4

Juz Nzonzi czyli kierownik budowy zarządził murowanie

0

Witamy w Rosji! Iksde

31

Jak on mnie tą swoją cieszynką irytuje! No trzymajcie mnie bo niewytrzymie

4

Antoś walnij tak jak w finale LM

0

No to dogryweczka hehe

0

Chorwacja!!! Podziwiam tą drużynę. Bardzo dobrze dziś grają!

0

Rakieta wysłał rakietę w kosmos

0

Spróbuj tym sposobem. To z Fify 18 ale powinno być podobnie (oglądaj jakoś od końca)

4

Cou co za piłka !!!

2

Dybala oszczędzany na fazę pucharową.

0

Ej był kontakt z Di Marią w polu karnym! No halo jedenastka! Przecież go dotknoł!

4

zVARjowali?

1

Już nie chcę cię w Barcelonie :D

0

Czo ten Cou.

0

200 iq XDDDD

0

Lovrens :)

0

Powinno być 1:1 eh tylko real ma Kariusa

7

"Ludzie ramos to zrobił specjalnie ? Ogląda kto mecz ? To się nazywa Walka o piłkę brak w brak !" komentarz na notatniku... Tiaaaaaa

0

„a miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!".”

1

Kurde szkoda trochę Bayernu bo brakuje tylko wykończenia. Cytując klasyka "piłka nie chciała wpaść do bramki".

0

Benzema jak nie w ataku to może na po zagra dobrze :)

0

Spodenki ściąga haaha.

0

CO ZA PODANIE!!!!

0

oj andre andre...

0

Ja bym poczekał z decyzją. Liga jeszcze nie wygrana tak samo PK. Po meczu z Romą nic mnie już nie zaskoczy.

6

To co jutro wielki Cristiano na okładkach?

1

Ło panie jaki tutaj ból dupy! Ludzie jeb*o to jeb*o po cholerę drążyć temat.

1

Pisałem, że to może być najśmieszniejsza LM w historii ale ona zawsze jest śmieszna. Ach te gole 93min. [*] JUVE

1

GG

27

Jak real odpadnie to będzie najśmieszniejsza LM w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?