real on jest stworzony
3
Chciałbym bardzo docenić Gaviego kolejny mecz kiedy daje bardzo dobrą zmianę
2
Madrid, cabron saluda el campeon!!!