greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak na prawdę nie możemy być źli na ten remis wczoraj. 4 mecze w 10 dni? Toż to rządowi by już płakali że nie bedą grać. Straciliśmy punkty w momencie kiedy mogliśmy to zrobić bo real się zesrał. Potencjał jest nawet na 3 tytuły ale jakkolwiek to się nie skończy to jestem pewny że z flickiem u sterów czeka nas piękną przyszłość
1
@Luciano99 dodatkowo ma zaletę że potrafi zrobić coś z niczego, nawet jak wydaje ci się że gra słabiej to patrzysz potem w statystyki i gol albo 2 asysty. Z atletico uważam zostawił serducho z betisem miał przebłyski ale cała ofensywa grała gorzej niż zazwyczaj.
3
Dal rządowych jest 9 minut dla pana panie flick są 4 minuty gdzie połowa to leżenie rywali
2
Manzano się już nie kryje
1
Yamal dzisiaj bardzo kiepsko niestety jak nie on
1
Świetny mecz, betis dużo lepszy niż Atletico
0
@MagdJanko wywołany do tablicy
7
Ale co by nie mówić Robert tanio skóry nie sprzeda i Mbappe znowu musi gonić
0
Kurcze Pedri, Koundr i Yamal caly mecz :/
0
De Jong w końcu ma to coś i daje coś ekstra
1
A temu ból ręki do oka promieniuje czy ocb
6
No ale jak się endrick doczołgał do pola karnego to był karny a tutaj nie ma nawet wolnego xdddd
3
Ale by sie obejrzało taką barcelonę flicka
8
Niech tebas liczy lepiej 72 godziny między meczami bo inaczej nie wychodzimy na boisko
2
Rapha zagrał serio kiepsko a potem patrzysz w statystyki i dwie asysty. To jest chore jakie on robi liczby
1
Gdzie kurwa jesteście co wątpiliście w połowie vamoooooos
0
Ale wszyscy płaczecie… jeszcze 45 minut meczu a wy już sezon na straty spisujecie a przed meczem byliśmy najlepsi na świecie
0
Trzeba nastrzelać jak najwięcej przed wejściem Sorlotha zeby nie mógł wyrównać i bedzie git
14
3 minuty standardzik, nam doliczają w takich sytuacjach z 8
1
@greedo no i uj wykrakałem
1
Real jest tak nijaki a i tak wygra ten mecz (oby nie)
2
Jaja to są ile farta w jednej serii jedenastek
2
W derbach Madrytu życzyłbym sobie dogrywki. Niech się pomęczą ci nasi ligowi rywale
2
Wygrywamy ligę mistrzów i rapha z balonem niech to się stanie błagam
2
Warto docenić jaki progres w tym roku zrobił balde, od tej bramki w klasyku chodzi jak miło
5
40 letni człowiek umiera a poszedł na drzemkę. Straszne to jest. Niech spoczywa w pokoju.
0
@NeroTFP1 znieczulica ludzi jest przerażająca niestety
3
Widać że yamalowi siedzi na bani to że nie ma bramki od klasyku ale mlody jest przejdzie mu
0
Przyjemny weekend
1
Rapha może nie jest w 100% formie ale te rożne bije genialnie