gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie David Villa przynajmniej nie będzie się marnować na ławce, może będzie grać w pierwszej jedenastce nowego klubu to i powołanie na mundial dostanie. Co do Alexisa szkoda, bo widać, że coraz bardziej wychodzi na prostą. Fabregasa nie wypuszczać, jest to według mnie zastępca naszego generała, więc od niego łapska precz. ;f
0
kto strzelił dla nas?
0
Ciekawe kto z naszych ukochanych sezonowców pamięta początek tego sezonu, gdy Tello był hejtowany nawet gdy nie grał... Ah, tera Tello to Bóg. Wcześniej Tello, raz okres, że Messi, potem Alexis, następnie Pedro i czas na ... TAK, VILLE!
0
Były hejty na Alexisa, Pedro... WIĘC CZAS NA VILLE! lets go, hejty
0
mistrz taktyki przy linii...
0
Sasuke... WYPIERDA*aj.
0
dluzej ze zmianami...
0
Każdemu się zdarza. Messi nie strzelił z Chelsea, Villa teraz, Ronaldo podczas meczu z Bayernem, każdemu się zdarza - ale co tam, lepiej się uwziąć.
0
Arsenal dał rade wygrać na Allianz 2-0, to czemu nie my? :)
0
Cholernie boje się, że zagramy tak jak w dwumeczu z PSG albo przegranym z Milanem 2-0, obyśmy zagrali jak wtedy, gdy dokonaliśmy historycznej remontady. Chciałbym, aby nasza ukochana drużyna pokonała 'Wielki' Bayern i awansowała do finału, chociaż z naszą obroną i formą to będzie bardzo, ale to bardzo ciężko. Nadzieja umiera ostatnia i w ten klub zawsze będę wierzyć.
0
Najgorzej jest z naszą defensywą, jak załatać luki i co jeżeli Pique dostanie kolejną żółć, a on te kartki szybko zbiera. Macie jakieś pomysły? I jeszcze te kontuzje Puyola, Masche. Wyobrażacie sobie w półfinale LM (o ile dojdziemy) duet stoperów Song - Busquets?
0
Pikieta...
0
Nareszcie... Barta, Thiago i Tello!
0
Oby już nic mu nie stanęło na drodze, aby nie chorował i był cały czas zdrowy. Tylko czekać, aż Tito wraz z całą Barceloną będą świętować wygranie Ligi Mistrzów i mistrza Hiszpańskiej. ♥
0
visca el Barca! ♥
0
pamiętam, gdy mięliśmy grać z Chelsea byłem pewien, że jesteśmy w finale - a tutaj, nie przeszliśmy. Dlatego skupiam się na PSG, bo może zaskoczyć, a większość fanów z tej strony jest pewna łatwego przejścia... ;x
0
ZAMYKAMY JAPY HEJTEROM! VISCA EL BARCA, MAGICZNY I RADOSNY WIECZÓR.
0
ok, dzięki za odpowiedzi.
0
Może i głupie pytanie, ale proszę nie minusujcie, tylko jak możecie to odpowiedzcie. Jak będzie wynik 3-1, to mamy dogrywkę, czy żegnamy się z awansem?
0
veb ♥
0
Przesunięcie Messiego na prawą stronę i podwojone krycie Ronaldo, co wy o tym myślicie?
0
Bardzo żałuje, że Tito nie czyta naszych postów - może zainspirowałyby go nasze pomysły, bo wypowiedzi nie których osób są naprawdę godne uwagi. Jak zaczniemy składem tym co na Milan i Real, strzelimy sobie w stopę.
0
0
a ktoś tutaj mówił, że Messi sam meczu nie wygra. ;pp
0
0
Chciałbym Ville od początku z Realem. Jest to mój ulubiony zawodnik, ale nie rozumiem czemu najeżdżacie na Alexisa? Dostał piłkę za plecy, po prostu jest w dołku. Liczę, że z niego wyjdzie.
0
Tak bardzo bym chciał Guaje na Real, ale szanse są nikłe. Iniesta i Alba są oszczędzani, dlatego myślę, że zagramy Iniesta - Messi - Pedro. Chociaż bardzo bym chciał MVP, a gdy oglądam dzisiaj Davida, to jestem tak szczęśliwy, że to szok. :>
0
daany8 - co chcesz osiągnąć tymi dyskusjami? Spójrz jak sędzia okradł Soldado. Meczu nie zmienisz, nie podoba się? Nie oglądaj.
0
daany8, gowno - wypierdalaj.
0
Zauważyłem, że Tito boi się wpuścić Davida na ważniejsze mecze. Gramy z Atletico, David cały mecz siedzi, Liga Mistrzów zawsze pod koniec, jakiś trudniejszy mecz i nasz snajper siada. Tak samo będzie zapewne przeciwko Realowi, a myślę, że to będzie błąd trenera. Liczę w dzisiejszym dniu na El Guaje! Vamos Barca!