gryfiT.
Dołączył/a: luty 2012
Słupsk.
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli na Atletico Busquets? ;__;
1
Jakbyśmy wyszli takim składem na Sociedad to byśmy mieli 3 punkty :D
0
Na twitterze Kręcidło można było przeczytać, że Fabregas powiedział: Barca w tym sezonie to Leo Messi i 10 innych piłkarzy.
0
Sam na sam z bramkarzem? Dobre.
2
Masakra ten Messi, mistrz!
0
Jak na Barce przystało, druga połowa zawsze lepsza :)
0
Messi znowu z prawej! :D
2
Nie wiem czemu Rafinha nie został wystawiony przeciwko Getafe, niby to Huesca, ale patrzcie na drybling, piłki tego chłopaka...
0
Wykończenie Sandro... on wszystko nam kończy co ma :D
0
Piłkarze City: https://vine.co/v/OvQzl9ixazD hahah :D
0
Szybki i zwrotny? Rafinha :)
0
Rafinha ma to coś, ten drybling, ciąg do przodu - powinien się rozwijać, dostawać szanse od pierwszych minut, bo Xavi młodszy nie będzie - a sory, zapomniałem, Lucho na ławce...
5
Jeden podstawowy błąd, brak Mascherano na DM :)
0
Bartra to nie PO i nim nie będzie - to jest stoper z krwi i kości, być może młody Puyi. :)
0
O moj boze Neymarazo!
0
Messi... dziekuje!
0
Neymar! https://vine.co/v/Or1edjzrihb
7
Szkoda, bo częściej będziemy widzieć Masche na ŚO, chociaż na def. pomocniku zjada Busiego w tym momencie.
6
"Dzień kontroli dopingowej. Z całej piątki wybranych byłem jedynym, który musiał przejść kontrolę moczu i krwi. Dziwne, nie..." - Leo Messi na Instagramie.
http://instagram.com/p/wWEoGevM89/
6
Grał praktycznie cały czas na 9, następnym razem oglądaj, a jak już oglądasz, to uważniej.
0
Może na PSG Neymar Messi Pedro? No skoro mamy patrzeć na forme, a Pedro z Huesca i teraz bardzo pozytywnie. No i dodałoby to otuchy naszemu wychowankowi. :)
4
Mascherano co czyści dzisiaj. :)
0
4 mecze 3 hattricki, co tu więcej dodać? Messi!
0
Ktoś tu dzisiaj pisał, że Messiemu brakuje 2 goli do rekordu bramek w derbach Barcelony, no i że pobije to hattrickiem, trafło mu sie. :D
1
No, Pedro lepiej niż Suarez! MESSSIII!
3
Myslalem, ze poszuka Messiego, bo tam fajnie Leo wbiegal po 3.
1
Pique odkupił wine! Brawo!
1
Nie ma to jak geniusz Messiego :O
0
Alba do cholery...
0
Messi & Neymar tylko do przodu próbują...