28

Najlepsze: tylko cztery
Najgorsze: Aż cztery

0

Koeman rzeźbi z tego co ma a dostał niestety gówno zamiast gliny i tak to wygląda. My mamy na ławce Braithwaitea, który przed chwilą walczył o utrzymanie z Leganes i obronę której tak realnie nie ma. Zbyt słaba kadra. No ale tak szczerze to nie jest mi jakoś smutno. To musiało się tak skończyć. Tak jak mówił Koeman, to jest sezon przejściowy, ale obawiam się że będzie potrzebny jeszcze jeden...

0

Przereklamowany...

1

Niby taki se mecz Griezmanna ale dwie asysty dopisane. Szkoda że setki nie wykorzystał.

0

Bez defensywy to się nie da walczyć o najwyższe cele niestety

10

Za takie mecze kocham piłkę nożną i Barcelonę. Coś pięknego!

0

XDDDDDDD komedia

0

@barteq jezeli rzeczywiście jakiś uraz to tak szczerze to już wolałbym tego miernego Firpo.

0

Dalej się zastanawiam po jakiego grzyba wszedł Braithwaite, Pjanić, Trincao i przede wszystkim Mingueza. Oni nic nie wnieśli do gry a nawet z nimi gra wyglądała słabiej. My nie mam żadnego zawodnika na ławce, który mógłby coś zmienić w grze lub uratować mecz. Jest oczywiście Puig który nie zagrał tak źle ale to wciąż za mało.

0

@Barcza223 W serii jedenastek nie ma nieistotnych karnych. Każdy jest tak samo ważny

3

Może powinni zacząć ćwiczyć strzelanie na treningach...

0

Griezmann się wstydzi bo Messi patrzy :v

0

Już jak zobaczyłem że zamknął oczy to wiedziałem co się stanie :(((

0

7

Messiemu nie opłaca się tu grać. Niech idzie to PSG czy City, bo tutaj nic nie wygra.

1

A co jeżeli Valverde wyciągał maksimum z tej drużyny? Nie chciałbym jego powrotu, ale jednak za jego kadencji przynajmniej wygrywaliśmy... Czarno widzę przyszłość Barcelony w tym sezonie i w następnych.

1

Dest niesamowicie dzisiaj

0

Co jak co ale za Valverde to przynajmniej tą ligę z łatwością wygraliśmy, a styl był taki sam. Oczywiście nie chciałbym jego powrotu ale jednak.

0

Co musi się zmienić w tym klubie żebyśmy zaczęli wygrywać? Co musi się zdarzyć żeby Coutinho i Griezmann zaczęli grać na swoim poziomie? Na razie wygląda to fatalnie i nie da się tego usprawiedliwić. Oby dalsza część sezonu była lepsza, bo jak tak dalej pójdzie to skończymy w lidze Europy.

0

@maatiixx bardziej mi chodzi o grę i sytuację kadrową, bo to również nie wygląda najlepiej

0

Źle to wygląda, bardzo źle

8

Za całym szacunkiem ale braithwaite nie powinien nawet być w kadrze na mecz a co dopiero wchodzić z ławki

1

Messi się podsumował

0

Nie mogę patrzeć na Messiego dzisiaj...

0

Dembele do zmiany jako pierwszy. Messi też dzisiaj tragedia ale on nie zejdzie bo to Messi

0

Co ci Francuzi zrobili?? XDD

0

Koeman został zweryfikowany przez Real niestety

3

Dla mnie Griezmann ma problemy z psychiką jak Coutinho swego czasu bo to niemożliwe że tak dobry piłkarz kolejny raz nie wykorzystuje setki

2

Tak szczerze to kto ma grać za tego Gryzka nieszczęsnego jak Trincao czy Martin nie dają nic lepszego niż Griezmanna a ten przynajmniej cofnie się do defensywy

0

Trincao jak na razie w tym sezonie słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?