gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale powiedźcie mi, jakim to trzeba być debilem aby siedzieć na stronie i minusować... niektórzy naprawdę nie mają co robić? Wejdźcie sobie na yt i pooglądajcie ciekawe kompilacje, np:
0
Może ktoś chce w pewien sposób się dowartościować, dlatego minusuje. ^^
0
Nie Dongou tylko Pedro*, sorka.
0
Podobał mi się Montoya, Alexis, Puyol i Iniesta. Fabregas strasznie cofnięty, Tello próbuje szarpać a Song podaje do najbliższego partnera. Bardzo lubię Roberto ale to ewidentnie nie jego dzień, ale nie ma co go od razu przekreślać i płakać za Thiago - błagam was. Mam nadzieję, że wejdzie Afellay, Dongou oraz Leo żeby w końcu trafił do siatki. ;)
0
EL CAPITANOO!
0
Bardzo fajne. :)
0
O dziwo podoba mi się ten mecz od początku aż do teraz.. ;)
0
Czas wrócić na fotel lidera. ;)
0
Valdes - Alba Pique Mascherano Alves - Busquets Fabregas Xavi - Pedro Messi Alexis? =)
0
Brak Neymara... no i mamy.
0
Oby wrócił jak najszybciej, animo Neymar!
0
Nooo, lepszego składu nie mogłem się spodziewać. :)
0
Valdes - Alba Pique Bartra Alves - Busquets Iniesta Fabregas - Neymar Messi Sanchez? :P
0
Sooooooong, tajna broń :D
0
Jestem ciekawy jaki skład wystawi Tata... liczę na wygraną, VeB!
0
Messi! Nie mogę się doczekać aż znów pokażesz swoją magię, gdy podetniesz bramkarza lub zrobisz sobie rajdzik i zdryblujesz sobie pięciu zawodników drużyny przeciwnej... :)
0
szczęśliwego panyyy
0
Wierzymy w Ciebie, zamknij japy hejterom Leo!
0
co ty nie powiesz, pozdro...
0
Busquets jest strasznie niedoceniany, głos na niego, odwala naprawdę mega robote.
0
Dla mnie Alba, ew. Adriano. =)
0
Messi wróci i pokaże dlaczego dostał 4 razy z rzędu złotą piłkę. :)
0
EKSPERT NA SALI PO RAZ KOLEJNY!
0
Sprowadzić Courtoisa, Lewandowskiego i jakiegoś stopera... jakoś nie widzę tego zbyt realnie.
0
Mascherano? Mam nadzieję, że to plotki. Ale jest również szansa, że Barca planuje sprzedać Masche po to, aby ściągnąć jakiegoś nowego stopera... kto wie, ale jak dla mnie lepiej, aby Argentyńczyk został. ;)
0
WYJDŹ...
0
Każdy z Bayernu powie, że Ribery powinien mieć ZP i będzie to podkreślał trofeami, każdy z Realu będzie mówić, że Ronaldo bo indywidualnie najlepszy, sezonowcy Barcy będą mówić, że Messi bo... bo to Messi. Irytuje mnie też gadanie, że "Ronaldo o mój boże 69 bramek w roku!!!!!" a jak Messi miał ich 91 to 'strzela ogórkom'... Tak czy owak Thiago takimi tekścikami mojego szacunku i tak nie zdobędziesz. ;)
0
UWAGA! EKSPERT NA SALI!
0
FAAAABS, PEDRO!
0
FAAAABS!