gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając życie dalej będzie grał jako ŚO a Barca kupi po prostu Marquinhosa i zostaniemy z: Mascherano, Pique, Marquinhosem i Bartra na stoperze.
0
Pique powinien pokazać jaja i odpowiedzieć/wyjaśnić sytuacje którą przedstawia video wyżej. Tak samo Fabs, niech odezwie się co i jak.
0
Eh.. nie grał w 1 to PSG fe. Nie widze go u nas, ale pewnie zagra u nas.
0
Luiza PSG kupiło za 50 mln, to Alvesa za 20 im wcisnąć...
0
Wyobrażałem to sobie inaczej. To znaczy, liczyłem na lepsze i 'pewniejsze' transfery.
Sprzedaż Cesca? Głupota. Najlepszy nasz pomocnik ma opuścić klub, a w jego miejsce ma przyjść Koke? Alexis, nasz najlepszy strzelec zaraz po Messim, walczak i jeden z lepszych PS ma odejść? A co z Pedro, który od kilku sezonów nie wnosi nic ciekawego do gry zespołu? Alves - okej, tą sprzedaż rozumiem. Kupno Marquinhosa, ale po jaką cholerę, skoro mamy Bartre? My mamy kupić doświadczonego, wysokiego, silnego i pewnego stopera... Llorente - no, okej, dobry zmiennik dający sens wrzucania górnych piłek w pole karne. Chociaż, wolałbym aby Barca kupiła: Benatie, Vidala (ew. Koke), Mandżukicia oraz Caballero. Zostawić Alexisa, Cesca - sprzedać: Valdesa, dos Santosa, Afellaya, Cuence, Tello, Pedro, Mascherano (albo przesunąć na ŚPD), Songa i Oiera.
1
Cesca wymienić za Koke?! Eh...
1
Ja, mimo, ze nie sa powolani niektorzy widzialbym to tak: Masip - Montoya Bartra Sergi Gomez Patric - Sergi Roberto Ilie Suarez - Afellay Adama Cuenca zeby se pograli.
0
Płakać się chce... wierzyłem w nich. :/
0
Nie, lepiej wydać miliard na transfery i nic nie wygrywać nawet z czołowymi trenerami. ;)
2
Nie gadajcie głupot, że nie zasługujemy na mistrza, a Atletico zasługuje... gówno prawda, przypomnijcie sobie, jak się ślizgali wynikami 1-0. Jeżeli wygramy to zasłużyliśmy, jeżeli nie, to Atletico zasłużyło. Pamiętajcie komu kibicujecie, kurde...
2
Liczyłem na bramke w 1 połowie. ;s
0
playboye? a idź człowieku stąd...
0
Nawet nie biorę tego pod uwagę. ^^
0
Byłem pierwszy, który mówił, że Valladolid nie zyska choćby jednego punktu. Widziałem wiele postów, że Valladolid się podłożył i oby spadł - panowie, ten klub otworzył nam drogę do mistrzostwa. Obyśmy wygrali z Elche! VeB! Brawo Valladolid!
0
Nie...
1
Tak to jest, mając wszystko w swoich rękach oddaliśmy to a teraz po raz kolejny liczymy na porażkę któregoś klubu z Madrytu...
2
Valladolid z nami wygrał, z Realem raczej nie, oni wiedzą o co grają, nie to co my... 'każdy mecz to finał', ta...
1
Nie ma co się łudzić, Real zgarnie 3 punkty - Valladolid nie istnieje, co dopiero po przerwie będzie. ;/
1
Filipe Luis, Miranda, Lucas i Coutinho - według mnie zasłużyli na powołanie.
0
Nie, jak dla mnie nie przyda się Barcelonie. Po co nam Javi, skoro mamy Songa? Busi, jak dla mnie, nie straci miejsca w pierwszym składzie.
0
Szkoda, pewnie rozwinie skrzydła w BPL.
0
Co musi sie wydarzyc abysmy mieli mistrza? Porazka Realu i nasza wygrana z AM czy jak?
7
Co to się dzieje. Szkoda gadać, media próbują zniszczyć Barcelone. Przykład? Kłótnia Alexisa z Martino, niby Messiego chcą sprzedać, Neymar kosztuje miliard, La Masia jest fałszywa - gówno prawda, pieprzyć, wyjdziemy z tego i pokażemy w następnym sezonie, kto rządzi w Europie!
10
Nosz cholera jasna... jeden z nielicznych co chcieli i walczyli, szkoda, nie dobrze, że to druga kontuzja - trzymaj się Neymar!
0
Mając Bale absolutnie nie można zapuszczać się aż tak głęboko pod pole karne, co dopiero stracić piłkę zostawiając tak szybkiego piłkarza jak Gareth na sprint z Marcem. Alves powinien być cofnięty i trzymać się Bale, ale zgadzam się z kilkoma użytkownikami - wrzutki Daniego świadczą o niemocy zespołu. :)
0
Gówno a nie futbol jest niesprawiedliwy. Skończ już człowieku, to przez Ciebie gramy z Busquetsem na środku obrony, albo z Pinto w bramce. CZEKAM NA CHOLERNE ZMIANY!
0
Po meczu z Atletico, gdzie wyzywałem wszystko i wszystkich, gdy nareszcie opanowałem nerwy, nie mogłem doczekać się widoku rozzłoszczonej Barcelony rozgniatającej Granadę w wyniku zemsty za Ligę Mistrzów. Najwidoczniej się przeliczyłem, oglądając dwie godziny beznadziejnego meczu w wykonaniu Blaugrany - zawiodłem się na nich totalnie. Jak można przegrać w tak fatalny sposób szansę na mistrzostwo ligi? Kiedy już wszystko zależało od nas, gdy urwaliśmy Realowi punkty, gdy cholera wszystko miało być pięknie, dostajemy bramkę i kończą się nasze marzenia o lidze, Niedawno pisałem 'trzeba skupić się na lidze' - gówno, teraz nie pozostaje nam nic, jak wygrać Puchar Króla. Nie takiego obrotu spraw się spodziewałem, mimo wszystko...
0
Super kontra, pogratulować.
0
ZAJEBIŚCIE, znowu mi spieolili wieczór, super.
0
Skupić się na lidze trzeba.