0

Nikt by się nie pogniewał jakby Leo powtórzył strzał z GD.

0

Jak mamy rzut rożny to i tak wiem, że nic z niego nie będzie. A jak przeciwnik ma rożnego, to zawsze się bardzo boje. Też tak macie? ;c

0

nam tak grać* ;p

0

Milan nie gra w piłkę... Dlaczego wszystkie drużyny muszą przeciwko nam grać tak grać? Są osrani i tyle, niech się nauczą grać normalnie a nie stać jak słupy na własnej połowie. Pff.

0

ahh, Ney :c

0

MESSSSSSSSSSSSI

0

Bartra, Fabs :c

0

Valdes - Adriano Bartra Pique Alves - Busquets Fabregas Iniesta - Neymar Messi Alexis

0

Jak to wszyscy mają zazwyczaj mówić, że Neymar rzekomo nie nadaje się do gry z lepszymi klubami Europy, to mam nadzieję, że teraz wszystkich uświadomi, że potrafi zagrać z każdym przeciwnikiem równie dobrze. Bo oczywiście 'znawcom' nie wystarczy to, że grał bardzo dobrze i miał nieraz zawodnika meczu przeciwko drużynom z ligi hiszpańskiej.
Oczekuję wspaniałego spektaklu, obym się nie zawiódł. Za pewne Milan będzie grał 11 na swojej połowie a kontry będą od czasu do czasu. Tak poza tym, będzie to sprawdzian dla Taty, Tito przegrał na San Siro, ciekawe jak pójdzie naszemu nowemu trenerowi.

0

Życzę Ci tego Marc. :-)

0

W końcu musieliśmy stracić punkty. ;/

0

Gdyby Cesc był łaskaw skończyć chociaż jedną z dwóch setek. Ale po co, lepiej lobować.

0

Coś czuje, że podział punktów ... cholera!

0

Ale nerwówka, jezu ;x

0

Messi, ratuj. :D

0

Montoya.....

0

Puyol naprawdę nieźle się porusza...

0

Co jak co, ale zasłużył :)

0

Stawiałbym bardziej na Roberto niżeli na dos Santosa.

0

kto strzelił?

0

Neymar, Alexis 2, Xavi

0

Aleeeeeeexis, Neyyyymar!

0

TELLO

0

Generał

0

My też takim byliśmy. :]

0

Denerwuje mnie to, że Pep robi z Bayernu drugą Barcelone... czekam teraz jak Bayern poradzi sobie z autobusami, bo na razie takowych przed nimi nie stawiają. :)

0

Jakby Messi nie miał tej kontuzji to myślę, że byłby nad Ronaldo w klasyfikacji króla strzelców LM. ;pp

0

Ja i tak wierzę, że tym razem Bayernowi nie poszłoby tak łatwo z nami jak rok temu. Pamiętajcie komu kibicujecie, to właśnie Barcelona jest najlepszym klubem 21 wieku. Ja nie lubię i nie będę lubić niemców z Monachium.

0

Kogo byście wybrali ZM? Jak dla mnie ktoś z dwójki Neymar - Bartra. ;D

0

Tak szkoda mi było tego sam na sam Neymara, dobitki Alexisa - zasługiwali na bramkę. Ale cóż, liczę na ich gole w następnym meczu. Cieszy zwycięstwo. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?