0

Jeżeli David Villa był na wyżynach swoich umiejętności (Euro 2008, Mundial 2010) - to mieliśmy naprawdę potężną reprezentację Hiszpanii, która była niepokonana. Bo wtedy był ten środkowy napastnik.

0

Pedro kapitanem dzisiejszego meczu. :))

0

Lol, dziwny ten skład co podała aniawrocław (o ile prawdziwy). Pedro, Busquets, dosSantos, Adriano? hoho, brakuje mi: Tello, Thiago, Montoya, Bartra

0

jak Thiago odejdzie to spodziewajmy się jego odkupu za pare lat... jak Tito doprowadzi do jego odejścia, to skończy się już moja cierpliwość do niego ;f

0

szkoda ;f

0

Nie możemy czegoś wychwalać? Według Ciebie pochwalenie kogoś za coś, to od razu robi to sezonowiec? Puknij sie w łeb.

0

My to mamy jednak dobrych negocjatorów, w ogóle zarząd nas jest THE BEST. Pewnie kupimy młodego grajka, a duet stoperów NADAL będzie przykładowo Pique - Mascherano, a nowy stoper będzie grzać ławę. I to tyle jeżeli chodzi o nasze 'wielkie zmiany', heh.

0

Straciliśmy jak do tej pory najlepszego kandydata.

0

1 gol z niczego? chyba inne mecze ogladamy ;_;

0

nie nazywaj sie nawet kibicem Barcelony, co najwyzej wewnetrznym hejterem - ty bys nawet pilki za pewne nie przyjal, sezonowcu

0

Nie rozumiem jednego. Chłopak nam strzela bramke a jest wyzywany, Barca wygrywa a jest wyzywania... FUCK LOGIC

0

piachu, to wypier*alaj i nie oglądaj, marudzisz i marudzisz, idź sie prześpij

0

Valdes; Montoya Pique Bartra Alba; Song Thiago dos Santos Cesc; Tello Villa Alexis - taki skład bym chciał. - mozecie hejcic ;d

0

Pep nieźle nas wyniszczył swoim odejściem. Zostawił nam swojego asystenta jako 1 trenera, nie mówiąc o odchodzącym sztabie szkoleniowym. Ale, za to co dla nas zrobił przez te 4 lata można wybaczyć wszystko. ;d

0

2:40 Valdes ;o

0

Napisz komentarz...za dużo u nas widnieje nazwisko 'Neymar', on jest wszędzie x.x

0

Szkoda, że zarząd Barcy nie może skończyć tych spekulacji i jasno powiedzieć, co i jak. Bo asystent trenera (niby nasz 1 trener i obecny zarząd) to strach pomyśleć, kogo sprzedamy lub kupimy.

0

Przyszłościowego, młodego, zdolnego i wybitnego piłkarza za starego Reine, który przegrał rywalizacje z Valdesem? no way

0

Jeżeli Barca sprzeda Tello lub Thiago, przyszłość Barcy no to - strzał w kolano.

0

jak Barca go sprzeda to... nawet nie będę mieć zamiaru patrzeć na te ryje z zarządu. :>

0

Miki - nie kompromituj sie.

0

pax - ja nie wychwalam Villi za strzał, bo to było katastrofalne uderzenie, ja również dostrzegam plusy = czyli, że po jego kiksie była brama, nie jest on dla mnie bohaterem meczu ;>

0

pax - prawdą jest to, że Villa po prostu fatalnie strzelił ale gdyby nie on, piłka podawana przez Tello trafiłaby pod nogi obrońcy = brak gola. Ale na twoje nieszczęście Villa był na swoim miejscu i zrobił to co do niego należało, zrobił to, żeby Barca miała 3 punkty, nie ważne w jaki sposób.

0

pax - idź dalej hejtuj Davida, bo przecież źle, że dał nam zwycięstwo... liczy się gol, nie ważne jak zdobyty. ;_;

0

StarVew, nie zabłysłeś - poprawiłem sie ;*

0

ptfu, chodziło mi, że Bartra zamiast Adriano*

0

Brawo Tito... gdzie Bartra? Co jak co ale to on powinien być na stoperze zamiast Bartry, tak samo Montoya za Alvesa - ile on będzie meczy pod rząd grał?

0

Jak zwykle 'młodzi' zawodnicy grają, już mnie to przeraża... liga już wygrana, ale co tam, po co ma się ogrywać Bartra, Montoya, Thiago...

0

ter Stegen i innych opcji nie widzę, bo wątpię żeby de Gea albo Courtoisa wypuścili z ich obecnych klubów.

0

W czym nasz Pinto jest gorszy od Reiny? .___.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?