0

Alexis co ma sezon...

1

Barca powinna wyjść na ten mecz i zapie*dalać...

1

Takie 'twarde' charaktery mają od nas chyba tylko Mascherano, Bravo i Bartra... z całym szacunkiem dla Iniesty, ale to właśnie Jefecito powinien być kapitanem, to powinna być osoba z jajami, która nie dość, że walczy na boisku to i potrafi zmotywować i solidnie opie*dolić za przeproszeniem.

0

Spróbowałbym czegoś takiego: http://www.futhead.com/15/squads/7178503/

2

A większość użytkowników na zagranicznych portalach: Alexis > Hazard.
Statystyki Sancheza:
Games: 16
Goals: 10
Assists: 3

0

Messi stracił swoją skuteczność...

1

Ciekawe jak byśmy grali składem: Bravo - Alves Mathieu Bartra Alba Mascherano Messi Iniesta Neymar Suarez Alexis...

0

ale emocje XDDD trofeum jest :D!

2

Bartra świetny mecz, nie wiem, czemu LE na niego nie stawia..

0

i brawa dla Martina

0

MAAAAAASIP :OOOOO

0

Halilović :) Ma to coś.

0

Adama... te przyspieszenie, drybling :)

0

stoperem? o cos przeoczylem

0

Ale Wy tutaj płaczecie, aż szkoda tego wszystkiego czytać - ale najbardziej bawi napinanie na Lucho. :v
Może Pique gra po to, aby odbudować forme lub zgrać się z Bartrą? Albo jest tak, że Enrique chce sprawdzić ten duet jak razem grają? Roberto praktycznie nie dostaje minut, a w takim meczu nie widzę przeszkód aby je dostał. A jeżeli chodzi o Martina, to nie mam pojęcia czemu nie gra w wyjściowej jedynastce. :/przypominam, to mecz o puchar katalonii...

0

Jak dla mnie skład kompletnie nie trafiony. Jak już uparliśmy sie na Mathieu na LO, to w środku dać Bartra - Pique a przed nimi Masche, obok niego Rakitić Xavi i byłoby jak dla mnie znacznie lepiej. Bo Iniesta formy nie ma kompletnie.

0

rzuty rożne...

0

bosssss MESSSSSSIIIIII!

2

Za wcześnie na ocenianie, jak dla mnie powinniśmy wstrzymać się z tym aż Barca zagra z poważnym przeciwnikiem o poważny cel.

0

Nie no, teraz to się zdziwiłem. Mam nadzieję, że tym razem duet stoperów tworzyć będą Bartra - Mascherano. :)

4

To tylko remis, nie ma co płakać, damy rade a przewage punktową nadal utrzymujemy. Nie zawsze będziemy wygrywać. :)

1

sedzia debil kompletny

0

pieprzony anty futbol

0

boze Pedro uderz...

4

Bardzo fajny mecz, miły dla oka - taką Barce chce oglądać, coraz bardziej ufam Enrique.

0

Brawo dla Enrique za wprowadzanie wychowanków, brawo Sandro i Messi!

0

choleraaa Neymar...

0

Pique? Co ty ćpiesz? XD

0

na szczesciu? co ty gadasz? chyba inne mecze ogladasz

0

o moj boze Raktitic? :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?