0

Tak na prawdę nie możemy być źli na ten remis wczoraj. 4 mecze w 10 dni? Toż to rządowi by już płakali że nie bedą grać. Straciliśmy punkty w momencie kiedy mogliśmy to zrobić bo real się zesrał. Potencjał jest nawet na 3 tytuły ale jakkolwiek to się nie skończy to jestem pewny że z flickiem u sterów czeka nas piękną przyszłość

1

@Luciano99 dodatkowo ma zaletę że potrafi zrobić coś z niczego, nawet jak wydaje ci się że gra słabiej to patrzysz potem w statystyki i gol albo 2 asysty. Z atletico uważam zostawił serducho z betisem miał przebłyski ale cała ofensywa grała gorzej niż zazwyczaj.

3

Dal rządowych jest 9 minut dla pana panie flick są 4 minuty gdzie połowa to leżenie rywali

2

Manzano się już nie kryje

1

Yamal dzisiaj bardzo kiepsko niestety jak nie on

1

Świetny mecz, betis dużo lepszy niż Atletico

0

@MagdJanko wywołany do tablicy

7

Ale co by nie mówić Robert tanio skóry nie sprzeda i Mbappe znowu musi gonić

0

Kurcze Pedri, Koundr i Yamal caly mecz :/

0

De Jong w końcu ma to coś i daje coś ekstra

1

A temu ból ręki do oka promieniuje czy ocb

6

No ale jak się endrick doczołgał do pola karnego to był karny a tutaj nie ma nawet wolnego xdddd

3

Ale by sie obejrzało taką barcelonę flicka

8

Niech tebas liczy lepiej 72 godziny między meczami bo inaczej nie wychodzimy na boisko

2

Rapha zagrał serio kiepsko a potem patrzysz w statystyki i dwie asysty. To jest chore jakie on robi liczby

1

Gdzie kurwa jesteście co wątpiliście w połowie vamoooooos

0

Ale wszyscy płaczecie… jeszcze 45 minut meczu a wy już sezon na straty spisujecie a przed meczem byliśmy najlepsi na świecie

0

Trzeba nastrzelać jak najwięcej przed wejściem Sorlotha zeby nie mógł wyrównać i bedzie git

14

3 minuty standardzik, nam doliczają w takich sytuacjach z 8

1

@greedo no i uj wykrakałem

1

Real jest tak nijaki a i tak wygra ten mecz (oby nie)

2

Jaja to są ile farta w jednej serii jedenastek

2

W derbach Madrytu życzyłbym sobie dogrywki. Niech się pomęczą ci nasi ligowi rywale

2

Wygrywamy ligę mistrzów i rapha z balonem niech to się stanie błagam

2

Warto docenić jaki progres w tym roku zrobił balde, od tej bramki w klasyku chodzi jak miło

5

40 letni człowiek umiera a poszedł na drzemkę. Straszne to jest. Niech spoczywa w pokoju.

0

@NeroTFP1 znieczulica ludzi jest przerażająca niestety

3

Widać że yamalowi siedzi na bani to że nie ma bramki od klasyku ale mlody jest przejdzie mu

0

Przyjemny weekend

1

Rapha może nie jest w 100% formie ale te rożne bije genialnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?