gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeżeli David Villa był na wyżynach swoich umiejętności (Euro 2008, Mundial 2010) - to mieliśmy naprawdę potężną reprezentację Hiszpanii, która była niepokonana. Bo wtedy był ten środkowy napastnik.
0
Pedro kapitanem dzisiejszego meczu. :))
0
Lol, dziwny ten skład co podała aniawrocław (o ile prawdziwy). Pedro, Busquets, dosSantos, Adriano? hoho, brakuje mi: Tello, Thiago, Montoya, Bartra
0
jak Thiago odejdzie to spodziewajmy się jego odkupu za pare lat... jak Tito doprowadzi do jego odejścia, to skończy się już moja cierpliwość do niego ;f
0
szkoda ;f
0
Nie możemy czegoś wychwalać? Według Ciebie pochwalenie kogoś za coś, to od razu robi to sezonowiec? Puknij sie w łeb.
0
My to mamy jednak dobrych negocjatorów, w ogóle zarząd nas jest THE BEST. Pewnie kupimy młodego grajka, a duet stoperów NADAL będzie przykładowo Pique - Mascherano, a nowy stoper będzie grzać ławę. I to tyle jeżeli chodzi o nasze 'wielkie zmiany', heh.
0
Straciliśmy jak do tej pory najlepszego kandydata.
0
1 gol z niczego? chyba inne mecze ogladamy ;_;
0
nie nazywaj sie nawet kibicem Barcelony, co najwyzej wewnetrznym hejterem - ty bys nawet pilki za pewne nie przyjal, sezonowcu
0
Nie rozumiem jednego. Chłopak nam strzela bramke a jest wyzywany, Barca wygrywa a jest wyzywania... FUCK LOGIC
0
piachu, to wypier*alaj i nie oglądaj, marudzisz i marudzisz, idź sie prześpij
0
Valdes; Montoya Pique Bartra Alba; Song Thiago dos Santos Cesc; Tello Villa Alexis - taki skład bym chciał. - mozecie hejcic ;d
0
Pep nieźle nas wyniszczył swoim odejściem. Zostawił nam swojego asystenta jako 1 trenera, nie mówiąc o odchodzącym sztabie szkoleniowym. Ale, za to co dla nas zrobił przez te 4 lata można wybaczyć wszystko. ;d
0
2:40 Valdes ;o
0
Napisz komentarz...za dużo u nas widnieje nazwisko 'Neymar', on jest wszędzie x.x
0
Szkoda, że zarząd Barcy nie może skończyć tych spekulacji i jasno powiedzieć, co i jak. Bo asystent trenera (niby nasz 1 trener i obecny zarząd) to strach pomyśleć, kogo sprzedamy lub kupimy.
0
Przyszłościowego, młodego, zdolnego i wybitnego piłkarza za starego Reine, który przegrał rywalizacje z Valdesem? no way
0
Jeżeli Barca sprzeda Tello lub Thiago, przyszłość Barcy no to - strzał w kolano.
0
jak Barca go sprzeda to... nawet nie będę mieć zamiaru patrzeć na te ryje z zarządu. :>
0
Miki - nie kompromituj sie.
0
pax - ja nie wychwalam Villi za strzał, bo to było katastrofalne uderzenie, ja również dostrzegam plusy = czyli, że po jego kiksie była brama, nie jest on dla mnie bohaterem meczu ;>
0
pax - prawdą jest to, że Villa po prostu fatalnie strzelił ale gdyby nie on, piłka podawana przez Tello trafiłaby pod nogi obrońcy = brak gola. Ale na twoje nieszczęście Villa był na swoim miejscu i zrobił to co do niego należało, zrobił to, żeby Barca miała 3 punkty, nie ważne w jaki sposób.
0
pax - idź dalej hejtuj Davida, bo przecież źle, że dał nam zwycięstwo... liczy się gol, nie ważne jak zdobyty. ;_;
0
StarVew, nie zabłysłeś - poprawiłem sie ;*
0
ptfu, chodziło mi, że Bartra zamiast Adriano*
0
Brawo Tito... gdzie Bartra? Co jak co ale to on powinien być na stoperze zamiast Bartry, tak samo Montoya za Alvesa - ile on będzie meczy pod rząd grał?
0
Jak zwykle 'młodzi' zawodnicy grają, już mnie to przeraża... liga już wygrana, ale co tam, po co ma się ogrywać Bartra, Montoya, Thiago...
0
ter Stegen i innych opcji nie widzę, bo wątpię żeby de Gea albo Courtoisa wypuścili z ich obecnych klubów.
0
W czym nasz Pinto jest gorszy od Reiny? .___.