0

@tomcias10 tak ale czasami sobie wychodzi wyżej i zaliczył asyste dzieki temu

3

@marcin62 to byl chory dwumecz, tak szkoda tej końcówki ehhh i żeś przypomniał człowiekowi

3

Ter Stegek specjalnie robi gnój. Podaje 3 miechy żeby przypadkiem w jego miejsce kogoś nie zarejestrowali. Jak tak to wygląda to ciekawe jak wygladał jego rozwód z żoną

17

@Mezocyklon87 a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci

0

@Laminedependencia polecam ograć przed skończeniem podstawki (najlepiej przed finałową misją) phantom liberty. Fabuła dodatku lepsza od już genialnej fabuły podstawki.

1

@FcPortoFan1999 nie ma nie ma, polecam ograć bo warto

0

Ale jedno trzeba przyznać że te transfery Garcii i Rashforda (jeśli nic się nie wysypie na ostatniej prostej) dość sprawnie poszły i całkiem szybko.

0

@Messibestplayerintheworld czyżby szwagry ogarneły coś z sensem?

0

@dawid4444 grimaldo fajna opcja, spoko byłby też cancelo bo dwa boki by zabezpieczył na wypadek kontuzji balde czy kounde. No sle nie wiadomo czy jest kasa i co z rejestracją

3

Chyba najlepsza budżetowa opcja na rynku. Wierzę że Flick wyciągnie z niego maksa tak jak to zrobił z Raphą czy innymi piłkarzami. Pytanie teraz czy to już koniec wzmocnień?

0

Instytucjonalny bałagan w tej Barcelonie, tu chyba już nigdy nie będzie spokojnie

7

Jestem zawiedziony brakiem plotek o transferze Moraty, Asensio i Bernardo. Bez nich to uj a nie okienko.

3

Asencio co pobył regenem Ramosa przez pół sezonu to jego

1

Nie no przecież wiecie to tylko turniej przedsezonowy co nie?

0

@Pawel13sz no ciekawe za ile by nam perez puscil tego rodrygo. Nie że go bym chciał ale ciekawe.

0

@BezglutenowyPedri no bo to agent z braciszkiem zadecydowali. Nie ma jaj ten chłop i tyle.

0

Dobra ale za tego nico chyba brat podejmuje decyzję. Chłop na prawdę jest totalnym tłumokiem i nie kuma że się zasiedzi tam jak braciszek. Ale no coż jego wola.

1

Nie no nawet nawet te koszulki. Ja się zdecydowałem na Kounde. A jak wy?

7

Ja nie kumam gdzie sa kontrowersje z tym transferem. Gosciu sam chce przejść do nas, dogaduje sie z klubem, bilbao nie chce negocjować wiec bedzie wplacona klauzula. Transfer jak każdy inny.

28

Kupiliśmy bramkarza i kreatywnie ogłosiliśmy transfer na socjalach? Piekło zamarzło.

1

Bierzmy Garcie, Nico i Perisicia (jak Hansi go chce to ufam) i byłoby pięknie. Jedynie dalej mam wątpliwości co do lewej obrony ale być może Martin wskoczy na wyższy level. No i ten Araujo żeby ogarnął mental i decyzyjność bo to też jest przecież w formie top obrońca.

11

Uwaga uwaga od teraz Liga Narodów to puchar ważniejszy od wszystkich

0

Morata klasyczek

3

Nie no nie kumam de la fuente. Pedri na 10, cubarsi grzeje ławę a jest zdecydowanie lepszy niż chociażby Le Normand, Fermin nie dostaje szans mimo że końcówka sezonu fantastyczna. Blade bez powołania. Dziwne no ale wyniki niby są.

0

Czemu de la fuente nie stawia na cubarsiego. Ta obrona hiszpanii to jest dramat

0

@Bobo25 dokładnie tak. Dołożyłby do tego TikTokowch guru którzy robią pranie mózgu młodym wyborcom powielając narrację kaczora, mentzena i brauna

0

@Criss18Barca kochani wujkowie i ciocie z czikago. Dramat

1

50% osób chcę żeby prezydentem Polski został kibol i gość który jest związany z gangusami. No i okej

1

Kounde z realem ze względu na okoliczności ale yamal z interem to tez jest mocny kandydat

3

No mogli by kupić tego nico, fajnie chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?