greedo
Dołączył/a: kwiecień 2017
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Juz Nzonzi czyli kierownik budowy zarządził murowanie
0
Witamy w Rosji! Iksde
31
Jak on mnie tą swoją cieszynką irytuje! No trzymajcie mnie bo niewytrzymie
4
Antoś walnij tak jak w finale LM
0
No to dogryweczka hehe
0
Chorwacja!!! Podziwiam tą drużynę. Bardzo dobrze dziś grają!
0
Rakieta wysłał rakietę w kosmos
0
4
Cou co za piłka !!!
2
Dybala oszczędzany na fazę pucharową.
0
Ej był kontakt z Di Marią w polu karnym! No halo jedenastka! Przecież go dotknoł!
4
zVARjowali?
1
Już nie chcę cię w Barcelonie :D
0
Czo ten Cou.
0
200 iq XDDDD
0
Lovrens :)
0
Powinno być 1:1 eh tylko real ma Kariusa
7
"Ludzie ramos to zrobił specjalnie ? Ogląda kto mecz ? To się nazywa Walka o piłkę brak w brak !" komentarz na notatniku... Tiaaaaaa
0
„a miało być tak pięknie
miało nie wiać w oczy nam
i ociekać szczęściem
miało być "sto lat! sto lat!".”
1
Kurde szkoda trochę Bayernu bo brakuje tylko wykończenia. Cytując klasyka "piłka nie chciała wpaść do bramki".
0
Benzema jak nie w ataku to może na po zagra dobrze :)
0
Spodenki ściąga haaha.
0
CO ZA PODANIE!!!!
0
oj andre andre...
0
Ja bym poczekał z decyzją. Liga jeszcze nie wygrana tak samo PK. Po meczu z Romą nic mnie już nie zaskoczy.
6
To co jutro wielki Cristiano na okładkach?
1
Ło panie jaki tutaj ból dupy! Ludzie jeb*o to jeb*o po cholerę drążyć temat.
1
Pisałem, że to może być najśmieszniejsza LM w historii ale ona zawsze jest śmieszna. Ach te gole 93min. [*] JUVE
1
GG
27
Jak real odpadnie to będzie najśmieszniejsza LM w historii.