0

Płaczą gorzej niż gimbusy ;p

0

BARDZO boję się drugiej połowy, zbyt często pozwalamy Realowi na przeprowadzanie kontrataków. I nie mówcie, gdzie Ronaldo albo Bale, bo jak nam hukną bramkę, to wtedy będziemy mieli - liczę na 3-2, teraz nerwy do samego końca... cholera jasna.

0

Pique ratuje dupska.

0

Ale jada.. tak to jest jak sam na sam sie nie konxy

0

Po meczu

0

Gdyby Messi strzelil ..

0

Messi kur

0

Nerwyyy

0

Andres

0

Jedziemy!

0

Jakie ja mam nerwy... Barcelono, po trzy, cholernie ważne trzy punkty! VAAAMOS!

0

Cóż to będzie za wieczór... nie ważne jak, ważne, by zgarnąć trzy punkty! Vamos!

0

Myślę, że Atletico to będzie jeden z bardzo groźnych dla nas rywali. Nie cieszę się z losowania, uważam, że będziemy walczyć do 90minuty w rewanżowym spotkaniu.

0

Nie ma i nie będzie nowego Messiego, panie Solari.

0

Tello wat :o

0

Messi!

0

Alba ocene wyżej, przecinał, biegał, walczył... co tu dodawać, jeden z lepszych meczów naszego sprintera.

0

Proszę, aby Messi ten występ skończył z przynajmniej jednym golem, należy mu się.

0

Okradli nas z dwóch bramek, dużo sytuacji z naszej strony niewykorzystanych, obyśmy coś trafili w drugiej.

0

Nasi sie zajechali juz

0

Alba swietnie

0

Oby nasi sie nie zajechali

0

Ale nas skrzywdzili teraz, nosz kur

0

Eh okradli nas

0

Uff..

0

Ney straty

0

Rozny...

0

Ajaja

0

Messi :o

0

Toure piekne powitanie. Klasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?