gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nikt by się nie pogniewał jakby Leo powtórzył strzał z GD.
0
Jak mamy rzut rożny to i tak wiem, że nic z niego nie będzie. A jak przeciwnik ma rożnego, to zawsze się bardzo boje. Też tak macie? ;c
0
nam tak grać* ;p
0
Milan nie gra w piłkę... Dlaczego wszystkie drużyny muszą przeciwko nam grać tak grać? Są osrani i tyle, niech się nauczą grać normalnie a nie stać jak słupy na własnej połowie. Pff.
0
ahh, Ney :c
0
MESSSSSSSSSSSSI
0
Bartra, Fabs :c
0
Valdes - Adriano Bartra Pique Alves - Busquets Fabregas Iniesta - Neymar Messi Alexis
0
Jak to wszyscy mają zazwyczaj mówić, że Neymar rzekomo nie nadaje się do gry z lepszymi klubami Europy, to mam nadzieję, że teraz wszystkich uświadomi, że potrafi zagrać z każdym przeciwnikiem równie dobrze. Bo oczywiście 'znawcom' nie wystarczy to, że grał bardzo dobrze i miał nieraz zawodnika meczu przeciwko drużynom z ligi hiszpańskiej.
Oczekuję wspaniałego spektaklu, obym się nie zawiódł. Za pewne Milan będzie grał 11 na swojej połowie a kontry będą od czasu do czasu. Tak poza tym, będzie to sprawdzian dla Taty, Tito przegrał na San Siro, ciekawe jak pójdzie naszemu nowemu trenerowi.
0
Życzę Ci tego Marc. :-)
0
W końcu musieliśmy stracić punkty. ;/
0
Gdyby Cesc był łaskaw skończyć chociaż jedną z dwóch setek. Ale po co, lepiej lobować.
0
Coś czuje, że podział punktów ... cholera!
0
Ale nerwówka, jezu ;x
0
Messi, ratuj. :D
0
Montoya.....
0
Puyol naprawdę nieźle się porusza...
0
Co jak co, ale zasłużył :)
0
Stawiałbym bardziej na Roberto niżeli na dos Santosa.
0
kto strzelił?
0
Neymar, Alexis 2, Xavi
0
Aleeeeeeexis, Neyyyymar!
0
TELLO
0
Generał
0
My też takim byliśmy. :]
0
Denerwuje mnie to, że Pep robi z Bayernu drugą Barcelone... czekam teraz jak Bayern poradzi sobie z autobusami, bo na razie takowych przed nimi nie stawiają. :)
0
Jakby Messi nie miał tej kontuzji to myślę, że byłby nad Ronaldo w klasyfikacji króla strzelców LM. ;pp
0
Ja i tak wierzę, że tym razem Bayernowi nie poszłoby tak łatwo z nami jak rok temu. Pamiętajcie komu kibicujecie, to właśnie Barcelona jest najlepszym klubem 21 wieku. Ja nie lubię i nie będę lubić niemców z Monachium.
0
Kogo byście wybrali ZM? Jak dla mnie ktoś z dwójki Neymar - Bartra. ;D
0
Tak szkoda mi było tego sam na sam Neymara, dobitki Alexisa - zasługiwali na bramkę. Ale cóż, liczę na ich gole w następnym meczu. Cieszy zwycięstwo. :)