gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zrobilem kupe z wrazenia... nareszcie moj ulubiony zawodnik strzela. :D
0
0
W 98 się urodziłem i cieszę się, że wtedy Barca sięgnęła po Puchar Króla. :)
0
Gdy tylko kątem oka zerknąłem na 'Villa wraca!' nie interesował mnie wynik, tylko treść o Davidzie. Dopiero potem ucieszyłem się z wyniku, nie mogłem oglądnąć i bardzo żałuje. ;
0
Tyle muszę czekać na zobaczenie swojego ulubionego zawodnika, ale ważne, żeby dobrze się czuł - trochę jestem zdenerwowany, bo mogli by mu dać wejść na te 5 minut. ;)
0
PINTOOOO!
0
gdyby był Villa widzielibyśmy potężne uderzenia z dystansu. :)
0
nice Afellay ;)
0
Jordi im pokaże. ;p
0
Alexis...
0
Chciałbym zobaczyć już atak Villa, Messi i Sanchez. :)
0
jeszcze Barca im pokaże ;]
0
... ibi
0
Sanchez, Villa i Messi to będzie atak nie do powstrzymania.
0
Messi i Sanchez do tego dojdzie Villa, atak marzeń ;)
0
Villa zagra dopiero z ManUtd.
0
Hiszpania bez Davida to już nie to samo :)
Nie ma kto strzelać ładnych bramek, Villa czekamy.
0
good job ;)
0
Gdyby Villa znalazłby się w sytuacjach Torresa, na pewno wynik byłby korzystniejszy dla Hiszpanii. A jeżeli Puyol zagrał, to defensywa nie popełniała by takich błędów. Widać jakie są braki tych dwóch zawodników.
0
Ciesze się, że żyje w erze Messiego :)
Brawo dla Neymara za to, że potrafi przyznać kto jest najlepszym piłkarzem.
0
Villa by miał miejsce na podium, gdyby nie kontuzja ;D
0
Z jednej strony ciesze się, że ma ją Pedro a nie kto inny, a z drugiej jestem zdenerwowany, że w kadrze Hiszpanii na Euro nie ma Davida z 7. ;/
0
nawet ładne, chociaż głupio dla mnie, bo mam koszulke za 149zł tą z sezonu 11/12. Ale jak dla mnie, są dobre i będą fajnie leżały na piłkarzach.
0
Godny naśladowania, wspaniały kapitan, człowiek oraz gracz - czego chcieć więcej? :)
0
postawa godna kapitana Barcy. :)
0
ciekawe, czy w tej bajce były smoki. ; d
0
prawdziwi kibice mimo tej porażki będą za Barceloną, po prostu - nie ten dzień, mi osobiście chce się płakać. ;x
0
0
JEAAAAA
0
Xavi? faaaaaak. Ale trzeba wierzyć, VEB!