0

Mnie martwi jedno, zaangażowanie i ambicja zawodników. Alexis, Pedro, Neymar no i Tello gryzą trawę, zapierdzielają za dwóch, a reszta? Za dużo pucharów? Pamiętam tę radość Leo gdy strzelił bramkę, tak samo reszty - teraz ta radość po prostu znika... mam nadzieję, że Tata zrobi z tym wszystkim porządek i jakoś to poukłada, żebyśmy w końcu zaskakiwali a nie usypiali... ;)

0

Przed Messiego Alexisa, Neymar na lewo a Pedro na prawą. Alexis potrafi świetnie grać na środku. Tak bym spróbował jeżeli nie mamy 'typowej' 9.

0

Nono Bilbao... :)

0

Czyżby nasza przyszłość? Od dłuższego czasu świetnie gra.

0

Valdes też ma charakter. :)

0

Jak oglądałem nasz mecz z Valencia i widziałem załamanego Puyola na trybunach, oj ja już widziałem co by się działo jakby był na boisku. Na pewno by opierdzielił naszych i to ostro, myślę, że z nim byśmy tego nie przegrali... Chociaż nie wiadomo jak z formą naszego kapitana.

0

Ale ja rozumiem, wiem jak ważny jest mundial dla Leo. Ale to nie zwalnia go z zaangażowania i biegania w klubie. Jak tak bardzo chce się oszczędzać to niech nie gra w każdym meczu a jak gra to niech robi to z zaangażowaniem. :)

0

No to wiem, ale mnie obchodzi Barcelona, nie Argentyna. Wyobrażam sobie zaangażowanie Leo w reprezentacji, no ale klub jest równie ważny. Kiedyś nasza 10 potrafiła zapierdzielać równo, a teraz co się z nim stało? Oszczędza się na mundial...?

0

U nas w drużynie od razu po stracie Alexis, Neymar, Pedro czy Tello zasuwają za zawodnikiem aż pod swoje pole karne, latają pressingiem ale to bez sensu, jeżeli Messi stoi i się patrzy jak sobie nasz prawy skrzydłowy wypruwa flaki. Nie ma już tego pressingu, a Martino obiecywał, że będzie. Nie skreślam trenera, nie chcę sprzedawać Messiego bo to istny geniusz, no ale powinien brać przykład z Alexisa - tzn. nie tylko Messi ale też nasza linia pomocy, bo w meczu z Valencią wyglądaliśmy jak święte krowy, a wystarczy spojrzeć na Bilbao jak gryzie trawę - to jest właśnie zaangażowanie. My wyszliśmy pressingiem na Real a na resztę drużyn założenie 'samo się wygra' - czas zmian, niech Martino każe im ruszać dupska i zaangażować się chociaż w połowie na boisku.

0

bez porównania ;)

0

Obyś miał rację było kierowane do Tekka. ;p

0

Obyś miał rację. :)

0

Odskakując od tematu, czy wy też boicie się, że Atletico podczas tego letniego okienka po prostu wykupią szejkowie? Tzn. zabiorą im Coste, Koke i innych kluczowych zawodników z Madrytu jak to było z Valencia? Ja się o to martwię, będzie znowu dupa i 2 drużyny bijące się o mistrzostwo. Liczę, że AM się nie da. :)

0

Pamiętam te długie piłki Xaviego otwierające drogę do bramki Messiemu, te genialne prostopadłe piłki Iniesty - co się z nimi stało?

0

Valencia biegała i walczyła cała, a u nas to może kilku biegało na maksa a reszta zawodników (linia pomocy, Messi) po prostu nie było ich. Valencia pokazała co to zaangażowanie i walka.

0

Alves dobrze mówi z dopingiem, to trzeba przyznać. Kibice na Camp Nou są porażką.

0

czytanie ze zrozumieniem się kłania ;3

0

hahaha, jak wszyscy to wszyscy, poprawiłeś mi humor XD

0

Ile już punktów straciliśmy od połowy nowego sezonu? Po tym meczu nie wiem co mam ze sobą zrobić, analizuje ten mecz... no po prostu co zrobiła Barcelona to nie wiem.

0

Liczę na brameczke(i) Messiego. Po ważne 3 punkty, VeB!

0

Piłka to nie tylko pieniądze...

0

Powinieneś się cieszyć. Alexis z tego sezonu jest naprawdę mega dobry, nie doceniasz tego - niby jeden mecz go 'nie usprawiedliwia', przepraszam bardzo, za co ma go usprawiedliwiać? Za ponad 11 bramek w lidze? (Nie podam dokładniej bo nie chce się pomylić). W meczach Alexis jest bardzo aktywny, ale piłkarz też człowiek, nie każdy zawodnik co mecz gra na wysokim poziomie. ;)

0

Jak dla mnie o ZM powinni walczyć ktoś z dwójki, Alexis - Adriano. ;]

0

Nie koniecznie. ;)

0

Bartra druga próba, może w końcu się uda. Czekamy na Ibiego! (:

0

Alexis 'dobiłem sobie' Sanchez... XDDD - taki suchar, biali macie powód do minusowania. Brawo Adriano za próbę.

0

A Ci dalej minusują, fajnie muszą mieć poukładane w głowie...

0

Aleeexis, 3-1!

0

Jednego nie rozumiem, pogoda do dupy, okej - ale jeżeli ja bym miał pieniądze to nawet w taką pogodę z Polski pojechałbym oglądać Barce, kit, że mecz praktycznie wygrany. A tutaj trybuny prawie puste, jak ja zazdroszczę tym, którzy mieszkają w Barcelonie i okolicach... :\

0

Niech ktoś da mu linka do meczu z Barcą. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?