greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co by o Griezmannie nie mówić jako jedyny z ataku trzymał poziom z poprzednich spotkań
0
8 fauli i wciąż na boisku. Czy dobije do 10?
1
Niesamowite... dostał kartkę
1
Daj tej kur... kartkę
0
Griezmann dalej na boisku? Ok
3
Ten typ powinien już z czerwoną być
0
Mata to niech rapuje lepiej
0
Ja dalej próbuje zrozumieć czemu z prawej strzelał ten Griezmann
1
W reprezentacji by strzelił
0
Dembele musi zejść w przerwie bo to dramat
0
Mam wrażenie jakby nie było Trincao na boisku
1
Neto joga bonito :p
2
Wierzyłem w Griezmanna dość długo ale jak na razie to wygląda na to że po sezonie będzie trzeba się pożegnać... oby coś mu się przestawiło i zaczął grać tak jak potrafi
0
Chłop nie ma 18 lat co za jazda! Brawo
0
co musi robić poza meczami busquets że każdy trener na niego stawia?
0
Pomijając busiego to ładnie gramy
6
Weź Busquets skończ karierę
0
Koeman pijany i niespełna rozumu :o
6
Czy naprawdę daliśmy sobie wjeb*ć 8 bramek? To brzmi tak komicznie i nierealnie że zastanawiam się czy jestem trzeźwy ale chyba niestety tak
9
Największą winę ponosi zarząd. Wzięli trenera z zerowym doświadczeniem, który dostał zadanie odbudowania tak zniszczonej drużyny. Jednak jeżeli dostajesz propozycje trenowania takiej drużyny to człowiek raczej się nie zastanawia. To zadanie go przerosło i nie ma się co dziwić. Musi odejść i tyle. Miał swój plan ale nie dał rady go zrealizować. Nie dał obiecanej pięknej gry. Nie zmienił nic. Teraz potrzeby jest trener z jajami który będzie potrafił postawić do pionu wszystkie gwiazdy i uporządkować to bagno. Druga kwestia to zarząd który musi się zmienić w trybie natychmiastowym bo ten klub staje się nowym Milanem. Choć wynik jest jak z największego koszmaru to trzeba żyć dalej i naprawić to co się dzieje póki nie będzie za późno... VeB
0
Możesz już nie wracać...
2
Czekam aż puste trybuny zaczną gwizdać na tych patałachów
1
Oni już przegrali ten mecz przed meczem. Oni już w samolocie do Lizbony mieli pełne pieluchy.
1
Alaba wziął do siebie te plotki o transferze
0
Jestem ciekawy czy Griezmann zostanie w zespole. Znowu w ważnym meczu nie dostaje szansy to nie może na niego działać pozytywnie pod względem moralnym. Jeżeli odejdzie to szkoda bo liczyłem że jeszcze się rozkręci, a po meczu z Villarrealem byłem pozytywnie nastawiony licząc na niego w następnym sezonie.
0
Nie no Vidal znowu w ataku będzie, aż się nie chce oglądać tego
2
Gdzie człowiek nie spojrzy to Lewandowski. Wszędzie się dowiesz jaki on jest inteligenty, idealny, najlepszy na świecie, mistrz marketingu, jest na równi z messim, lepszy niż ronaldo... oby balonik pękł i ludzie zejdą na ziemię (choć źle Lewemu nie życzę)
1
XDDD piękne zwieńczenie tego sezonu
4
Vidal king of the match XD
0
Ale nas cisną niemiłosiernie