0

no nieźle dzisiaj młodziki ;)

0

W dzisiejszym futbolu bez dużych pieniędzy nawet taki klub jak Barca daleko nie zajedzie. ;)

0

Cesc za Xaviego, Villa na pozycję Cesca, na pozycję Davida Silva - tak byłoby dobrze wg. mojej opinii, nie musicie się z nią zgadzać.. :)

0

A mnie nadal irytuje brak zakupu środkowego obrońcy... :|

0

Niech wróci Barca z pierwszej połowy. ;3

0

Valencia się jeszcze bardziej otworzy, a z dzisiejszym geniuszem Fabsa coś czuje, że postrzelamy ;)

0

1-0, Messi as. Fabs

0

Neymar, Pedro, Alexis, Messi, Tello, Dongou + do tego może zagrać na skrzydle/9 Iniesta i Fabregas. Miał być środkowy obrońca, kończymy z duetem Adriano - Song jak znowu będzie tyle kontuzji lub kartek.

0

Bartra*

0

Martino obiecał poprawić grę głową, żebyśmy czuli się bezpieczniej przy rzutach rożnych. Tylko jak?! Skoro nasi zawodnicy nie są "najwięksi"...
Tak liczyłem na wzmocnienie obrony, po co nam robili nadzieje? HUMMELS, THIAGO SILVA, DAVID LUIZ i jeszcze wiele innych, wylądujemy z ... Bartą, Adriano, Songiem, Busquetsem na ŚO.

0

Chyba każdy głupi wie, że Luiz nie będzie wypowiadał się nt. ewentualnego przejścia do Barcy, kiedy jest taka napinka mediów na to.

0

Thiago Silva odpadł, tak samo za pewne będzie z Luizem.. :\

0

ter Stegen i nie będę się martwił, chociaż jak wspominał Chudini przydałby się również doświadczony bramkarz

0

Illaramendii kosztował 30mln, Marquinhos też w tych okolicach, a Masche 20mln? Według mnie to kpina. ;3

0

hołd dla Abidala ;3

0

Messi. :3

0

Messi chodzi a i tak strzela xd

0

Szkoda ogladac... Czekam na Neymara.

0

Ja bym kupil, co nam szkodzi wydac 700tys? I tak zostaje na zakup drugiego i solidnego ktory jest b. Dobry.

0

0

Każdy zwala winę na zarząd, że najgorszy bo odwołuje mecz. Pominę fakt, że 3/4 zapomniało o Tito. Niedoinformowani, piłkarze Barcy również nie chcą jechać do Polski - bo właśnie po konsultacji z NIMI zarząd odwołał mecz.
Zdrowiej, Tito.

0

ANIMS TITO ♥

0

Hummels zwiał nasze nadzieje, Silva też... Luiz - prosze!

0

Wolałbym, żeby numer 7 nosił Neymar niżeli Pedro. Kanaryjczyka nie wyobrażam sobie z 7, już wolałbym z tym numerem Tello.

0

TERAZ.

0

mamy Cesca ;3

0

Właśnie Guardiola pokazał, jakim szacunkiem nas darzy. Obiecał nikogo nie namawiać do przejścia, nikogo nie odkupywać, chyba, że ktoś będzie bardzo chciał... a tymczasem? Kpina.

0

Thiago denerwuje mnie troszeczkę. Niech w końcu odezwie się, miał to zrobić po mistrzostwach... i co? Telenowela go!

0

Pep mówił, że z szacunku i miłości jaką darzył(darzy?) Barcelone, nie będzie podkradał jej zawodników, ani namawiał ich do przejścia. Chyba, że sami będą chcieli. Jeżeli to prawda, że Pep namawia Thiago, to właśnie widać, jakim szacunkiem nas darzy.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?