4

Co by o Griezmannie nie mówić jako jedyny z ataku trzymał poziom z poprzednich spotkań

0

8 fauli i wciąż na boisku. Czy dobije do 10?

1

Niesamowite... dostał kartkę

1

Daj tej kur... kartkę

0

Griezmann dalej na boisku? Ok

3

Ten typ powinien już z czerwoną być

0

Mata to niech rapuje lepiej

0

Ja dalej próbuje zrozumieć czemu z prawej strzelał ten Griezmann

1

W reprezentacji by strzelił

0

Dembele musi zejść w przerwie bo to dramat

0

Mam wrażenie jakby nie było Trincao na boisku

1

Neto joga bonito :p

2

Wierzyłem w Griezmanna dość długo ale jak na razie to wygląda na to że po sezonie będzie trzeba się pożegnać... oby coś mu się przestawiło i zaczął grać tak jak potrafi

0

Chłop nie ma 18 lat co za jazda! Brawo

0

co musi robić poza meczami busquets że każdy trener na niego stawia?

0

Pomijając busiego to ładnie gramy

6

Weź Busquets skończ karierę

0

Koeman pijany i niespełna rozumu :o

6

Czy naprawdę daliśmy sobie wjeb*ć 8 bramek? To brzmi tak komicznie i nierealnie że zastanawiam się czy jestem trzeźwy ale chyba niestety tak

9

Największą winę ponosi zarząd. Wzięli trenera z zerowym doświadczeniem, który dostał zadanie odbudowania tak zniszczonej drużyny. Jednak jeżeli dostajesz propozycje trenowania takiej drużyny to człowiek raczej się nie zastanawia. To zadanie go przerosło i nie ma się co dziwić. Musi odejść i tyle. Miał swój plan ale nie dał rady go zrealizować. Nie dał obiecanej pięknej gry. Nie zmienił nic. Teraz potrzeby jest trener z jajami który będzie potrafił postawić do pionu wszystkie gwiazdy i uporządkować to bagno. Druga kwestia to zarząd który musi się zmienić w trybie natychmiastowym bo ten klub staje się nowym Milanem. Choć wynik jest jak z największego koszmaru to trzeba żyć dalej i naprawić to co się dzieje póki nie będzie za późno... VeB

0

Możesz już nie wracać...

2

Czekam aż puste trybuny zaczną gwizdać na tych patałachów

1

Oni już przegrali ten mecz przed meczem. Oni już w samolocie do Lizbony mieli pełne pieluchy.

1

Alaba wziął do siebie te plotki o transferze

0

Jestem ciekawy czy Griezmann zostanie w zespole. Znowu w ważnym meczu nie dostaje szansy to nie może na niego działać pozytywnie pod względem moralnym. Jeżeli odejdzie to szkoda bo liczyłem że jeszcze się rozkręci, a po meczu z Villarrealem byłem pozytywnie nastawiony licząc na niego w następnym sezonie.

0

Nie no Vidal znowu w ataku będzie, aż się nie chce oglądać tego

2

Gdzie człowiek nie spojrzy to Lewandowski. Wszędzie się dowiesz jaki on jest inteligenty, idealny, najlepszy na świecie, mistrz marketingu, jest na równi z messim, lepszy niż ronaldo... oby balonik pękł i ludzie zejdą na ziemię (choć źle Lewemu nie życzę)

1

XDDD piękne zwieńczenie tego sezonu

4

Vidal king of the match XD

0

Ale nas cisną niemiłosiernie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?