gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis co ma sezon...
1
Barca powinna wyjść na ten mecz i zapie*dalać...
1
Takie 'twarde' charaktery mają od nas chyba tylko Mascherano, Bravo i Bartra... z całym szacunkiem dla Iniesty, ale to właśnie Jefecito powinien być kapitanem, to powinna być osoba z jajami, która nie dość, że walczy na boisku to i potrafi zmotywować i solidnie opie*dolić za przeproszeniem.
0
Spróbowałbym czegoś takiego: http://www.futhead.com/15/squads/7178503/
2
A większość użytkowników na zagranicznych portalach: Alexis > Hazard.
Statystyki Sancheza:
Games: 16
Goals: 10
Assists: 3
0
Messi stracił swoją skuteczność...
1
Ciekawe jak byśmy grali składem: Bravo - Alves Mathieu Bartra Alba Mascherano Messi Iniesta Neymar Suarez Alexis...
0
ale emocje XDDD trofeum jest :D!
2
Bartra świetny mecz, nie wiem, czemu LE na niego nie stawia..
0
i brawa dla Martina
0
MAAAAAASIP :OOOOO
0
Halilović :) Ma to coś.
0
Adama... te przyspieszenie, drybling :)
0
stoperem? o cos przeoczylem
0
Ale Wy tutaj płaczecie, aż szkoda tego wszystkiego czytać - ale najbardziej bawi napinanie na Lucho. :v
Może Pique gra po to, aby odbudować forme lub zgrać się z Bartrą? Albo jest tak, że Enrique chce sprawdzić ten duet jak razem grają? Roberto praktycznie nie dostaje minut, a w takim meczu nie widzę przeszkód aby je dostał. A jeżeli chodzi o Martina, to nie mam pojęcia czemu nie gra w wyjściowej jedynastce. :/przypominam, to mecz o puchar katalonii...
0
Jak dla mnie skład kompletnie nie trafiony. Jak już uparliśmy sie na Mathieu na LO, to w środku dać Bartra - Pique a przed nimi Masche, obok niego Rakitić Xavi i byłoby jak dla mnie znacznie lepiej. Bo Iniesta formy nie ma kompletnie.
0
rzuty rożne...
0
bosssss MESSSSSSIIIIII!
2
Za wcześnie na ocenianie, jak dla mnie powinniśmy wstrzymać się z tym aż Barca zagra z poważnym przeciwnikiem o poważny cel.
0
Nie no, teraz to się zdziwiłem. Mam nadzieję, że tym razem duet stoperów tworzyć będą Bartra - Mascherano. :)
4
To tylko remis, nie ma co płakać, damy rade a przewage punktową nadal utrzymujemy. Nie zawsze będziemy wygrywać. :)
1
sedzia debil kompletny
0
pieprzony anty futbol
0
boze Pedro uderz...
4
Bardzo fajny mecz, miły dla oka - taką Barce chce oglądać, coraz bardziej ufam Enrique.
0
Brawo dla Enrique za wprowadzanie wychowanków, brawo Sandro i Messi!
0
choleraaa Neymar...
0
Pique? Co ty ćpiesz? XD
0
na szczesciu? co ty gadasz? chyba inne mecze ogladasz
0
o moj boze Raktitic? :O