gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Płaczą gorzej niż gimbusy ;p
0
BARDZO boję się drugiej połowy, zbyt często pozwalamy Realowi na przeprowadzanie kontrataków. I nie mówcie, gdzie Ronaldo albo Bale, bo jak nam hukną bramkę, to wtedy będziemy mieli - liczę na 3-2, teraz nerwy do samego końca... cholera jasna.
0
Pique ratuje dupska.
0
Ale jada.. tak to jest jak sam na sam sie nie konxy
0
Po meczu
0
Gdyby Messi strzelil ..
0
Messi kur
0
Nerwyyy
0
Andres
0
Jedziemy!
0
Jakie ja mam nerwy... Barcelono, po trzy, cholernie ważne trzy punkty! VAAAMOS!
0
Cóż to będzie za wieczór... nie ważne jak, ważne, by zgarnąć trzy punkty! Vamos!
0
Myślę, że Atletico to będzie jeden z bardzo groźnych dla nas rywali. Nie cieszę się z losowania, uważam, że będziemy walczyć do 90minuty w rewanżowym spotkaniu.
0
Nie ma i nie będzie nowego Messiego, panie Solari.
0
Tello wat :o
0
Messi!
0
Alba ocene wyżej, przecinał, biegał, walczył... co tu dodawać, jeden z lepszych meczów naszego sprintera.
0
Proszę, aby Messi ten występ skończył z przynajmniej jednym golem, należy mu się.
0
Okradli nas z dwóch bramek, dużo sytuacji z naszej strony niewykorzystanych, obyśmy coś trafili w drugiej.
0
Nasi sie zajechali juz
0
Alba swietnie
0
Oby nasi sie nie zajechali
0
Ale nas skrzywdzili teraz, nosz kur
0
Eh okradli nas
0
Uff..
0
Ney straty
0
Rozny...
0
Ajaja
0
Messi :o
0
Toure piekne powitanie. Klasa.