greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomcias10 tak ale czasami sobie wychodzi wyżej i zaliczył asyste dzieki temu
3
@marcin62 to byl chory dwumecz, tak szkoda tej końcówki ehhh i żeś przypomniał człowiekowi
3
Ter Stegek specjalnie robi gnój. Podaje 3 miechy żeby przypadkiem w jego miejsce kogoś nie zarejestrowali. Jak tak to wygląda to ciekawe jak wygladał jego rozwód z żoną
17
@Mezocyklon87 a kto to przyszedł? pan maruda niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci
0
@Laminedependencia polecam ograć przed skończeniem podstawki (najlepiej przed finałową misją) phantom liberty. Fabuła dodatku lepsza od już genialnej fabuły podstawki.
1
@FcPortoFan1999 nie ma nie ma, polecam ograć bo warto
0
Ale jedno trzeba przyznać że te transfery Garcii i Rashforda (jeśli nic się nie wysypie na ostatniej prostej) dość sprawnie poszły i całkiem szybko.
0
@Messibestplayerintheworld czyżby szwagry ogarneły coś z sensem?
0
@dawid4444 grimaldo fajna opcja, spoko byłby też cancelo bo dwa boki by zabezpieczył na wypadek kontuzji balde czy kounde. No sle nie wiadomo czy jest kasa i co z rejestracją
3
Chyba najlepsza budżetowa opcja na rynku. Wierzę że Flick wyciągnie z niego maksa tak jak to zrobił z Raphą czy innymi piłkarzami. Pytanie teraz czy to już koniec wzmocnień?
0
Instytucjonalny bałagan w tej Barcelonie, tu chyba już nigdy nie będzie spokojnie
7
Jestem zawiedziony brakiem plotek o transferze Moraty, Asensio i Bernardo. Bez nich to uj a nie okienko.
3
Asencio co pobył regenem Ramosa przez pół sezonu to jego
1
Nie no przecież wiecie to tylko turniej przedsezonowy co nie?
0
@Pawel13sz no ciekawe za ile by nam perez puscil tego rodrygo. Nie że go bym chciał ale ciekawe.
0
@BezglutenowyPedri no bo to agent z braciszkiem zadecydowali. Nie ma jaj ten chłop i tyle.
0
Dobra ale za tego nico chyba brat podejmuje decyzję. Chłop na prawdę jest totalnym tłumokiem i nie kuma że się zasiedzi tam jak braciszek. Ale no coż jego wola.
1
Nie no nawet nawet te koszulki. Ja się zdecydowałem na Kounde. A jak wy?
7
Ja nie kumam gdzie sa kontrowersje z tym transferem. Gosciu sam chce przejść do nas, dogaduje sie z klubem, bilbao nie chce negocjować wiec bedzie wplacona klauzula. Transfer jak każdy inny.
28
Kupiliśmy bramkarza i kreatywnie ogłosiliśmy transfer na socjalach? Piekło zamarzło.
1
Bierzmy Garcie, Nico i Perisicia (jak Hansi go chce to ufam) i byłoby pięknie. Jedynie dalej mam wątpliwości co do lewej obrony ale być może Martin wskoczy na wyższy level. No i ten Araujo żeby ogarnął mental i decyzyjność bo to też jest przecież w formie top obrońca.
11
Uwaga uwaga od teraz Liga Narodów to puchar ważniejszy od wszystkich
0
Morata klasyczek
3
Nie no nie kumam de la fuente. Pedri na 10, cubarsi grzeje ławę a jest zdecydowanie lepszy niż chociażby Le Normand, Fermin nie dostaje szans mimo że końcówka sezonu fantastyczna. Blade bez powołania. Dziwne no ale wyniki niby są.
0
Czemu de la fuente nie stawia na cubarsiego. Ta obrona hiszpanii to jest dramat
0
@Bobo25 dokładnie tak. Dołożyłby do tego TikTokowch guru którzy robią pranie mózgu młodym wyborcom powielając narrację kaczora, mentzena i brauna
0
@Criss18Barca kochani wujkowie i ciocie z czikago. Dramat
1
50% osób chcę żeby prezydentem Polski został kibol i gość który jest związany z gangusami. No i okej
1
Kounde z realem ze względu na okoliczności ale yamal z interem to tez jest mocny kandydat
3
No mogli by kupić tego nico, fajnie chodzi